Meniu
Your Cart

Ratų suvedimo įranga

Ratų geometrijos stendas

 

Ratų suvedimo stendai yra viena reikalingiausių įrangų servisams. Kadangi šios įrangos pagalba yra užtikrinamas saugus transporto priemonių eksploatavimas gatvėse ir kituose keliuose. Ratų suvedimo stendai būna skirti ne tik lengviesiams automobiliams, tačiau ir mikroautobusams, autobusams, sunkvežimiams ir kitai sunkiajai technikai. Suvedimo stendai gali būti specializuoti tik vienai transporto priemonei arba būti universalūs, todėl viskas priklauso nuo Jūsų serviso krypties. Ratų geometrijos stendų tipų yra 3: CCD ratų suvedimo stendai, 3D ratų suvedimo stendai, bekontaktis arba optinis ratų suvedimo stendas. Dažniausiai yra naudojami CCD ratų suvedimo stendai, tačiau dėl pažangios ir inovatyvios technologijos, vis labiau populiarėja 3D ratų suvedimo įranga, kuria naudotis yra žymiai greičiau ir lengviau.

 

Ratų suvedimo stendas – kada jis yra naudojamas?

 

• Automobilio ratų suvedimą siūloma reguliariai atlikti tada, kai automobilis pravažiuoja 12-15 tūkstančių kilometrų;
• Atlikus važiuoklės remontą: pakeitus vairo traukes, sailentblokus, amortizatorius, statramsčius, spyruokles ir panašiai;
• Kai padidėjęs padangų nusidėvėjimas;
• Automobilis blogai valdomas, reakcijos į vairo judesius yra pavėluotos;
• Kai automobilį traukia į vieną ar kitą pusę;
• Automobilis, paleidus vairą, krypstą į vieną ar kitą pusę;
• Sumontavus naujas padangas ant ratlanki, ypač tada, kai automobilį stipriai traukia į vieną pusę;
• Po posūkio vairas blogai grįžta į savo pradinę padėtį;
• Stabdant automobilį stipriai traukia į vieną ar kitą pusę;
• Pakeitus žiemines padangas į vasarines ir atvirkščiai;
• Po avarinės situacijos, trenkimosi į bordiūrus ir kitas standžias kliūtis, pramušus važiuoklę;
• Jei automobilio apsisukimo spindulys į skirtingas puses yra ne vienodas, į vienas pusę sukasi mažiau, į kitą – daugiau.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų ratų suvedimo įrangos atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Focus (Cemb), Launch, ATH-Heinl, Butler, Bosch ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Italija, Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

