Meniu
Your Cart

Nuimtų stabdžių diskų tekinimo staklės

Nuimtų stabdžių diskų tekinimo staklės

Patikslinkite paiešką

Stabdžių diskų ir būgnų tekinimo staklės BD-95Aprašymas:Tinka lengvųjų automobilių stabdžių diskų ir būgnų remontuiPadavimas gali būti tiek automatinis, tiek rankinisVienu metu galima tekinti abu stabdžių disko paviršiusPrieš pradedant darbą staklių pavarų dėžę reikia užildyti alyva (Nr.20)Techninia..
1,936.00 €
Gamintojas:: Kiti
Stabdžių diskų ir būgnų tekinimo staklės BD8445Jūsų darbo patogumui, ant šių staklių yra sumontuota lanksti lempa, jog darbas būtų kuo kokybiškiau ir patogiau atliekamas. Modernios stabdžių diskų ir būgnų tekinimo staklės, kurios pagal savo technines savybes ir palaikomus būgnų ir diskų parametrus p..
2,359.50 €
Gamintojas:: Kiti
Stabdžių diskų ir būgnų tekinimo staklės BD8465Modernios stabdžių diskų ir būgnų tekinimo staklės, kurios pagal savo technines savybes ir palaikomus būgnų ir diskų parametrus puikiai tinka apdirbti lengvųjų automobilių ir mikroautobusuose esančių diskų ir būgnų. Vienas didžiausių šių staklių privalu..
3,509.00 €
Gamintojas:: COMEC
Nuimtų stabdžių diskų tekinimo staklės Comec TR470 Gamintojas Italija, Garantija 2 metai Aprašymas: TR470 tekinimo staklės lengvai ir efektyviai atnaujina įvairių rūšių automobilių ir lengvesnių sunkvežimių stabdžių diskus, bugnus ar smagračius, bei sunkių transporto priemonių diskus su tam..
6,400.00 €
Gamintojas:: COMEC
Nuimtų stabdžių būgnų tekinimo staklės Comec TR1000   Gamintojas Italija, Garantija 2 metai   Aprašymas:   TR1000 tekinimo staklės yra skirtos automobilių ir sunkvežimių stabdžių būgnams ir gali būti geras sprendimas mechanikam, kurie ieško patikimo ir paprastai naud..
9,680.00 €
Gamintojas:: COMEC
Nuimtų stabdžių diskų tekinimo staklės Comec TR2000 Gamintojas Italija, Garantija 2 metai Aprašymas: TR2000 tekinimo-šlifavimo staklės, skirtos sunkvežimių, komercinių transporto priemonių ir automobilių stabdžių diskų, būgnų ir smagračių atnaujinimui. Šios staklės yra ..
15,700.00 €
Rodoma 1 iki 6 iš 6 (1 Puslapių)