Meniu
Jūsų krepšelis

Kiti Launch prietaisai

Įvairūs diagnostikos prietaisai yra autoservisų kasdienybės dalis, nes jie suteikia galimybę greičiau ir patogiau išspręsti daugybę užduočių, identifikuoti ir šalinti gedimus bei kitus defektus, atsiradusius eksploatuojant transporto priemonę. Renkantis diagnostikos prietaisus ir kitokią įrangą, svarbu ne tik įvertinti jos poreikį ir atliekamų paslaugų specifiką, bet ir gamintoją. Pas mus galite rasti platų autodiagnostikos įrangos pasirinkimą, kurios kokybė – tik aukščiausia, o gamintojai – gerai žinomi ir pripažinimą pelnę daugelyje šalių. Vienas iš jų yra LAUNCH, kuris gali pasiūlyti itin gausų įrenginių autoservisams pasirinkimą.

LAUNCH įranga autoservisams

LAUNCH savo klientams siūlo įvairių rūšių automobilių diagnostiką, pavienius prietaisus ir jų komplektus. Tai patyręs ir gerą vardą daugelyje šalių turinti gamintojas, kuris siūlo specialiai Europos rinkai skirtus įrenginius. Tarp LAUNCH įrangos autoservisams galima rasti klaidų kodų įrašymo prietaisų, signalų simuliatorių, raktų ir imobilaizerių programavimo įrangos, prietaisų automobilio būklei stebėti, spausdintuvų, skirtų spausdinti atliktos diagnostikos rezultatus ir kitokių įrenginių, kurie palengvina ir spartina darbą. Tinkamai pasirinkta ir naudojama diagnostinė įranga suteikia galimybę specialistams tiksliau nustatyti gedimų priežastis ri jas greičiau pašalinti, todėl taip sutaupoma laiko, didinama darbų sparta.

Gamintojo atstovai

Produkcijos kokybė priklauso ir nuo jos įsigijimo vietos, todėl pasirinkto gamintojo prietaisus ir įranga reikėtų pirkti tik iš oficialių gamintojo atstovų. Atstovaujame gamintoją LAUNCH ir esame licencijuotas jo atstovas Lietuvoje, todėl renkantis diagnostikos įrangą ar kitus prietaisus autoservisams pas mus, klientai gali būti užtikrinti dėl kokybės, garantinio laiko ir aptarnavimo, programų originalumo ir jų atnaujinimo bei kitų darbą ir naudojimąsi prietaisais paveikti galinčių rodiklių.

Patikslinkite paiešką

Endoskopas Launch VSP-600 Endoskopas Launch VSP-600
-10 %
Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

Zondo galvutė: 5.5 mm
1280 x 720 raiška
Prijungiamas prie Launch X-431

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

Kompaktiškas
Veikia su X431
24mėn garantija

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

PMS funkcija: 315/433 MhZ
Palaiko 98% visų modelių
Parduodamas su 4 TPMS jutikliais

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

Galingas
Patikimas
Profesionalus

Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)