Meniu
Jūsų krepšelis

Sunkvežimių keltuvai

Mobilūs sunkvežimio keltuvai

Aukštos kokybės, stabilūs ir pajėgūs sunkvežimių keltuvai skirti kelti įvairių rūšių sunkųjį transportą – sunkvežimius, autobusus. Keltuvai yra mobilūs, todėl gali būti montuojami pasirinktoje vietoje, o esant poreikiui – permontuojami kitoje. Šie prietaisai gaminami patikimų, žinomų gamintojų, kurie užtikrina keltuvų kokybę ir funkcionalumą. Keltuvai suteikia galimybę atlikti apžiūras ir daugelį remonto bei profilaktikos darbų kur kas paprasčiau ir greičiau. Jie gali būti naudojami autoserviso dirbtuvėse, techninės apžiūros stotyse ir kituose objektuose, teikiančiuose remonto ir diagnostikos paslaugas. Savo klientams visada siūlome išsamias specialistų konsultacijas ir patarimus renkantis optimaliai poreikius atitinkančią įrangą.

Skirtingų rūšių sunkiojo transporto keltuvai

Asortimente siūlome rinktis skirtingų rūšių produktus – mūsų parduotuvėje galite rasti keturių ir šešių kolonų mobiliuosius sunkiojo transporto keltuvus, kuriuos nesudėtinga pritaikyti kelti įvairias transporto priemones – sunkvežimius su priekabomis, autobusus, kelių ašių sunkvežimius ir kitokį transportą. Šie keltuvai patogiai ir tvirtai fiksuojami, todėl užtikrinamas ne tik patogumas dirbti, bet ir saugumas. Kolonos gali būti lanksčiai pozicionuojamos, daugelis modelių suteikia galimybę valdyti tiek visas kolonas kartu, tiek pasirinktinai. Valdymas patogiai atliekamas pulteliu, integruoti apsauginiai sprendimai mažina nelaimingų atsitikimų riziką. Priklausomai nuo pasirinkto keltuvo ir jo modelio taikoma kelerių metų gamintojo garantija.

Patikimų gamintojų sunvežimių keltuvai

Siekdami išlaikyti asortimento kokybę, savo klientams siūlome tik patikimų ir pripažintų pasaulyje gamintojų produktus. Pas mus galite įsigyti gerai žinomų vardų gaminius. Prekiaujame WEBER, BUTLER ir kitų gamintojų sunkvežimių keltuvais, kurie pelnė pripažinimą dėl savo kokybės, funkcionalumo ir saugumo standartų. Tai vieni lyderiaujančių tokios įrangos gamintojų, kurių prioritetas – pasiūlyti klientų modernų ir poreikius maksimaliai atitinkantį sprendimą. Šių gamintojų keltuvai gaminami iš tvirtų medžiagų, metalo lydinių, atsakingai projektuojami, nuolat diegiami atnaujinimai ir patobulinimai. Tai vienas geriausių pasirinkimų rinkoje.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 13 iš 13 (1 Puslapių)