Meniu
Jūsų krepšelis
Papildoma duomenų bazė Jaltest Info plus
Papildoma duomenų bazė Jaltest Info plus
Naujiena

Papildoma duomenų bazė Jaltest Info plus

Duomenų bazės papildymo kaina skiriasi nuo jau turimos duomenų bazės
 • Prekės kodas: BD20207
130.00 €

Kainos nurodytos su PVM

Siųsti užklausą

Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Utenos regionai

Kauno, Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Klaipėdos, Telšių regionai

Informacija

Papildoma duomenų bazė Jaltest Info plus

Tai naujoviškas techninės informacijos sprendimas, kuris apima išmaniuosius remonto darbų vadovus ir transporto priemonių komponentų ir jų laidynių elektrines schemas. Toks duomenų bazės papildymas suteikia didžiulį kiekį papildomos techninės informacijos transporto priemonės remontui ir priežiūrai. Dėl sparčios ir intuityvaus programinės versijos, šis paketas optimizuoja darbo laiką remonto dirbtuvėse. 

Duomenų bazės įkainiai priklausomai nuo turimos duomenų bazės: 
 • Jaltest Info Plus duomenų bazės papildymo kaina perkant atskirai: 185,00 Eur
 • Jaltest Info Plus duomenų bazės papildymo kaina perkant kartu su CV licencija: 130,00 Eur
 • Jaltest Info Plus duomenų bazės papildymo kaina sunkvežimiams: 130,00 Eur
 • Jaltest Info Plus duomenų bazės papildymo kaina puspriekabėms: 65,00 Eur
 • Jaltest Info Plus duomenų bazės papildymo kaina autobusams: 130,00 Eur
 • Jaltest Info Plus duomenų bazės papildymo kaina lengvajam komerciniam transportui: 85,00 Eur
 • Jaltest Info Plus duomenų bazės papildymo kaina individualiems sunkvežimių modeliams: 40,00 Eur


Transporto priemonių elektrinės schemos – jos atspindi transporto priemonių elektrinių jungčių visumą, įskaitant visus transporto priemonės elektronikos komponentus, laidus ir jungtis.

 • Tai padeda geriau suprasti bet kurio elektrinio komponento jungtis ir ryšius su likusiomis transporto priemonės komponentais (su valdymo bloku arba bet kuria kita transporto priemonės jungtimi). Dažnas atvejąs, kai standartinėje licencijoje esančios elektrinės schemos, neatspindi visų elektronikos komponentų sujungimų, jungčių su kitais valdymo blokais ar tarpinių jungčių, kurios dažnai yra gedimo šaltinis. Dėl to, kad šios jungtys nėra detaliai matomos, labai pravartu turėti praplėstą duomenų bazę, kurioje turėsite visas konkrečios transporto priemonės elektros sistemos schemas.
 • Šitokia duomenų bazė nėra siūloma jokiame kitame, antrinės rinkos diagnostikos įrenginyje. 
 • Ši duomenų bazė su elektrinėmis schemomis padengia daugiau nei 800 transporto priemonių modelių. Įskaitant ir naujuosius modelius su EURO 6 technologija: BYD; CITROEN; DAF; FIAT; IRIZAR; ISUZU; IVECO; MAN; MERCEDES-BENZ; NISSAN; OPEL; PEUGEOT; RENAULT; SCANIA: VAN HOOL, VDL, VOLVO, VW. 

Transporto priemonių elektrinės schemos

Išmanieji remonto vedliai – išsamus vedliai, kurie skirti supaprastinti ir pagreitinti remonto procesus, jie padeda nukreipti duomenų bazės vartotoją tikslinga remonto darbų eigos kryptimi. Visi remonto procesai yra atliekami atsižvelgiant į transporto priemonės būseną, gedimų kodus ir užfiksuotus techninius parametrus. Tokiu būdų, ši duomenų bazė neleidžia vartotojui gaišti laiką tikrinant ar atliekant nereikalingus veiksmus. 

 • Vadovaujantis nurodytais sprendimais suteikiama galimybė sumažinti remonto laiką bei galima žmogaus klaidos tikimybę. Taip pat, veiksmų instrukcijose yra aktyviųjų nuorodų į specialus Jaltest veiksmus, kurios palengvina naršymą.
 • Galima naudoti kelių tipų sistemoms (variklio valdymo sistemoms, transmisijos, išmetamųjų dujų reguliavimo, stabdžių ir t.t.).
 • Dėka Jaltest įrangos specialistų ir jų remonto patirties pateikiama patobulinta, pagerinta duomenų bazės versija.
 • Šitokia duomenų bazė nėra siūloma jokiame kitame, antrinės rinkos diagnostikos įrenginyje. 
 • Ši duomenų bazė su išmaniaisiais remonto vedliais, šiuo metu turi apie 45000 gedimų remonto patarimų. Šie padengia tokių gamintojų įrangą kaip: ALLISON; ASHOK LEYLAND; CUMMINS; DAF; FUSO; HINO; IVECO; KNORR-BREMSE; MAN; MERCEDES-BENZ; PACCAR; RENAULT; SCANIA; TATA; VOLVO; WABCO; ZF

Išmanieji remonto vedliai