Meniu
Your Cart

Dviejų kolonų autokeltuvai

 

Dviejų kolonų autokeltuvas

 

Dviejų kolonų keltuvai gali turėti daugybę specifikacijų, tačiau pagrindinės yra: maksimalus keliamas svoris, fiksavimo tipas, sujungimo tipas. Klientai dažniausiai pagal tai ieško dviejų kolonų keltuvų, būtent Jūsų patogumui mes šią įrangą taip ir suskirstėme. Dviejų kolonų hidraulinis gali turėti skirtingas fiksacijas - jie gali būti su elektriniu arba mechaniniu fiksavimu. Taip pat greitai paieškai visi keltuvai yra suskirstyti pagal jų sujungimą, jie gali būti suskirstyti pagal sujungimą per viršų arba per apačią – palei grindis. Tačiau pats pagrindinis kriterijus, pagal kurį yra renkamasi - maksimalus keliamas svoris. Tai yra pagrindinis dviejų kolonų keltuvo kriterijus, į kurį mes rekomenduojame atkreipti dėmesį pirmiausiai.

 

Įsigykite tik naujus 2 kolonų autokeltuvus

 

Dviejų kolonų keltuvai, jeigu jie yra pagaminti iš kokybiškų lydinių ir yra pritaikytos naujausios technologijos jų gamybai, tai toks keltuvas gali Jums tarnauti 10 ar net daugiau metų. Būtent dėl to geriau nepataupyti ir įsigyti tik naują keltuvą, kadangi tai yra investicija ilgam laikotarpiui. Naudoti dviejų kolonų keltuvai jau tikrai yra atitarnavę, todėl nereikia rizikuoti. Naudotas dviejų kolonų keltuvas gal ir kainuoja mažiau, tačiau įvertinkite, kad naują automobilių keltuvą perkate ilgesniam laikui, tad tokia investicija tikrai neatrodys didelė.

 

Dviejų kolonų keltuvo montavimas

 

