Meniu
Your Cart

Suvirinimo aparatai, įranga

 Platus panaudojimas

 

Tai yra viena universaliausių įrangų, kurios pagalba galima atlikti įvairius darbus. Skirtingi suvirinimo aparatai turi skirtingas funkcijas. MAG ir MIG (kas yra liaudiškai – kempai) pusautomačiai yra vieni universaliausių ir dažniausiai naudojamų įrangų. Toks pusautomatis gali virinti skirtingus metalus, jie gali būti skirtingų storių ir skirtingų lydinių. MMA ir TIG technika yra labiau specializuota, tokia įranga yra naudojama, kai atliekami tikslingesni darbai. Ši suvirinimo įranga gali suvirinti beveik visas metalo rūšis, ypač TIG. Taškinio suvirinimo įranga yra naudojama atlikti stambesnius darbus, ji yra labiau specializuota, todėl tokia suvirinimo įranga nėra naudojama namų ūkyje. Dažniausiai tokia įranga yra naudojama kėbulų remonte arba pramonėje.

 

Suvirinimo įrangos įvairovė

 

Dėl suvirinimo prietaisų įvairovės, kaina yra labai skirtinga, ji priklauso nuo; ar prietaisas yra vienfazis, ar trifazis; ar inverteriniai, ar transformatoriai; kokia yra maksimali srovė; nuo gamintojo ir kitų dalykų. Tačiau kiekvienas servisas ras sau tinkamiausią įrangą, kadangi pasirinkimas yra vienas plačiausių rinkoje. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą suvirinimo įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame stebėti mūsų puslapio akcijų skiltį.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service gali Jums pasiūlyti pačius įvairiausius suvirinimo aparatus, kurie yra profesionalūs ir juos gali naudoti kiekvienas autoservisas. Pirkti suvirinimo aparatus galima tiek internetu, tiek gyvai parduotuvėse, todėl jeigu Jums yra reikalinga konsultacija, geriausia jog kreiptumėtės tiesiogiai į mūsų specialistus. Tiek Vilnius, tiek Kaunas turi profesionalią komandą, kuri galės apmokyti dirbti su įvairia suvirinimo technika. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ar priedai, kurie užtikrins lengva, patogų ir kokybišką darbą su suvirinimo technika.

 

Suvirinimo įrangos naudojimas

 

Kiekvieno suvirinimo aparato pakuotėje yra pateikta naudojimo instrukcija. Kurioje yra nurodyta: bendrosios saugos nuostatos, darbo ciklas, prietaiso montavimo ir priežiūros aspektai, kokios yra naudojimo atsargumo priemonės, reikalavimai naudotojui, valdymo eksploatacija, funkcijų apžvalga, suvirinimo patarimai, parametrų lentelės ir kita svarbi informacija. Kiekvienoje naudojimo instrukcijoje yra viena svarbiausių informacijų – prietaiso valdymo panelė. Kur pateikiamos panelės išdėstymo paaiškinimai – ampermetras, voltmetras, suvirinimo įtampos rankenėlė, suvirinimo srovės rankenėlė, funkcijų jungiklis, LED indikatoriai ir kitos svarbios detalės. Viskas priklauso nuo, kuris suvirinimo aparatas yra įsigytas.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Spartus, GYS, Jasic, Helvi, Joba.

Gamintojų šalys: Italija, Vokietija, Prancūzija, Lenkija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

Darbastalis suvirinimo darbams
-11 %
Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 1200 mm
Aukštis: 850 mm
Plotis: 600 mm

Rodoma 1 iki 50 iš 208 (5 Puslapių)