Meniu
Your Cart

Kiti Launch prietaisai

Launch autodiagnostika 

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: LAUNCH
Klaidų kodų įrašymo įranga LAUNCH CRecorder Neapsigaukite su kiniškais klonais, kurie yra skirti kitoms rinkoms. Launch prietaisai gaminami Europos / JAV / Rusijos / Kinijos rinkoms. Nusipirkus vieną iš tokių prietaisų, jie skirsis funkcionaliai ir skirsis komplektacija. Taip pat Jūs negalėsite g..
121.00 €
Gamintojas:: LAUNCH
Signalų simuliatorius-multimetras Launch X-431 SensorboxGamintojas LAUNCH, garanija 24 mėn.Profesionalus jutiklio signalo imitatoriaus-multimetro modulis yra  naudojamas kaip Launch diagnostikos prietaisų priedas.Nuolatinės srovės signalo, impulso signalo, iš anksto nustatytos bangos formos sig..
375.10 €
Gamintojas:: LAUNCH
Osciloskopas Launch X-431 ScopeboxGamintojas LAUNCH, garantija 24 mėn.Profesionalus 4 kanalų osciloskopas, kuris gali nustatyti elektros grandinių bangos formas. Analizuojant bangos formas, galima rasti įvairius gedimus, susijusius su uždegimu, jutikliais, pavaromis, grandinėmis, elektroniniais vald..
1,331.00 €
Gamintojas:: LAUNCH
Automobilio būklės stebėjimo prietaisas Launch Golo X4Gamintojas Launch, garantija 24 mėn.Launch golo X4 yra diagnostikos prietaisas, kuris naudojamas per išmanųjų telefoną ir skirtas fiziniam naudojimui. Šio prietaiso pagalba gausite informaciją apie jūsų automobilį, kuri yra pateikiama labai išsam..
0.00 €
Gamintojas:: LAUNCH
Diagnostikos rezultatų spausdintuvas LAUNCH x431 diagun Mini Printer Diagnostikos rezultatų spausdintuvas Launch x431 diagun Mini Printer - gali būti naudojamas įrašyti ir spausdinti diagnostikos rezultatus, suteikdamas patogumą ir greitesnį darbą profesonalui. Garantija 2 metai Neapsiga..
0.00 €
Gamintojas:: LAUNCH
Endoskopas Launch VSP-600Gamintojas LAUNCH, garantija 24 mėn.Didelės raiškos vaizdo endoskopo kamera, skirta žiūrėti, fotografuoti ar įrašyti sunkiai pasiekiamų sričių vaizdo įrašus, naudojant Launch X-431 serijos diagnositkos prietaius, Android išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius ir..
0.00 €
Gamintojas:: LAUNCH
Infraraudonųjų spindulių kamera LAUNCH TIT-201Garantija 2 metaiAprašymas: Naudojant infraraudonųjų spindulių detektorių ir optinio vaizdo objektyvą šiluminis imtuvas užfiksuoja spindulius ir paverčia  informaciją į vaizdą ir aiškiai rodo per spalvotą ekraną, kuris padeda vartotojams greitai ..
0.00 €
Rodoma 1 iki 7 iš 7 (1 Puslapių)