Meniu
Your Cart

Ratų suvedimo įranga

Ratų geometrijos stendas

 

Ratų suvedimo stendai yra viena reikalingiausių įrangų servisams. Kadangi šios įrangos pagalba yra užtikrinamas saugus transporto priemonių eksploatavimas gatvėse ir kituose keliuose. Ratų suvedimo stendai būna skirti ne tik lengviesiams automobiliams, tačiau ir mikroautobusams, autobusams, sunkvežimiams ir kitai sunkiajai technikai. Suvedimo stendai gali būti specializuoti tik vienai transporto priemonei arba būti universalūs, todėl viskas priklauso nuo Jūsų serviso krypties. Ratų geometrijos stendų tipų yra 3: CCD ratų suvedimo stendai, 3D ratų suvedimo stendai, bekontaktis arba optinis ratų suvedimo stendas. Dažniausiai yra naudojami CCD ratų suvedimo stendai, tačiau dėl pažangios ir inovatyvios technologijos, vis labiau populiarėja 3D ratų suvedimo įranga, kuria naudotis yra žymiai greičiau ir lengviau.

 

Ratų suvedimo stendas – kada jis yra naudojamas?

 

• Automobilio ratų suvedimą siūloma reguliariai atlikti tada, kai automobilis pravažiuoja 12-15 tūkstančių kilometrų;
• Atlikus važiuoklės remontą: pakeitus vairo traukes, sailentblokus, amortizatorius, statramsčius, spyruokles ir panašiai;
• Kai padidėjęs padangų nusidėvėjimas;
• Automobilis blogai valdomas, reakcijos į vairo judesius yra pavėluotos;
• Kai automobilį traukia į vieną ar kitą pusę;
• Automobilis, paleidus vairą, krypstą į vieną ar kitą pusę;
• Sumontavus naujas padangas ant ratlanki, ypač tada, kai automobilį stipriai traukia į vieną pusę;
• Po posūkio vairas blogai grįžta į savo pradinę padėtį;
• Stabdant automobilį stipriai traukia į vieną ar kitą pusę;
• Pakeitus žiemines padangas į vasarines ir atvirkščiai;
• Po avarinės situacijos, trenkimosi į bordiūrus ir kitas standžias kliūtis, pramušus važiuoklę;
• Jei automobilio apsisukimo spindulys į skirtingas puses yra ne vienodas, į vienas pusę sukasi mažiau, į kitą – daugiau.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų ratų suvedimo įrangos atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Focus (Cemb), Launch, ATH-Heinl, Butler, Bosch ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Italija, Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: WEBER
Priekinės lėkštės ratų suvedimui WeberGamintojas: Weber (Vokietija);​ Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Priekinės pasukamos lėkštės, skirtos ratų suvedimui. Naudojamos ant keturių kolonų keltuvų, pritaikytų suvedimui, bei platforminių žirklinių keltuvų. - Matmenys: 400 x 400 x 50 mm..
363.00 €
Gamintojas:: PRECYZJA
Galinės plokštės ratų suvedimui   Precyzja, Lenkija   Aprašymas:   Galinės paslankios plokštės ratų suvedimui. Įvairių ilgių ir pločių pasirinkimas, su ir be rampų. Nuotrauka Pavadinimas Matmenys ..
665.50 €
Automobilinis 2-ratų optinis lazerinis matuoklis QuickTrak CO2WLA   Gamintojas QuickTrak - UK; Garantija - 12 mėn.     Aprašymas: Aukštos kokybės, rankų darbo, vienos ašies suvedimo matuoklis. Tinkamas naudoti su 13-22 colių ratlankiais. Nebraižo le..
968.00 €
  Ratų suvedimo lazerinis stendas QuickTrak SC4WLA   Gamintojas QuickTrak - UK; Garantija - 12 mėn.    Aprašymas: Geriausiai parduodamas ir labai plačiai naudojamas lazerinis suvedimo stendas. Paprasta, tačiau efektyvi technologija užtikrina tikslų suvedi..
1,445.95 €
Ratų suvedimo lazerinis stendas QuickTrak Premium PC4WLA   Gamintojas QuickTrak - UK; Garantija - 12 mėn. Aprašymas:   Įranga turi visas SC4WLA f-jas, tačiau yra patobulintas, veikia sklandžiau ir greičiau. PTFE prisitaiko prie rato diametro, skysčio metodika. Ranke..
1,632.29 €
Gamintojas:: PRECYZJA
Sunkvežimių ratų suvedimo stendas Precyzja GTL TRUCK STANDARD   Precyzja, Lenkija   Aprašymas:   GTL TRUCK tai lazerinė, mikroprocesoriumi valdoma suvedimo įranga, skirta sunkvežimių, autobusų, priekabų ir puspriekabių suvedimui. Standartinis įrangos dizainas, ištobu..
6,050.00 €
Gamintojas:: HOFMANN
8 CCD ratų suvedimo įranga Hofmann Megaline 1000W Lite   Hofmann Megaplan, Austrija; Garantija: 12 mėnesių   Aprašymas:   - Pritaikytas lengviesiems automobiliams bei lengvam komerciniam transportui greitam, paprastam ir tiksliam suvedimui - Bluetooth 2.0 pil..
5,700.00 €
Gamintojas:: PRECYZJA
Sunkvežimių ratų geometrijos patikros įranga Precyzja GTL TRUCK PROFI   Precyzja, Lenkija; Garantija: 12 mėnesių   Aprašymas:   GTL TRUCK tai lazerinė, mikroprocesoriumi valdoma suvedimo įranga, skirta sunkvežimių, autobusų, priekabų ir puspriekabių suvedimui. Standa..
8,712.00 €
Launch X-861 3D ratų suvedimo stendas
-11 %
Gamintojas:: LAUNCH
Launch X-861 3D ratų suvedimo stendas   Launch, Vokietija; Garantija: 2 metai   Aprašymas:   X-861 3D ratų suvedimo stendas yra naujos kartos įrenginys iš LAUNCH. Tai itin tikslus 3D matavimo stendas su kuriuo lengva pradėti ratų suvedimo matavimus, remiantis lengvai..
6,653.00 € 7,502.00 €
Gamintojas:: GIULIANO
3D ratų geometrijos patikros stendas Giuliano CWA21   Giuliano-automotive, Italija; Garantija: 24 mėnesiai   Aprašymas:   Nauja Giuliano 3D ratų suvedimo sistema, pasižyminti moderniomis suvedimo funkcijomis ir užtikrina tikslius matavimus bei leidžia dirbti d..
8,330.85 €
Gamintojas:: PRECYZJA
Sunkvežimių ratų suvedimo įranga Precyzja GeoTruck   Precyzja, Lenkija; Garantija: 12 mėnesių   Aprašymas:   GeoTruck HD suvedimo įranga naudoja naujausias technologijas atlikti ratų suvedimui. Horizontalūs kampai matuojama kombinuojant CCD kameras bei ultraga..
11,737.00 €
Gamintojas:: BUTLER
3D ratų geometrijos stendas BUTLER SPEEDLINER 3D B / 3DS B Gamintojas – Italija; Garantija 12 mėnesių Rinkoje išskirtinis 3D ratų suvedimo stendas. Stendas išskirtinis savo unikaliu kamerų išdėstymu, kuris panaikina tradicinių 3D suvedimo stendų trūkumus – nebe..
0.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 17 (2 Puslapių)