Meniu
Jūsų krepšelis

Duomenų bazės ir licencijos

Plačios duomenų bazių galimybės

Duomenų bazės suteikia galimybę operatyviau atlikti darbus, nes daugelis jų gali būti perkelti į virtualią erdvę. Skaičiavimai, techninė informacija, kainoraštis, būtini atlikti darbai, remonto sąnaudos ir kita informacija apie transporto priemonę detaliai gali būti pateikiama duomenų bazėje. Šios bazės gali būti pritaikytos teikiant paslaugas skirtingoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, motociklams. Suteikus paslaugas sukaupta informacija gali būti konvertuojama į sąskaitą, kuri pateikiama klientui. Taip sutaupoma laiko ir nepraleidžiami svarbūs duomenys, kurie gali pakeisti pajamų ir išlaidų santykį. Šioje kategorijoje jūs rasite Autodata bei HaynesPRo duomenų bazes jūsų reikmėms.

Kas yra HaynesPRO automobilių duomenų bazės?

Automobilių duomenų bazė, tai yra lyg automobilių enciklopedija, kurioje pateikta visa informacija apie automobilio mechanizmus, elektroniką, remonto laikus, remonto reguliarias procedūras, informaciniai duomenys apie automobilius ir visa kita informacija apie automobilius. Duomenų bazę sudaro 95% informacijos apie visas eisme esamas transporto priemones.

HaynesPro duomenų bazės autoservisams

Patogus ir organizuotas darbas, optimizuotos laiko sąnaudos – tai įdiegtų duomenų bazių privalumas. Šiose duomenų bazėse kaupiami ir profiliuojami duomenys suteikia galimybę greičiau atlikti klientų aptarnavimo procedūras, susisteminti informaciją, išrašyti ir pateikti sąskaitas bei tai padaryti greičiau, išvengti pajamų ir išlaidų skaičiavimo klaidų. Duomenų bazės plačiai pritaikomos teikiant lengvųjų ir sunkiasvorių transporto priemonių remonto paslaugas, jas diegia ir aktyviai naudoja daugelis specialistų, o produktus gamina patyrusios, pripažinimą pelniusios įmonės. Mes visada pasiruošę patarti ir padėti išsirinkti poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius sprendimus savo klientams, galime patarti kiek paketų jums reikia, ar tai būtų automobilių ar sunkvežimių duomenų bazė. Tikslinis HaynesPRO duomenų bazės naudotojas yra autoserviso mechanikas, kuriam yra reikalinga visa informacija, jog suteiktų profesionalias paslaugas.

Kokiems darbams atlikti reikalinga automobilių duomenų bazė?

Vienas pažangiausių sprendimų virtualių duomenų bazių rinkoje, kuri suteikia daugiau lankstumo ir galimybių operatyviai atlikti daugelį procedūrų. Duomenų bazėse integruoti įvairūs katalogai, todėl reikiamą informaciją galima rasti greičiau ir lengviau. Šio gamintojo virtuali duomenų bazė yra prieinama bet kuriuo paros metu, ja naudotis gali visi prieigą turintys vartotojai. Bazėje galima rasti brėžinius, remonto instrukcijas, žinynus ir kitą aktualią informaciją apie transporto priemones.

ALLDATA duomenų bazės

ALLDATA duomenų bazė yra vienas pažangiausių sprendimų virtualių duomenų bazių rinkoje, kuri suteikia daugiau lankstumo ir galimybių operatyviai atlikti daugelį procedūrų. ALLDATA duomenų bazėse integruoti įvairūs katalogai, todėl reikiamą informaciją galima rasti greičiau ir lengviau. Šio gamintojo virtuali duomenų bazė yra prieinama bet kuriuo paros metu, ja naudotis gali visi prieigą turintys vartotojai. Bazėje galima rasti brėžinius, remonto instrukcijas, žinynus ir kitą aktualią informaciją apie transporto priemones.

