Meniu
Jūsų krepšelis

Dviejų kolonų autokeltuvai

 

Dviejų kolonų autokeltuvas

 

Dviejų kolonų keltuvai gali turėti daugybę specifikacijų, tačiau pagrindinės yra: maksimalus keliamas svoris, fiksavimo tipas, sujungimo tipas. Klientai dažniausiai pagal tai ieško dviejų kolonų keltuvų, būtent Jūsų patogumui mes šią įrangą taip ir suskirstėme. Dviejų kolonų hidraulinis gali turėti skirtingas fiksacijas - jie gali būti su elektriniu arba mechaniniu fiksavimu. Taip pat greitai paieškai visi keltuvai yra suskirstyti pagal jų sujungimą, jie gali būti suskirstyti pagal sujungimą per viršų arba per apačią – palei grindis. Tačiau pats pagrindinis kriterijus, pagal kurį yra renkamasi - maksimalus keliamas svoris. Tai yra pagrindinis dviejų kolonų keltuvo kriterijus, į kurį mes rekomenduojame atkreipti dėmesį pirmiausiai.

 

Įsigykite tik naujus 2 kolonų autokeltuvus

 

Dviejų kolonų keltuvai, jeigu jie yra pagaminti iš kokybiškų lydinių ir yra pritaikytos naujausios technologijos jų gamybai, tai toks keltuvas gali Jums tarnauti 10 ar net daugiau metų. Būtent dėl to geriau nepataupyti ir įsigyti tik naują keltuvą, kadangi tai yra investicija ilgam laikotarpiui. Naudoti dviejų kolonų keltuvai jau tikrai yra atitarnavę, todėl nereikia rizikuoti. Naudotas dviejų kolonų keltuvas gal ir kainuoja mažiau, tačiau įvertinkite, kad naują automobilių keltuvą perkate ilgesniam laikui, tad tokia investicija tikrai neatrodys didelė.

 

Dviejų kolonų keltuvo montavimas

 

Įsigydami dviejų kolonų keltuvą, dėl montavimo darbų nesijaudinkite. BalticDiag dirba profesionalūs montuotojai, kurie atvyks į Jūsų servisą, nesvarbu kuris tai būtų Lietuvos regionas, galbūt tai net užsienio šalis, ir atliks visus montavimo darbus. Dviejų kolonų keltuvo montavimas nėra ilgas procesas, tad atvykus montuotojui, montavimo procesas Jums tikrai netrukdys atlikti kitų darbų.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, ATH-Heinl, Butler, Consul, Bosch ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 36 iš 36 (1 Puslapių)