Meniu
Jūsų krepšelis

MMA suvirinimo įranga

 

MMA suvirinimo įranga

 

Suvirinimais elektrodais yra vienas pigiausių būdų. Norint, jog viskas tinkamai veiktų, užtenka turėti pačią MMA suvirinimo įrangą ir elektrodus. Žinoma, suvirinimui yra reikalingos ir specialios apsaugos priemonės – suvirinimo kaukės, specialūs drabužiai ir kt. MMA inverteriniai suvirinimo aparatai dažniausiai būna pigesni nei MIG arba TIG prietaisai. Su MMA suvirinimo aparatais galima suvirinti beveik bisus metalus, svarbiausia yra naudoti tam skirtus elektrodus. Sunkiausia virinti aliuminio metalą, kadangi nebūna didelės kokybės ir pats suvirinimo procesas yra sunkus – aliuminio elektrodai greičiau dega, labiau limpa, nenaudojant jie sudrėgsta. Taip pat verta pabrėžti, kad su elektrodais neįmanoma suvirinti plonų skardų kokybiškai. Dažniausiai su elektrodais yra virinimas plienas ar kiti tokio lydinio metalai. MMA suvirinimo įrangos privalumai: naudoja mažai elektros, nedideli ir patogūs, lengvi, skleidžiantys nedidelį garsą ir yra patvarūs. 

 

MMA inverterinio suvirinimo aparato veikimo principas

 

MMA suvirinimo aparatai yra vieni populiariausių dėl to, jog jais nėra sunku naudotis. Veikimo principas – virinant tarp elektrodo ir virinamo metalo yra sukuriamas elektros lankas, kuriame tirpsta elektrodas ir metalas. Elektrodas tirpdamas sukuria apsauginę dujų aplinką ir, vadinamąjį, šlaką.  

 

Naudojimo instrukcija

 

MMA suvirinimo aparatai yra vieni populiariausių ir dažniausiai naudojamų prietaisų suvirinimui. Tačiau verta pabrėžti, jog virinant su elektrodais reikės daugiau pasimokyti. Paėmus virinti pirmą kartą elektro laikiklį, kokybiška ir graži siūlė tikrai nesigaus. Tačiau inverterinių suvirinimo aparatų atsiliepimai visada yra geri. Į pakuotę, kurioje būna pats suvirinimo aparatas, gamintojai visada įdeda ir naudojimo instrukciją, kuri padės greičiau perprasti prietaisą ir išmokti juo naudotis. Svarbiausia laikytis visų saugos reikalavimų – įsigyti specialius apsauginius drabužius, suvirinimo kaukę bei laikytis kitų nurodytų taisyklių.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Jasic, Spartus, Helvi, Joba ir kiti.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Valkenpower
Valkenpower
  • 5 metų garantija
  • Fift-TIG funkcija
  • Plati nustatymų pasirinkimo galimybė
Gamintojas:: Valkenpower
Valkenpower
  • 5 metų garantija
  • Didelė tolerancija apkrovai 
  • Didelė suvirinimo galia
Rodoma 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)