HAYNESPRO profesionalūs ir aiškūs sprendimai

HAYNESPRO duomenų bazės yra jau kelis dešimtmečius diegiami virtualūs duomenų apdorojimo sprendimai, kuriuos siūlo patyręs ir patikimas gamintojas. HAYNESPRO sistemos veikia dviem būdais – jos gali susiejamos su kitomis duomenų bazėmis (klientų valdymo sistemomis, elektroniniais katalogais ir elektroninėmis parduotuvėmis bei kitais resursais) arba pasiekiamos internetu, per naršyklę (mobiliuoju telefonu, planšetiniu ar bet kuriuo kitu kompiuteriu). HAYNESPRO duomenų bazėse duomenys gali būti apdorojami įvairiais būdais: pateikiami lentelėse, brėžiniais, schemomis ir kitais būdais, todėl vartotojas visada gali rinktis patogiausią sprendimą ir optimizuoti darbą su HAYNESPRO produktais.

Kokia nauda dirbti naudojantis HaynesPRO automobilių duomenų baze?

Duomenų bazės yra mechanikui palengvinimo įrankis, kuriame jis gali rasti įvairiausią reikalingą informaciją apie automobilį. Pavyzdžiui, mechanikui reikia pakeisti automobilyje esančius tepalus, naudojantis duomenų baze gali pasitikrinti koks yra gamintojo nustatytas reikalingas kiekis automobilyje. Jeigu keičiama automobilyje detalė, mechanikas patikrina keičiamos detalės kodą, jog būtų pakeista tinkamiausia.

Kokie būna duomenų bazės tipai ir kurį rinktis?

HaynesPRO duomenų bazės skirstomos yra du pagrindinius tipus. Pirmasis ir plačiausiai naudojamas yra lengvųjų automobilių duomenų bazė. Antrasis - sunkvežimių duomenų bazė. Abi duomenų bazės yra plačios, kuriose galima rasti reikalingiausią informaciją, tik vienoje duomenų bazėje yra informacija apie automobilius, kitoje informacija apie sunkvežimius ir kitą sunkųjį transportą.

Kaip naudotis techninėmis automobilių duomenų bazėmis?

Norint naudotis duomenų baze, autoservise yra reikalingas kompiuteris ir internetas. Atsidarius įrašytą duomenų bazės programą, pasirenkama atitinkama automobilio markė, vėliau modelis ir papildomai - variklio tipas ir galia. Kadangi tas pats automobilis gali turėti skirtingus variklius, o tokiu atveju rodoma tikslingiausia informacija. Vėliau jau atsidariusiame lange, reikia ieškoti reikalingos informacijos apie remontuojamą automobilį.

Mūsų siūlomos techninės duomenų bazės

Mes Jums galime pasiūlyti automobilių duomenų bazę ir sunkvežimių duomenų bazę. Parinksime pagal jūsų poreikius tinkamiausią variantą, kadangi kiekviena duomenų bazė yra skirstoma pagal vartotojų kiekį ir funkcionalumą. Atstovaujame HaynesPRO ir Autodata duomenų bazės gamintojus. Jeigu nežinote kokią duomenų bazę rinktis, susisiekite su mūsų konsultantais Vilniuje ir Kaune, mes parinksime profesionaliausią įrangą, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

AUTODATA duomenų bazė

Pirmaujantis internetinis automobilių, mikroautobusų ir motociklų techninės informacijos šaltinis. Autodata – tai internetinis įrankis, kurio reikia jūsų dirbtuvėms, teikiantis išsamią techninę informaciją apie transporto priemonės priežiūros, techninės priežiūros, diagnostikos ir remonto procedūras. Pasaulyje pirmaujanti Autodata techninė duomenų bazė yra atnaujinama kelis kartus per mėnesį, per metus įvyksta beveik 40 000 atnaujinimų vietų. Tad savo įrenginyje turėsite pačią galingiausią automobilių duomenų bazę.

Autodata duomenų bazė savyje turi virš 140 skirtingų automobilių markių ir apie 37 000 skirtingų modelių. Šioje duomenų bazėje rasite ne tik mums keliuose įprastus matyti populiarius vokiškus, japoniškus ar itališkus automobilių modelius, bet ir sportinius automobilius bei rinkoje vis populiarėjančius. Pavyzdžiui, Autodata BMW turi beveik visą įmanoma techninį žinyną, tiek visus markės modelius, tiek visą naudingą informaciją.

