Meniu
Your Cart

Ratų suvedimo įranga

Ratų geometrijos stendas

Ratų suvedimo stendai yra viena reikalingiausių įrangų servisams. Kadangi šios įrangos pagalba yra užtikrinamas saugus transporto priemonių eksploatavimas gatvėse ir kituose keliuose. Ratų suvedimo stendai būna skirti ne tik lengviesiams automobiliams, tačiau ir mikroautobusams, autobusams, sunkvežimiams ir kitai sunkiajai technikai. Suvedimo stendai gali būti specializuoti tik vienai transporto priemonei arba būti universalūs, todėl viskas priklauso nuo Jūsų serviso krypties. Ratų geometrijos stendų tipų yra 3: CCD ratų suvedimo stendai, 3D ratų suvedimo stendai, bekontaktis arba optinis ratų suvedimo stendas. Dažniausiai yra naudojami CCD ratų suvedimo stendai, tačiau dėl pažangios ir inovatyvios technologijos, vis labiau populiarėja 3D ratų suvedimo įranga, kuria naudotis yra žymiai greičiau ir lengviau.

Ratų suvedimo stendas – kada jis yra naudojamas?

• Automobilio ratų suvedimą siūloma reguliariai atlikti tada, kai automobilis pravažiuoja 12-15 tūkstančių kilometrų;
• Atlikus važiuoklės remontą: pakeitus vairo traukes, sailentblokus, amortizatorius, statramsčius, spyruokles ir panašiai;
• Kai padidėjęs padangų nusidėvėjimas;
• Automobilis blogai valdomas, reakcijos į vairo judesius yra pavėluotos;
• Kai automobilį traukia į vieną ar kitą pusę;
• Automobilis, paleidus vairą, krypstą į vieną ar kitą pusę;
• Sumontavus naujas padangas ant ratlanki, ypač tada, kai automobilį stipriai traukia į vieną pusę;
• Po posūkio vairas blogai grįžta į savo pradinę padėtį;
• Stabdant automobilį stipriai traukia į vieną ar kitą pusę;
• Pakeitus žiemines padangas į vasarines ir atvirkščiai;
• Po avarinės situacijos, trenkimosi į bordiūrus ir kitas standžias kliūtis, pramušus važiuoklę;
• Jei automobilio apsisukimo spindulys į skirtingas puses yra ne vienodas, į vienas pusę sukasi mažiau, į kitą – daugiau.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų ratų suvedimo įrangos atsiliepimai yra vieni geriausių.

