Meniu
Your Cart

MIG/MAG suvirinimo pusautomačiai

 

Suvirinimo pusautomatis

 

Tai yra vienas sudėtingesnių suvirinimo būdų, tačiau trumpai galima būtų išdėstyti taip – lydžiuoju elektrodu inertinėse dujose elektra dega vielos (lydau elektrodo) ir suvirinamų medžiagų. Todėl vielą reikia tiekti pastoviu tempu ir vienodu sluoksniu. Vienas didesnių skirtumų ir pagrindinė nauda yra ta, jog būtent į suvirinimo vietą tiekiamos dujos išstumia orą ir siūlės yra apsaugomos ateityje nuo žalingų atmosferų poveikio.

 

MIG ir MAG suvirinimo skirtumai

 

MIG suvirinimo aparatas naudoja inertines dujas, o MAG naudoja aktyviąsias dujas. Tad suvirinimo pusautomatis be dujų negali veikti, kadangi pagrindinė dujų funkcija yra ta, jog suvirinimo procese jos apsaugo vielą, išlydytą ar įkaitusį metalą nuo aplinkos poveikio.

 

Saugumo reikalavimai

 

MIG /MAG suvirinimo metu, kaip ir kitokio suvirinimo metu, susidaro kenksmingos dujos ir dūmai, todėl būtina uždarose patalpose įrengti kokybišką vėdinimo sistemą. Taip pat yra būtina laikytis visada visų bendrinių saugos reikalavimų dirbant suvirinimo pusautomačiais.

 

Mes Jums siūlome

 

Nors UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Spartus, GYS, Jasic, Helvi, Joba ir kiti.
Gamintojų šalys: Italija, Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Inverterinis suvirinimo pusautomatis (IGBT) MIG/MAG Aprašymas: - Funkcijos: suvirinimas viela - Apsauga nuo perkaitimo - Komplektacija: vielos degiklis su žarna, masės kabelis, suvirintojo skydelis ir šepetys Techniniai duomenys: - Įtampa 220V, 50/60Hz - Suvirinimo srovės di..
309.00 €
Gamintojas:: SPARTUS
Multifunkcinis suvirinimo aparatas Spartus EasyMIG 210E   Spartus, Lenkija   Aprašymas:   Spartus EasyMIG 210E yra modernus inverterinis pusiau automatinis suvirinimo aparatas, paremntas IGBT tranzistorių veikimu. Šiuo prietaisu galima suvirinti viela i..
591.00 €
Gamintojas:: HELVI
Suvirinimo aparatas Helvi Panther 152 24 mėn. garantija! Aprašymas: Vienos fazės nešiojamas MIG suvirinimo aparatas su aušinimo ventiliatoriumi. Poliai gali būti sukeisti, kad virinti naudojant šerdinę vielą be dujų. Gerai tinkamas virinimui be inertinių dujų ir ..
442.86 €
Gamintojas:: GYS
Suvirinimo pusautomatis GYS EasyMIG 110   GYS Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiai   Aprašymas:   EasyMIG 110 yra pusiau automatinis suvirinimo aparatas, leidžiantis virinti MIG/MAG, elektrodinės vielos ir MMA rėžimais. Dėka itin patogios vartotojo sąsajos, įtam..
446.49 €
Gamintojas:: GYS
Suvirinimo pusautomatis GYS SmartMIG 142   GYS, Pranczūzija; Garantija: 24 mėnesiai   Aprašymas:   Vienfazis suvirinimo aparatas – 140 A galios. Mobilus ir puikiai tinkamas priežiūros darbams. Lengvo naudojimo intuityvus prietaisas su „SMART“..
494.89 €
Suvirinimo įranga JASIC MIG 200 1ph N220 Gamintojas - Jasic Aprašymas Inverterinio tipo pusautomatis JASIC MIG-200 N220. Tinka virinti su apsauginėmis dujomis (MIG/MAG) – tai pirmaujanti inverterinė technologija, valdymo paprastumas ir aukštas našumas, kurie užtik..
526.35 €
Gamintojas:: GYS
Suvirinimo aparatas GYS EasyMIG 130   GYS Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiai   Aprašymas:   EasyMIG 130 yra pusiau automatinis suvirinimo aparatas, leidžiantis virinti MIG/MAG, elektrodinės vielos ir MMA rėžimais. Dėka itin patogios vartotojo sąsajos, įtampos ..
506.99 €
Gamintojas:: GYS
Pusautomatis suvirinimo aparatas GYS SmartMIG 162   GYS, Pranczūzija; Garantija: 24 mėnesiai   Aprašymas:   Vienfazis suvirinimo aparatas – 160 A galios. Mobilus, su ratukais ir puikiai tinkamas tiek profesionaliam naudojimui, tiek priežiūros darbams. Le..
526.35 €
Gamintojas:: SPARTUS
Suvirinimo aparatas Spartus MIG 200E Garantija 12 mėnesių Aprašymas: Easy MIG200E - modernus, inverterinis, pusiau automatinis suvirinimo aparatas, sukurtas IGBT (izoliuotų bipolinių tranzistorių) pagrindu. Juo galima suvirinti inertinių dujų aplinkoje (MIG/MAG) ir elektrodu (MMA). M..
567.00 €
Gamintojas:: HELVI
Suvirinimo aparatas Helvi Fox 160 24 mėnesių garantija! Pagrindinės funkcijos: - Inverteris; - Automatinis voltažo kompensatorius ; - Lengvas ir visapusiškas; - Lengvai nustatomas pagal pasirinktus virinimo parametrus; - “Set and Weld” modulis skirtas FOX 1..
567.00 €
Gamintojas:: GYS
Pusautomatis suvirinimo darbams GYS EasyMIG 160   GYS Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiai   Aprašymas:   EasyMIG 160 yra pusiau automatinis suvirinimo aparatas, leidžiantis virinti MIG/MAG, elektrodinės vielos ir MMA rėžimais. Dėka itin patogios vartotojo sąsaj..
592.90 €
Inverterinis suvirinimo pusautomatis (IGBT) MIG/MAG Aprašymas: - Funkcijos: suvirinimas viela - Apsauga nuo perkaitimo - Komplektacija: vielos degiklis su žarna, masės kabelis, suvirintojo skydelis ir šepetys Techniniai duomenys: - Įtampa 380V, 50/60Hz - Suvirinimo srovės di..
595.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 39 (4 Puslapių)