Meniu
Your Cart

MMA suvirinimo įranga

 

MMA suvirinimo įranga

 

Suvirinimais elektrodais yra vienas pigiausių būdų. Norint, jog viskas tinkamai veiktų, užtenka turėti pačią MMA suvirinimo įrangą ir elektrodus. Žinoma, suvirinimui yra reikalingos ir specialios apsaugos priemonės – suvirinimo kaukės, specialūs drabužiai ir kt. MMA inverteriniai suvirinimo aparatai dažniausiai būna pigesni nei MIG arba TIG prietaisai. Su MMA suvirinimo aparatais galima suvirinti beveik bisus metalus, svarbiausia yra naudoti tam skirtus elektrodus. Sunkiausia virinti aliuminio metalą, kadangi nebūna didelės kokybės ir pats suvirinimo procesas yra sunkus – aliuminio elektrodai greičiau dega, labiau limpa, nenaudojant jie sudrėgsta. Taip pat verta pabrėžti, kad su elektrodais neįmanoma suvirinti plonų skardų kokybiškai. Dažniausiai su elektrodais yra virinimas plienas ar kiti tokio lydinio metalai. MMA suvirinimo įrangos privalumai: naudoja mažai elektros, nedideli ir patogūs, lengvi, skleidžiantys nedidelį garsą ir yra patvarūs. 

 

MMA inverterinio suvirinimo aparato veikimo principas

 

MMA suvirinimo aparatai yra vieni populiariausių dėl to, jog jais nėra sunku naudotis. Veikimo principas – virinant tarp elektrodo ir virinamo metalo yra sukuriamas elektros lankas, kuriame tirpsta elektrodas ir metalas. Elektrodas tirpdamas sukuria apsauginę dujų aplinką ir, vadinamąjį, šlaką.  

 

Naudojimo instrukcija

 

MMA suvirinimo aparatai yra vieni populiariausių ir dažniausiai naudojamų prietaisų suvirinimui. Tačiau verta pabrėžti, jog virinant su elektrodais reikės daugiau pasimokyti. Paėmus virinti pirmą kartą elektro laikiklį, kokybiška ir graži siūlė tikrai nesigaus. Tačiau inverterinių suvirinimo aparatų atsiliepimai visada yra geri. Į pakuotę, kurioje būna pats suvirinimo aparatas, gamintojai visada įdeda ir naudojimo instrukciją, kuri padės greičiau perprasti prietaisą ir išmokti juo naudotis. Svarbiausia laikytis visų saugos reikalavimų – įsigyti specialius apsauginius drabužius, suvirinimo kaukę bei laikytis kitų nurodytų taisyklių.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Jasic, Spartus, Helvi, Joba ir kiti.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos šalys.

Inverterinis suvirinimo aparatas (IGBT) MMA Aprašymas: - Funkcijos: suvirinimas elektrodu - Elektrodų skersmuo Ø1-4mm - Apsauga nuo perkaitimo - Komplektacija: elektrodų degiklis su žarna, masės kabelis, suvirintojo skydelis ir šepetys Techniniai duomenys: - Įtampa 230V, 50/60Hz - Suviri..
113.00 €
Inverterinis suvirinimo aparatas (IGBT) MMA su diržu   Aprašymas:   Funkcijos: suvirinimas elektrodu Elektrodų skersmuo Ø1.6-4mm Apsauga nuo perkaitimo Komplektacija: elektrodų degiklis su žarna, masės kabelis, suvirintojo skydelis ir šepetys Įtampa 2..
113.00 €
Inverterinis suvirinimo aparatas (IGBT) MMA Aprašymas: - Funkcijos: suvirinimas elektrodu - Elektrodų skersmuo iki Ø5mm - Apsauga nuo perkaitimo - Komplektacija: elektrodų degiklis su žarna, masės kabelis, suvirintojo skydelis ir šepetys Techniniai duomenys: - Įtampa ..
136.00 €
  Inverterinis suvirinimo pusautomatis EZ-140   Aprašymas:   Plataus panaudojimo, lengvas ir ergonomiškas inverterinis suvirinimo pusautomatis, puikiai tinka naudojimui dirbtuvėse, kur reikalingas pusautomačio mobilumas.   Privalumai:   ..
180.29 €
Gamintojas:: HELVI
​Suvirinimo prietaisas – Helvi UTIL 186N Gamintojas - Italija 24 mėnesių garantija! Vienos fazės AC suvirinimo įrenginys, su ratukais ir su aušintuvu. Lengvas srovės valdymas, perkaitimo apsauga.  Specifikacija: - Maitinimo įtampa (vienfazė): 230V 50/60Hz; - Galia 60%..
214.17 €
Gamintojas:: GYS
MMA suvirinimo aparatas GYS expert 220 DV   Kilmės šalis: Prancūzija; Garantija: 24 mėn;   Aprašymas:   Maitinimo įtampa: Vienfazis 230V - 50 / 60Hz arba 2 fazė 400V - 50 / 60Hz. Priima suvirinimo elektrodus nuo Ø2 iki 4 mm Labai paprasta naud..
216.00 €
Gamintojas:: SPARTUS
  Suvirinimo įranga Spartus ARC 205E   Garantija 12 mėnesių Aprašymas: ARC 205E - mažas suvirinimo aparatas, pagrįstas inverterine technologija. Jis maitinamas vienos fazės 230V įtampos šaltinio. Suvirinimo srovės spektras nuo 10 iki 200 amperų. Prietaisui užt..
228.00 €
  Suvirinimo aparatas Mini 160   Aprašymas:   Lengvo svorio, vienos fazės suvirinimo aparatas, transportuojamas tvirtame industriniame lagamine. Šis prietaisas yra ypač mobilus ir patogus nepastoviam naudojimui, tinka atlikti darbams, naudojant elektrodus ..
228.69 €
Gamintojas:: GYS
Suvirinimo aparatas Gysmi 160P su šalmu Kilmės šalis: Prancūzija; Garantija: 24 mėn; Aprašymas: Suvirinimo įrenginys su inverterine technologija, valdoma mikroprocesoriaus. Produkto arkos dinamika rinkoje yra unikali ir revoliucinė. Gali būti naudojamas su visų tipų elektrodais: rut..
240.00 €
  Suvirinimo aparatas Zika I-200C   Aprašymas:   Vienos fazės 200A suvirinimo aparatas. Profesionalaus naudojimo suvirinimo aparatas, tinkamų matmenų nesudėtingam transportavimui ar sandėliavimui, industrinio tipo lagamine. Tinkamas atlikti suvirinimo darbus, nau..
277.09 €
Gamintojas:: SPARTUS
Suvirinimo įranga Spartus ARC 200 Garantija 12 mėnesių Aprašymas: Master ARC 200 - modernus, paprastas elektrodinis suvirinimo aparatas, maitinamas vienos fazės 230V šaltinio. Suvirinimo srovės spektras nuo 20 iki 200 amperų. Prietaisui užtenka galios suvirinti iki 4,0 mm ske..
289.00 €
Gamintojas:: SPARTUS
Suvirinimo įranga Spartus ARC 250C Garantija 12 mėnesių Aprašymas: Pro ARC 250C - Stiprus, modernus inverterinis elektrodinis suvirinimo aparatas, sukurtas IGBT (Izoliutų bipolinių tranzistorių) pagrindu ir maitinamas vienos fazės 230V šaltinio. Suvirinimo įtampa reguliuojama..
410.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 15 (2 Puslapių)