Meniu
Jūsų krepšelis

Padangų remonto rinkiniai ir kita

Padangų remonto priedai ir lopai

Teikiantiems padangų remonto paslaugas specialistams siūlome rinktis padangų remonto rinkinius, kuriuos sudaro svarbiausi ir reikalingiausi įrankiai bei kiti priedai. Mūsų prekių asortimente galima rasti skirtingų rūšių rinkinius, kurie skiriasi komplektacija, priemonių kiekiu ir jų specifika. Priklausomai nuo poreikių ir atliekamų remonto darbų apimties kiekvienas meistras mūsų parduotuvėje gali įsigyti labiausiai jo poreikius atitinkančius produktus, o kilus klausimams visada susisiekti nurodytais kontaktais su mūsų komandos specialistais, kurie pateiks išsamias konsultacijas apie siūlomus padangų montavimo rinkinius ir kitas prekes.

Padangų remonto rinkiniai

Pas mus galite įsigyti ne tik padangų remonto rinkinius, bet ir kitas priemones, skirtas šiems darbams atlikti. Siūlome įvairų padangų remonto priemonių pasirinkimą, kuriame galima rasti skirtingų matmenų padangų lopų, apsaugų gnybtams, greito atleidimo movų, ratų tvirtinimo kūgių ir kitų prekių. Visas ratams remontuoti skirtų prekių asortimentas – tai mūsų kruopščiai atrinkti gaminiai, kuriuos siūlo tik patikimi ir vertinami gamintojai, kurių produktais pasitiki daugelio šalių automobilių remonto specialistai. Siekiame užtikrinti, kad mūsų klientus pasiektų tik aukščiausios kokybės prekės, todėl asortimentas nuolat peržiūrimas ir atnaujinamas.

REDATS padangų montavimo reikmenys

Padangų montavimas reikalingas ne tik tais atvejais, kai padangą reikia keisti, ji nebetinkama eksploatuoti dėl atsiradusių defektų. Šis procesas atliekamas ir periodiškai, kai naudojamos tik tam tikram sezonui skirtos padangos. Tuomet padangų saugojimas ir sandėliavimas patikimas montavimo paslaugas teikiančiam autoservisui, o net ir tais atvejais, kai padangas išsiveža transporto priemonės savininkas, reikalingi šioms pritaikyti užvalkalai. Siūlome įsigyti talpius, specialiai padangos laikyti skirtus užvalkalus, kuriuose galima patogiai sandėliuoti padangas iki kito sezono.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 6 iš 6 (1 Puslapių)