Meniu
Jūsų krepšelis

Programų licencijos ir atnaujinimai

Magic ir Abrites gamintojų programų licenzijos ir atnaujinimai

Tinkamai atlikti raktų programavimo, perprogramavimo ir kitus darbus, siūlome rinktis raktų programavimo įrenginių programų licencijas ir atnaujinimus. Paprastai įrenginiai parduodami su programinės įrangos paketu, kuriame yra ir licencijos, tačiau jų naudojimosi laikas yra terminuotas, todėl po tam tikro termino (paprastai metų) reikia diegti atnaujinimus, pasirūpinti licencijomis. Pas mus galite rasti platų jų pasirinkimą, įsigyti turimo programavimo įrenginio specifikacijas atitinkančius produktus, kurie įgalins naudotis visomis įrenginio galimybėmis, jas išplės ir papildys naujausiomis versijomis, todėl pateikiami duomenys ir atliekamos funkcijos bus maksimaliai tikslios.

Priemonės ir licencijos pagal įrenginio tipą

Siūlome klientams rinktis tokias programų licencijas ir atnaujinimus, kurie geriausiai atitinka jų naudojamus įrenginius, jų parametrus ir paskirtį. Renkantis atnaujinimus ir licencijas reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į tai, kokiam konkrečiai įrenginiui jie skirti ar kokias tiksliai funkcijas atlikti yra pritaikyti, bet ir kokių papildomų priedų ar programavimo komponentų gali prireikti norint sklandžiai įdiegti ir naudoti įsigytus produktus. Tikslų gaminio ir jam naudoti reikalingų priemonių priemonių aprašymą rasite prie kiekvienos prekės atskirai, kur pateikiamas išsamus jos aprašymas ir galimybės. 

Kokybės garantija ir licencijų konsultavimas

Bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, kurie pelnė pripažinimą daugelyje užsienio šalių. Kai kurių iš gamintojų esame vienintelis oficialus atstovas Lietuvoje, todėl visada savo klientus galime užtikrinti, kad siūlomi gaminiai yra aukštos kokybės ir atitinka visus keliamus kokybės standarto reikalavimus. Mūsų specialistai visada pasiruošę patarti, suteikti konsultacijas ir padėti išsirinkti tinkamiausius sprendimus Jūsų verslui, kad galėtumėte optimizuoti atliekamus darbus ir išplėsti jų spektrą pagal rinkos poreikius. Kilus klausimams kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)