Meniu
Your Cart

Oro sausintuvai


Oro sausintuvai

Dirbtuvėse dažniausiai tvyro drėgmė ir oras būna pripildytas teršalų. Norint palaikyti kompresoriaus ilgaamžiškumą ir gauti itin švaraus oro srovę siūlome į kompresoriaus komplektaciją įtraukti oro sausintuvus. Šie prietaisai neleis vandeniui patekti į slėginį indą, slėginiame inde nesusidarys kondensatas, todėl išvengsite rudžių. Kadangi ore tvyro įvairūs teršalai, kaip kietosios dalelės, aerozoliai ir kt. šiems teršalams patekus į kompresorius jie gali sukelti įvairius gedimus. Taip pat teršalai ir drėgmė gali sugadinti Jūsų įrankius ar įrenginius. Ir jeigu užsiimate dažymo darbais kompresorius ant dažomos detalės gali palikti vandens pėdsakų ir tai sugadins jūsų dažomą objektą.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.


Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: GudePol, Walter ir kitus gamintojus
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: GUDEPOL
Oro sausintuvas HDX 25 Gamintojas GudePol (Lenkija), garantija 2 metai Aprašymas: HDX serijos oro sausintuvų tiklas - pasiekti kompaktišką konstrukciją ir aukščiausią išleidžiamo oro kokybę. Šilumos keitimo sistema užpildyta aplinkai nepavojingu R134a kondicionavimo skysčiu. Sausintuvo darb..
1,070.00 €
Gamintojas:: Kiti
Oro sausintuvas 1000 L/min „ZoinAir“2 metų garantijaGamintojas: WALKENPOWERKilmės šalis: OlandijaŠis profesionalus „ZoinAir“ oro sausintuvas labai tinka pramoniniam suspaustam orui džiovinti.Šiais laikais svarbu ne tik tam tikro suslėgto oro gamyba, bet ir oro grynumas. „ZionAir“ oro sausintuvas yra..
1,089.00 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Oro sausintuvas HDX-E 55 Gamintojas GudePol (Lenkija), garantija 2 metai Aprašymas: HDX-E serijos oro sausintuvų tinklas - pasiekti kompaktišką konstrukciją ir aukščiausią išleidžiamo oro kokybę. Šilumos keitimo sistema užpildyta aplinkai nepavojingu R134a kondicionavimo skysčiu. Sausintuvo..
1,120.00 €
Gamintojas:: Kiti
Oro sausintuvas „ZoinAir“, 1450L/min2 metų garantijaGamintojas: WALKENPOWERKilmės šalis: OlandijaŠis profesionalus „ZoinAir“ oro sausintuvas labai tinka pramoniniam suspaustam orui džiovinti.Šiais laikais svarbu ne tik tam tikro suslėgto oro gamyba, bet ir oro grynumas. „ZionAir“ oro sausintuvas yra..
1,210.00 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Oro sausintuvas HDX 100Gamintojas GudePol (Lenkija), garantija 2 metai Aprašymas: HDX serijos oro sausintuvų tiklas - pasiekti kompaktišką konstrukciją ir aukščiausią išleidžiamo oro kokybę. Šilumos keitimo sistema užpildyta aplinkai nepavojingu R134a kondicionavimo skysčiu. Sausintuvo darbas ..
1,390.00 €
Gamintojas:: GUDEPOL
GudePol adsorbcinis oro sausintuvas Ultrapac 2000-0005Gamintojas GudePol (Lenkija), garantija 2 metaiUltrapac 2000 savybės:Visas suspausto oro arba azoto apdorojimo rinkinys, kurį sudaro adsorbcinis džiovintuvas, su integruotu alyvos ir dulkių filtru ir automatiniu kondensato nutekėjimu.Vidutinis: s..
1,815.00 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Oro sausintuvas HDX 190 Gamintojas GudePol (Lenkija), garantija 2 metai Aprašymas: HDX serijos oro sausintuvų tiklas - pasiekti kompaktišką konstrukciją ir aukščiausią išleidžiamo oro kokybę. Šilumos keitimo sistema užpildyta aplinkai nepavojingu R134a kondicionavimo skysčiu. Sausintuvo dar..
1,850.01 €
Gamintojas:: GUDEPOL
GudePol adsorbcinis oro sausintuvas Ultrapac 2000-0015Gamintojas GudePol (Lenkija), garantija 2 metaiUltrapac 2000 savybės:Visas suspausto oro arba azoto apdorojimo rinkinys, kurį sudaro adsorbcinis džiovintuvas, su integruotu alyvos ir dulkių filtru ir automatiniu kondensato nutekėjimu.Vidutinis: s..
2,380.00 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Oro sausintuvas HDX 310 Gamintojas GudePol (Lenkija), garantija 2 metai Aprašymas: HDX serijos oro sausintuvų tiklas - pasiekti kompaktišką konstrukciją ir aukščiausią išleidžiamo oro kokybę. Šilumos keitimo sistema užpildyta aplinkai nepavojingu R134a kondicionavimo skysčiu. Sausintuvo dar..
2,630.00 €
Gamintojas:: GUDEPOL
GudePol adsorbcinis oro sausintuvas Ultrapac 2000-0050Gamintojas GudePol (Lenkija), garantija 2 metaiUltrapac 2000 savybės:Visas suspausto oro arba azoto apdorojimo rinkinys, kurį sudaro adsorbcinis džiovintuvas, su integruotu alyvos ir dulkių filtru ir automatiniu kondensato nutekėjimu.Vidutinis: s..
3,800.01 €
Gamintojas:: GUDEPOL
GudePol oro sausintuvas HDX-E 830Gamintojas GudePol (Lenkija), garantija 2 metaiAprašymas:HDX serijos oro sausintuvų tiklas - pasiekti kompaktišką konstrukciją ir aukščiausią išleidžiamo oro kokybę. Šilumos keitimo sistema užpildyta aplinkai nepavojingu R134a kondicionavimo skysčiu.Sausintuvo darbas..
5,039.00 €
Gamintojas:: GUDEPOL
GudePol oro sausintuvas Ultrapac ALD 0150stGamintojas GudePol (Lenkija), garantija 2 metaiALD savybės:Visa suspausto oro ar azoto apdorojimo rinkinys, kurį sudaro adsorbcinis džiovintuvas, su integruotu alyvos ir dulkių filtru ir automatiniu kondensato nutekėjimu.Vidutinis: suslėgtas oras / azotas–4..
6,500.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 14 (2 Puslapių)