Meniu
Your Cart

MMA suvirinimo įranga

 

MMA suvirinimo įranga

 

Suvirinimais elektrodais yra vienas pigiausių būdų. Norint, jog viskas tinkamai veiktų, užtenka turėti pačią MMA suvirinimo įrangą ir elektrodus. Žinoma, suvirinimui yra reikalingos ir specialios apsaugos priemonės – suvirinimo kaukės, specialūs drabužiai ir kt. MMA inverteriniai suvirinimo aparatai dažniausiai būna pigesni nei MIG arba TIG prietaisai. Su MMA suvirinimo aparatais galima suvirinti beveik bisus metalus, svarbiausia yra naudoti tam skirtus elektrodus. Sunkiausia virinti aliuminio metalą, kadangi nebūna didelės kokybės ir pats suvirinimo procesas yra sunkus – aliuminio elektrodai greičiau dega, labiau limpa, nenaudojant jie sudrėgsta. Taip pat verta pabrėžti, kad su elektrodais neįmanoma suvirinti plonų skardų kokybiškai. Dažniausiai su elektrodais yra virinimas plienas ar kiti tokio lydinio metalai. MMA suvirinimo įrangos privalumai: naudoja mažai elektros, nedideli ir patogūs, lengvi, skleidžiantys nedidelį garsą ir yra patvarūs. 

 

MMA inverterinio suvirinimo aparato veikimo principas

 

MMA suvirinimo aparatai yra vieni populiariausių dėl to, jog jais nėra sunku naudotis. Veikimo principas – virinant tarp elektrodo ir virinamo metalo yra sukuriamas elektros lankas, kuriame tirpsta elektrodas ir metalas. Elektrodas tirpdamas sukuria apsauginę dujų aplinką ir, vadinamąjį, šlaką.  

 

Naudojimo instrukcija

 