Įsigydami dviejų kolonų keltuvą, dėl montavimo darbų nesijaudinkite. BalticDiag dirba profesionalūs montuotojai, kurie atvyks į Jūsų servisą, nesvarbu kuris tai būtų Lietuvos regionas, galbūt tai net užsienio šalis, ir atliks visus montavimo darbus. Dviejų kolonų keltuvo montavimas nėra ilgas procesas, tad atvykus montuotojui, montavimo procesas Jums tikrai netrukdys atlikti kitų darbų.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, ATH-Heinl, Butler, Consul, Bosch ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Dviejų kolonų keltuvas 4 tonų sinchronizuojamas per viršų Dviejų kolonų keltuvas 4 tonų sinchronizuojamas per viršų
-8 %
Gamintojas:: Redats
Dviejų kolonų keltuvas 4 tonų sinchronizuojamas per viršųRedats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiUniversalumasKėlimo letenos yra asimetriškos (priekinės yra trumpesnės, galinės - ilgesnės) ir išsiskleidžia pilnai į šonus. Šis sprendimas leidžia optimaliai išlaikyti pusiausvyrą pakeltoje transporto pr..
1,559.00 € 1,689.00 €
Dviejų kolonų keltuvas 4 tonų mechaniniu fiksavimu Redats L-200 Dviejų kolonų keltuvas 4 tonų mechaniniu fiksavimu Redats L-200
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: Redats
Dviejų kolonų keltuvas 4 tonų mechaniniu fiksavimu Redats L-200Redats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiAprašymas:- 4 tonų keliamosios galios dvikolonis keltuvus su mechaniniu saugumo fiksatorių atrakinimu- Dėka 4 tonų keliamosios galios, šis keltuvas puikiai tinka darbui tiek su lengvaisiais automobi..
1,650.00 €
Automatinis dviejų kolonų keltuvas 4 tonų su elektromagnetiniu fiksavimu Redats L-220 Automatinis dviejų kolonų keltuvas 4 tonų su elektromagnetiniu fiksavimu Redats L-220
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: Redats
Automatinis dviejų kolonų keltuvas 4 tonų su elektromagnetiniu fiksavimu Redats L-220Redats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiAprašymas:Dvikolonis keltuvas lengviesiems automobiliams su automatinių fiksatorių atfiksavimuDėka 4 tonų keliamosios galios, šis keltuvas puikiai tinka darbui tiek su lengvais..
1,860.00 €
Gamintojas:: Redats
Automatinis dviejų kolonų keltuvas 4 tonų sinchronizuojamas per viršųRedats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiPasikliaukite automatine mašinaAutomatinio kėlimo pranašumas yra patogus kėlimo ir nuleidimo proceso valdymas mygtukais valdymo skydelyje, nereikia rankiniu būdu atlaisvinti kiekvienos kolonėl..
2,090.00 €
Elektrohidraulinis dviejų kolonų keltuvas Weber Classic 4.0M Elektrohidraulinis dviejų kolonų keltuvas Weber Classic 4.0M
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: Weber GmbH
Elektrohidraulinis dviejų kolonų keltuvas Weber Classic 4.0M Aprašymas:Tvirta pervažiuojama plokštė tarp kolonųAtsparus lenkimui plieninis kolonų korpusasMechaninis apsauginių užraktų atrakinimasElektroninis kėlimo ribų jungiklisŽemas minimalus aukštisGuminės automobilių durų apsaugos ant abiejų ..
2,178.00 €
Gamintojas:: ATH-HEINL
Dviejų kolonų keltuvas ATH-Pure 2.40 230VKilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 3 metai​Aprašymas:Aukštos kokybės ir tvirtas elektrohidraulinis 2 kolonų keltuvasLabai žemas užvažiavimas virš plokštės (aukštis = 20 mm) patogiam darbui dirbtuvėse ir hidraulinių žarnų bei sinchronizavimo lynų a..
2,259.00 €
Elektrohidraulinis dviejų kolonų keltuvas Weber Classic 4.0A Elektrohidraulinis dviejų kolonų keltuvas Weber Classic 4.0A
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: Weber GmbH
Elektrohidraulinis dviejų kolonų keltuvas Weber Classic 4.0A Aprašymas:Tvirta pervažiuojama plokštė tarp kolonųAtsparus lenkimui plieninis kolonų korpusasElektrinis apsauginių užraktų atrakinimasElektrinis kėlimo ribų jungiklisApsauginis garsinis signalas “CE-Stop”Žemas minimalus aukštisGuminės a..
2,290.00 €
Gamintojas:: ATH-HEINL
Dviejų kolonų keltuvas ATH-Pure 2.40 400VKilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 3 metai​Aprašymas:Aukštos kokybės ir tvirtas elektrohidraulinis 2 kolonų keltuvasLabai žemas užvažiavimas virš plokštės (aukštis = 20 mm), patogiam darbui dirbtuvėse ir hidraulinių žarnų bei sinchronizavimo ..
2,369.00 €
Elektrohidraulinis dviejų kolonų keltuvas Weber SJC-9 Elektrohidraulinis dviejų kolonų keltuvas Weber SJC-9
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: Weber GmbH
Elektrohidraulinis dviejų kolonų keltuvas Weber SJC-9 Gamintojas: Weber (Vokietija);​ Aprašymas: Pilnai automatinis kėlimas ir nuleidimas mygtuko paspaudimuDurų apsaugos ant abiejų kolonųUžuolaidos ant abiejų kolonų, apsaugančios nuo p..
2,369.00 €
Gamintojas:: Weber GmbH
Elektrohidraulinis dviejų kolonų keltuvas Weber Profi SJC-9SEGamintojas: Weber (Vokietija);​  Aprašymas:Tvirta pervažiuojama plokštė tarp kolonųAtsparus lenkimui plieninis kolonų korpusasDulkių apsaugos ant kolonos viršaus ir šonųAutomatinis apsauginių užraktų atrakinimasElektroninis kėlimo ..
2,476.00 €
Gamintojas:: Weber GmbH
Elektrohidraulinis dviejų kolonų keltuvas Weber Profi QSD-4000A Weber, Vokietija; Aprašymas: Kėlimo ir nuleidimo operacija atliekama mygtukų paspaudimaisDviejų pakopų trumpos ir trijų pakopų ilgos letenos, kurių dėka daug patogiau pakelsite platų automobilių spektrąKolonų vidaus apdangosDur..
2,530.00 €
Gamintojas:: Weber GmbH
Dviejų kolonų keltuvas sustiprintu pagrindu Weber Profi P4000GGamintojas: Weber (Vokietija);​  - Elektrohidraulinis dvikolonis keltuvas su sustiprintu pagrindu lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams - Stabilus sustiprintas keltuvo pagrindas, leidžiantis montuoti keltuvą ant prastesnė..
2,590.01 €
Rodoma 1 iki 12 iš 38 (4 Puslapių)