Meniu
Your Cart

Traktorių ir statybinio transporto diagnostikos įranga

Traktorių ir statybinės įrangos diagnostikos įranga

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: AUTEL
MaxiSys CV, kaip naujas Autel "MaxiSys" šeimos narys, yra sukurtas ant galingos "MaxiSys 908" platformos ir pateikia išsamų diagnostikos sprendimą praktiškai visoms komercinėms transporto priemonėms, taip pat mašinoms, pagamintoms Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje.  Kodėl verta iš mūs..
0.00 €
Gamintojas:: JALTEST
Universali kelių priežiūros transporto diagnostikos įranga Jaltest Sweeper Kit Jaltest Sweeper Kits yra originalus universalus diagnostikos prietaisas, kuris tinka daugeliui kelių priežiūros transporto priemonių. Jį taip pat galima sukomplektuoti su licencijomis ir kabeliais, jog tiktų:..
0.00 €
Gamintojas:: JALTEST
Universali statybinio transporto diagnostikos įranga Jaltest OHW Kit Jaltest OWH Kits yra originalus universalus diagnostikos prietaisas, kuris tinka daugeliui statybinio transporto priemonių. Jį taip pat galima sukomplektuoti su licencijomis ir kabeliais, jog tiktų: sunkvežimiams, auto..
0.00 €
Gamintojas:: JALTEST
Universali statybinio transporto diagnostikos įranga Jaltest OHW Kit + PC Jaltest OWH Kits yra originalus universalus diagnostikos prietaisas, kuris tinka daugeliui statybinio transporto priemonių. Jį taip pat galima sukomplektuoti su licencijomis ir kabeliais, jog tiktų: sunkvežimiams,..
0.00 €
Gamintojas:: JALTEST
Universali traktorių ir kombainų diagnostikos įranga Jaltest AGV Kit JalTest AGV Kit diagnostikos prietaisas gali atlikti įvairių žemės ūkio technikos markių diagnostiką. Programinė įranga nuolatos atnaujinama, todėl ji apima ne tik įvairius žemės ūkio transporto modelius, bet ir absoliučiai visu..
0.00 €
Gamintojas:: JALTEST
Universali traktorių ir kombainų diagnostikos įranga Jaltest AGV Kit + PC JalTest AGV Kit diagnostikos prietaisas gali atlikti įvairių žemės ūkio technikos markių diagnostiką. Programinė įranga nuolatos atnaujinama, todėl ji apima ne tik įvairius žemės ūkio transporto modelius, bet ir absoliučiai..
0.00 €
Rodoma 1 iki 6 iš 6 (1 Puslapių)