MMA suvirinimo aparatai yra vieni populiariausių ir dažniausiai naudojamų prietaisų suvirinimui. Tačiau verta pabrėžti, jog virinant su elektrodais reikės daugiau pasimokyti. Paėmus virinti pirmą kartą elektro laikiklį, kokybiška ir graži siūlė tikrai nesigaus. Tačiau inverterinių suvirinimo aparatų atsiliepimai visada yra geri. Į pakuotę, kurioje būna pats suvirinimo aparatas, gamintojai visada įdeda ir naudojimo instrukciją, kuri padės greičiau perprasti prietaisą ir išmokti juo naudotis. Svarbiausia laikytis visų saugos reikalavimų – įsigyti specialius apsauginius drabužius, suvirinimo kaukę bei laikytis kitų nurodytų taisyklių.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Jasic, Spartus, Helvi, Joba ir kiti.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Inverterinis suvirinimo aparatas (IGBT) MMA su diržu Aprašymas: Funkcijos: suvirinimas elektrodu Elektrodų skersmuo Ø1.6-4mm Apsauga nuo perkaitimo Komplektacija: elektrodų degiklis su žarna, masės kabelis, suvirintojo skydelis ir šepetysĮtampa 230V, 50/60Hz Suvirinimo srovės diapazona..
106.25 €
Inverterinis suvirinimo aparatas (IGBT) MMA Aprašymas: - Funkcijos: suvirinimas elektrodu - Elektrodų skersmuo iki Ø5mm - Apsauga nuo perkaitimo - Komplektacija: elektrodų degiklis su žarna, masės kabelis, suvirintojo skydelis ir šepetys Techniniai duomenys: - Įtampa ..
110.00 €
Gamintojas:: Kiti
Inverterinis suvirinimo aparatas (IGBT) MMAAprašymas:Funkcijos: suvirinimas elektroduElektrodų skersmuo iki Ø1.6 - 5 mmApsauga nuo perkaitimoKomplektacija: elektrodų degiklis su žarna, masės kabelis, suvirintojo skydelis ir šepetysSpecifikacijos:Įtampa 230V, 50/60 HzSuvirinimo srovės diapazonas: 10 ..
181.20 €
Gamintojas:: SPARTUS
Suvirinimo aparatas SPARTUS® EasyARC 165Garantija 12 mėnesiųTechniniai parametrai:Sąnaudos: ~1× 230V ± 10% 50 / 60 HzSuvirinimo srovė TIG [A]: 10 – 160Veikimo ciklas [%]: 40Įkrovos įtampa be apkrovos [V]: 82„TIG Lift DC“ suvirinimo režimasVRD suvirinimo režimasSrovės suvartojimas [A]:32Galios koefic..
181.50 €
Gamintojas:: SPARTUS
Suvirinimo aparatas SPARTUS® EasyARC 215Garantija 12 mėnesiųTechniniai parametrai:Sąnaudos: ~1× 230V ± 10% 50 / 60 HzSuvirinimo srovė TIG [A]: 10 – 200Veikimo ciklas: 60Įkrovos įtampa be apkrovos [V]: 80TIG suvirinimo režimasVRD suvirinimo režimasLanko jėgaSrovės suvartojimas [A]: 42Galios koeficien..
205.00 €
Gamintojas:: GYS
Suvirinimo aparatas Gysmi 160P su šalmu Kilmės šalis: Prancūzija; Garantija: 24 mėn; Aprašymas: Suvirinimo įrenginys su inverterine technologija, valdoma mikroprocesoriaus. Produkto arkos dinamika rinkoje yra unikali ir revoliucinė. Gali būti naudojamas su visų tipų elektrodais: rutilas, bazini..
302.50 €
Gamintojas:: SPARTUS
Suvirinimo aparatas SPARTUS® EasyARC 255Garantija 12 mėnesiųTechniniai parametrai:Sąnaudos: ~3× 400V ± 10% 50 / 60 HzSuvirinimo srovė TIG [A]: 20 – 250Veikimo ciklas: 60Įkrovos įtampa be apkrovos [V]: 69Lanko jėgaSrovės suvartojimas [A]: 15Galios koeficientas (cosφ): 0,93Efektyvumas η [%]: 80Izoliac..
393.25 €
Gamintojas:: Kiti
Inverterinis suvirinimo aparatas IGBT MMAAprašymas:Funkcijos: suvirinimas elektroduElektrodų skersmuo iki Ø8mmApsauga nuo perkaitimoKomplektacija: elektrodų degiklis su žarna, masės kabelis, suvirintojo skydelis ir šepetysSpecifikacijos:Įtampa: 380V, 50/60HzSuvirinimo srovės diapazonas: 20-400ATušči..
394.76 €
Suvirinimo įranga JASIC ARC 250 Z285 MMA Gamintojas - Jasic. Savybės Pažangi IGBT inverterio technologija tinka daugeliui suvirinimo operacijų; Lengvas lanko įžiebimas, mažai taškymosi, stabili srovė ir puikus formavimas; Savaime prisitaikančio lanko forsavimo technologija smarkiai pa..
415.01 €
Gamintojas:: SPARTUS
Suvirinimo įranga Spartus ARC 250C Garantija 12 mėnesių Aprašymas: Pro ARC 250C - Stiprus, modernus inverterinis elektrodinis suvirinimo aparatas, sukurtas IGBT (Izoliutų bipolinių tranzistorių) pagrindu ir maitinamas vienos fazės 230V šaltinio. Suvirinimo įtampa reguliuojama nuo 20 iki 23..
423.00 €
Gamintojas:: SPARTUS
Suvirinimo aparatas SPARTUS® EasyARC 315Garantija 12 mėnesiųTechniniai parametrai:Sąnaudos: ~3× 400V ± 10% 50 / 60 HzSuvirinimo srovė TIG [A]: 20 – 280Veikimo ciklas: 60Įkrovos įtampa be apkrovos [V]: 69Lanko jėgaSrovės suvartojimas [A]: 18Galios koeficientas (cosφ): 0,93Efektyvumas η [%]: 80Izoliac..
569.99 €
Gamintojas:: SPARTUS
Suvirinimo įranga Spartus ProARC 500 Spartus, Lenkija Aprašymas: Spartus ProARC suvirinimo aparatas yra moderunus inverterinis suvirinimo įrenginys, dirbantis naudojantis IGBT tranzistoriais. Maitinimo įtampa 3 fazių 400V. Galima suvirinti elektrodais, dengtais įvairių diametrų medžiagomis,..
1,210.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 12 (1 Puslapių)