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Focus (Cemb), Launch, ATH-Heinl, Butler, Bosch ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Italija, Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Ratų suvedimo plokštė 2 tTechniniai duomenys:Atlaikomas svoris: 2 tonosPlokštės skersmuo: 335 mmPlokštės aukštis: 47 mmPlokštės judėjimas: 61 mm vienas į kitąProdukto bendras dydis: 400 mm Lx, 390 mm W x 47 mm HDiapazonas: ± 50°"Kodas: DARWT02..
99.99 €
Gamintojas:: Kiti
Pasukimo lėkščių ratų suvedimui rinkinys 2 vnt.Aprašymas: Skirta hidrauliniam keltuvui 4 kolonų PLFS50Ø345mmPasukimo kampas +/- 50°Gabaritiniai matmenys: 400 x 400 x 50 mmSpalva: PilkaMedžiaga: magnio lydinysKomplektacijoje yra atrama 2 vnt. ir pasukimo rankena..
263.01 €
Gamintojas:: FASEP
Galinės lėkštės ratų suvedimui FASEP 3M152.2Fasep (Italija)Techniniai duomenys:Matmenys: 300x300x22 mmMaksimalus svoris: 600 kgNaudojamos, kai lygiuojama ant duobės, arba kai keltuve nėra įmontuotų..
338.80 €
Priekinės lėkštės ratų suvedimui Weber
-8 %
Gamintojas:: Weber GmbH
Priekinės lėkštės ratų suvedimui WeberGamintojas: Weber (Vokietija);​  Aprašymas: Priekinės pasukamos lėkštės, skirtos ratų suvedimui. Naudojamos ant keturių kolonų keltuvų, pritaikytų suvedimui, bei platforminių žirklinių keltuvų. - Matmenys: 400 x 400 x 50 mm..
440.00 € 479.99 €
Gamintojas:: PRECYZJA
Galinės plokštės ratų suvedimui Precyzja, Lenkija Aprašymas: Galinės paslankios plokštės ratų suvedimui. Įvairių ilgių ir pločių pasirinkimas, su ir be rampų. Nuotrauka Pavadinimas Matmenys Kaina su PVM ..
665.50 €
Gamintojas:: FASEP
Ratų suvedimo stendas FASEP Fasep (Italija)Techniniai duomenys:2 BASIC jutikliaiSkaitmeninis ratų suvedimo įtaisasTinkamas lengviesiems automobiliams ir furgonams, nešiojamasKalibravimasNeprivaloma: spausdintuvas, nuotolinio valdymo pultas, kalibravimo stovas..
3,388.00 €
Gamintojas:: FASEP
Sunkvežimių ratų suvedimo stendas FASEP A410.004Fasep (Italija)Techniniai duomenys:Skaitmeninis ratų suvedimo stendas sunkvežimiams2 jutikliaiNešiojamas akumuliatoriusSavarankiškas kalibravimasKomplekte spaustuvai sunkvežimių ratams ir suvedimo lėkštėsKalibravimo stendo ir spausdintuvo komplekte nėr..
4,719.00 €
Gamintojas:: FASEP
Ratų suvedimo stendas FASEP A663.002Fasep (Italija)Techniniai duomenys:Nėra kompiuterio, monitoriaus ir spausdintuvoTinka automobilių, mikroautobusų, visureigių ir lengvųjų sunkvežimių ratamsStandartinis vežimėlisWin7 / Win10 IOT Enterprise operacinė sistemaEASY lygio ratų suvedimo programinė įranga..
5,142.50 €
3D ratų suvedimo stendas GALLARI 1600S 3D ratų suvedimo stendas GALLARI 1600S
-9 %
Gamintojas:: Kiti
3D ratų suvedimo stendas GALLARI 1600SNauja 3D ratų suvedimo sistema, pasižyminti moderniomis suvedimo funkcijomis užtikrinančiomis tikslius matavimus, kurie leidžia dirbti daug efektyviau ir greičiau. Automatizuota 3D matavimo sistema kartu su taikiniais yra daug našesni nei senųjų CCD sistemų gali..
5,500.00 € 6,050.00 €
Gamintojas:: FASEP
Sunkvežimių ratų suvedimo stendas Fasep A601.005Gamintojas - Fasep; Šalis - ItalijaKompiuterio pagrindo ratų suvediklis. Tinka sunkvežimių / autobusų ratams.Neįtrauktas kompiuteris, monitorius, spausdintuvas.Privalumai:Standartinis vežimėlis„Win7 / Win10 IOT Enterprise“ operacinė sistemaDuomenų bank..
7,000.00 €
Launch X-861 3D ratų suvedimo stendas Launch X-861 3D ratų suvedimo stendas
PERKAMIAUSIA -3 %
Gamintojas:: LAUNCH
Launch X-861 3D ratų suvedimo stendas Launch, Vokietija; Garantija: 2 metai Aprašymas: X-861 3D ratų suvedimo stendas yra naujos kartos įrenginys iš LAUNCH. Tai itin tikslus 3D matavimo stendas su kuriuo lengva pradėti ratų suvedimo matavimus, remiantis lengvai pateiktais duomenimis. Galima..
7,250.00 € 7,502.00 €
3D ratų geometrijos patikros stendas Giuliano CWA21
-8 %
Gamintojas:: GIULIANO
3D ratų geometrijos patikros stendas Giuliano CWA21 Giuliano-automotive, Italija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Nauja Guliano 3D ratų suvedimo sistema, pasižyminti moderniomis suvedimo funkcijomis ir užtikrina tikslius matavimus bei leidžia dirbti daug efektyviau ir greičiau. Automatizu..
7,623.00 € 8,330.85 €
Rodoma 1 iki 12 iš 22 (2 Puslapių)