5D ratų suvedimo stendas Fcar FD505„FCAR 5D“ keturių ratų suvedimo stendas yra pirmasis „FCAR“ 5D suvedimo produktas ir platforma kartu su 3D „aligner“ naudotojų atsiliepimais apie taikomąją programą ir 3D produktų trūkumu (tikslumas, transportavimas, montavimas, manevravimas ir kt.). Per 5 met..
9,678.79 €
Gamintojas:: FASEP
Galinės lėkštės ratų suvedimui FASEP 3M152.2Fasep (Italija); garantija 12 mėnesiųTechniniai duomenys:Matmenys: 300x300x22 mmMaksimalus svoris: 600 kgNaudojamos, kai lygiuojama ant duobės, arba kai keltuve nėra įmontuotų..
338.80 €
Gamintojas:: WEBER
Priekinės lėkštės ratų suvedimui WeberGamintojas: Weber (Vokietija);​ Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Priekinės pasukamos lėkštės, skirtos ratų suvedimui. Naudojamos ant keturių kolonų keltuvų, pritaikytų suvedimui, bei platforminių žirklinių keltuvų. - Matmenys: 400 x 400 x 50 mm..
363.00 €
Gamintojas:: PRECYZJA
Galinės plokštės ratų suvedimui Precyzja, Lenkija Aprašymas: Galinės paslankios plokštės ratų suvedimui. Įvairių ilgių ir pločių pasirinkimas, su ir be rampų. Nuotrauka Pavadinimas Matmenys Kaina su PVM ..
665.50 €
Automobilinis 2-ratų optinis lazerinis matuoklis QuickTrak CO2WLA Gamintojas QuickTrak - UK; Garantija - 12 mėn. Aprašymas: Aukštos kokybės, rankų darbo, vienos ašies suvedimo matuoklis. Tinkamas naudoti su 13-22 colių ratlankiais. Nebraižo lengvo lydinio ratlankių. Pagamintas Jorkšyre, UK. Pr..
968.00 €
Ratų suvedimo lazerinis stendas QuickTrak SC4WLA Gamintojas QuickTrak - UK; Garantija - 12 mėn. Aprašymas: Geriausiai parduodamas ir labai plačiai naudojamas lazerinis suvedimo stendas. Paprasta, tačiau efektyvi technologija užtikrina tikslų suvedimą, praktiškai bet kokioje aplinkoje. Minimalus..
1,445.95 €
Ratų suvedimo lazerinis stendas QuickTrak Premium PC4WLA Gamintojas QuickTrak - UK; Garantija - 12 mėnAprašymas: Įranga turi visas SC4WLA f-jas, tačiau yra patobulintas, veikia sklandžiau ir greičiau. PTFE prisitaiko prie rato diametro, skysčio metodika. Rankenos skirtos vieno veiksmo užrakini..
1,632.29 €
Gamintojas:: FASEP
Sunkvežimių ratų suvedimo stendas FASEP A410.004Fasep (Italija); garantija 12 mėnesiųTechniniai duomenys:Skaitmeninis ratų suvedimo stendas sunkvežimiams2 jutikliaiNešiojamas akumuliatoriusSavarankiškas kalibravimasKomplekte spaustuvai sunkvežimių ratams ir suvedimo lėkštėsKalibravimo stendo ir spau..
4,719.00 €
Gamintojas:: FASEP
Ratų suvedimo stendas FASEP A663.002Fasep (Italija); garantija 12 mėnesiųTechniniai duomenys:Nėra kompiuterio, monitoriaus ir spausdintuvoTinka automobilių, mikroautobusų, visureigių ir lengvųjų sunkvežimių ratamsStandartinis vežimėlisWin7 / Win10 IOT Enterprise operacinė sistemaEASY lygio ratų suve..
5,445.00 €
Gamintojas:: HOFMANN
8 CCD ratų suvedimo įranga Hofmann Megaline 1000W Lite Hofmann Megaplan, Austrija; Garantija: 12 mėnesių Aprašymas: - Pritaikytas lengviesiems automobiliams bei lengvam komerciniam transportui greitam, paprastam ir tiksliam suvedimui - Bluetooth 2.0 pilnai belaidė sistema, duomenų perdavim..
5,700.00 €
Gamintojas:: PRECYZJA
Sunkvežimių ratų suvedimo stendas Precyzja GTL TRUCK STANDARD Precyzja, Lenkija Aprašymas: GTL TRUCK tai lazerinė, mikroprocesoriumi valdoma suvedimo įranga, skirta sunkvežimių, autobusų, priekabų ir puspriekabių suvedimui. Standartinis įrangos dizainas, ištobulintas per ilgus naudojimo met..
6,050.00 €
Launch X-861 3D ratų suvedimo stendas
PERKAMIAUSIA -11 % -11 %
Gamintojas:: LAUNCH
Launch X-861 3D ratų suvedimo stendas Launch, Vokietija; Garantija: 2 metai Aprašymas: X-861 3D ratų suvedimo stendas yra naujos kartos įrenginys iš LAUNCH. Tai itin tikslus 3D matavimo stendas su kuriuo lengva pradėti ratų suvedimo matavimus, remiantis lengvai pateiktais duomenimis. Galima..
6,653.00 € 7,502.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 31 (3 Puslapių)