AUTODATA paketai automobiliams ir motociklams

Autodata duomenų bazė apima lengvuosius automobilius, mikroautobusus, motociklus ir sunkvežimių dalį. Duomenų bazės paketus gamintojai išskirsto dirbtuvėms pagal poreikį, todėl galima rinktis iš dviejų - "Diagnostika ir remontas" ir "Aptarnavimas ir priežiūra". Pirmasis Autodata paketas yra gerokai platesnis, kadangi užsisakius šią prenumeratą Jūs gaunate prieigą prie serviso gidų, priežiūros procedūrų, techninių duomenų, diagnostikos aprašų ir prie transporto priemonių priežiūros ir remonto informacijos. Turėdami "Aptarnavimas ir priežiūra" Autodata paketą - Jūs gaunate tik pirmuosius tris funkcionalumas.

Ši, didžiausia pasaulyje automobilių duomenų bazė yra prenumeruojama 12-ai mėnesiu ir naudojama internetiniame tinklapyje. Taip Autodata tampa dar patogesnė, nes nereikia jos įsidiegti ar atnaujinti kompiuteriuose aš išmaniajame telefone. Autodata, kaip minėjome, gali būti skirta automobiliams arba motociklams. Tačiau svarbiausias kriterijus yra įsivertinti kiek Autodata licencijų Jums reikės - vienos, dviejų ar net penkių. Vienu metu gali būti prisijungęs tik vienas vartotojas, jeigu licencija yra išpirka vienam vartotojui Autodata programoje. Pavyzdžiui, įsigyjate Autodata automobiliams duomenų bazę metams dviem vartotojams, tai vienu metu šiuo techniniu žinynų gali naudotis du vartotojai bet kuriame įrenginyje.

AUTODATA - profesionalus sprendimas autoservisams

Automobilių duomenų bazėje rasite visą naudingą informaciją ne tik kaip prižiūrėti tinkamai automobilius, tačiau kaip atlikti tam tikrus remonto darbus. Autodata todėl ir tapo populiari, nes čia mechanikai gali rasti visą informaciją nuo A iki Z, kurį jiems reikalinga autoservise. 

Duomenų bazė apima: remonto laikus, elektronikos schemas, detalių keitimo procedūras, gamintojų grafikus, raktų programavimą ir dar daug kitų naudingų procedūrų. Automobilių techninis žinynas yra naudojamas internetiniame tinklapyje, dar kitaip vadinama - Autodata online. Todėl prie reikalingos informacijos galėsite prieiti bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Autodata
Autodata

Plačiausia duombazė
Palaiko virš 9000 motociklų
Gamintojų brėžiniai

Gamintojas:: Autodata
Autodata

Plačiausia duombazė
Palaiko virš 9000 motociklų
Gamintojų brėžiniai

Gamintojas:: Autodata
Autodata

Plačiausia duombazė
Palaiko virš 9000 motociklų
Gamintojų brėžiniai

Autodata duomenų bazė "aptarnavimas ir priežiūra" 1 vartotojui Autodata duomenų bazė "aptarnavimas ir priežiūra" 1 vartotojui
-15 %
Gamintojas:: Autodata
Autodata

Plačiausia duombazė
99% palaikomų automobilių
Gamintojų brėžiniai

Gamintojas:: Autodata
Autodata

Plačiausia duombazė
99% palaikomų automobilių
Gamintojų brėžiniai

Autodata duomenų bazė "aptarnavimas ir priežiūra" 5 vartotojams Autodata duomenų bazė "aptarnavimas ir priežiūra" 5 vartotojams
-17 %
Gamintojas:: Autodata
Autodata

Plačiausia duombazė
99% palaikomų automobilių
Gamintojų brėžiniai

Autodata duomenų bazė "diagnostika ir remontas" 1 vartotojui Autodata duomenų bazė "diagnostika ir remontas" 1 vartotojui
-8 %
Gamintojas:: Autodata
Autodata

Plačiausia duombazė
99% palaikomų automobilių
Gamintojų brėžiniai

Autodata duomenų bazė "diagnostika ir remontas" 2 vartotojams Autodata duomenų bazė "diagnostika ir remontas" 2 vartotojams
-13 %
Gamintojas:: Autodata
Autodata

Plačiausia duombazė
99% palaikomų automobilių
Gamintojų brėžiniai

Autodata duomenų bazė "diagnostika ir remontas" 5 vartotojams Autodata duomenų bazė "diagnostika ir remontas" 5 vartotojams
-11 %
Gamintojas:: Autodata
Autodata

Plačiausia duombazė
99% palaikomų automobilių
Gamintojų brėžiniai

Rodoma 1 iki 11 iš 11 (1 Puslapių)