Meniu
Your Cart

Osciloskopai ir oscilografai


Automobiliniai osciloskopai dar nėra taip stipriai paplitę rinkoje ir jų naudojimas daug kam atrodo sudėtingas. Tačiau automobilių remontas labai stipriai žengia į priekį, kadangi visose transporto priemonėse autoelektronikos ir susijusių komponentų bei dalių vis daugėja. Galime palyginti 15 metų atgal, atrodo suremontuot automobilį užtekdavo paprasto įrankių rinkinio, tačiau tie laikai jau praeitį. Šiais laikais automobilių servisai naudoja diagnostikos įrangą, osciloskopus, raktų programatorius, elektros grandinės testerius bei visą kitą įrangą, remontuoti transporto priemonių elektroniką.

Osciloskopas yra inovacinga Įranga dėl to, kadangi šių prietaisų paskirtis yra tikrinti elektros grandines. Kitaip sakant, prijungus vadinamąsias adatėles bei gnybtus prie tikrinamo komponento elektros laido, yra tikrinama elektros grandinės impulsai. Visi profesionalūs prietaisai turi vadinamąsias elektros grandinių bibliotekas, kurių pagalba gali palyginti su tikrinamo automobilio grandinės bandas su bibliotekoje esančiomis bangomis.

Būtent tuo ir inovacinga ši įranga, kadangi jos pagalba galima aptikti ne tik gedimą, bet ir priežastį. Jeigu lygintume mediciną, tai lyg tas pats kas per pirminę žmogaus sveikatos apžiūrą gydytojas aptinka kažką, kas vėliau galėtų virsti į ligą ir užkerta tam kelią. Todėl skaitmeninis oscilografas yra viena iš naujausių technologijų, kurios gali padėti automobilių savininkams sutaupyti atrandant gedimą ankščiau. Tačiau svarbu ir komplektacija, kadangi osciloskopai visi yra skirtingi.

Osciloskopai gali būti komplektuojami, bet kur kas geriau rinktis jau mūsų parengtus paketus, kuriuos galima filtruotis pagal norimą darbų atlikimą, sudėtingumą, komplektaciją bei kainą. Jūsų patogumui mes galime pasiūlyti dviejų, keturių ar net aštuonių kanalų osciloskopus. Kanalų skaičius lemia tai, kiek galėsite vienu metu patikrinti elektros grandinių. Vėliau jau osciloskopų komplektacijos sudėtingėja, tai gali būti starter rinkinys, ar standart rinkinys. Mes Jums galime pasiūlyti jau mūsų sukomplektuotus Pico osciloskopus: Advanced, Diesel, Master, automobilio įvertinimo ar variklio ir slėgio keitiklių rinkinys. Tinkamiausią osciloskopą galite įsigyti tik tada, kai tiksliai žinosite kokius darbus norite atlikti. Kadangi kiekvieno osciloskopo pasirinkimas yra svarbus, nes nuo to priklausys jūsų ateities darbai bei kokias paslaugas galėsite suteikti savo klientams.


Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: PICO
PICO NVH  pradinis diagnostikos rinkinys su nešiojimo dėklu Gamintojas - Pico technologies; Šalis - Didžioji Britanija„NVH Diagnostic STARTER Kit“ nešiojimo dėkle aprūpina technine ir programine įranga, reikalinga jūsų „PicoScope“ triukšmo, vibracijos ir atšiaurumo (NVH) analizei. Jei jūsų..
749.99 €
Gamintojas:: PICO
PicoScope 4425A 2 kanalų osciloskopasGamintojas: PicoScope, Jungtinė Karalystė; Garantija - 24 mėn.Gamintojo kodas: PQ173PicoScope 4425A paverčia jūsų nešiojamąjį ar stalinį kompiuterį galingu diagnostikos įrankiu. Galite įsigyti PicoScope atskirai, tačiau dauguma žmonių perka vieną iš komplektų, ku..
989.01 €
Gamintojas:: PICO
PicoScope 4425A 2 kanalų Starter rinkinysGamintojas: PicoScope, Jungtinė Karalystė; Garantija - 24 mėn.Gamintojo kodas: PQ175PicoScope  4425A paverčia jūsų nešiojamąjį ar stalinį kompiuterį galingu diagnostikos įrankiu. Galite įsigyti PicoScope atskirai, tačiau dauguma žmonių perka vieną iš kom..
1,180.00 €
Gamintojas:: PICO
Pico WPS500X slėgio keitiklių rinkinysGamintojas - Pico technologies; Šalis - Didžioji BritanijaNors WPS500X ir priedus galite įsigyti atskirai, galite sutaupyti pinigų įsigydami WPS500X slėgio keitiklių rinkinį. Į komplektą įeina „WPS500X“ automobilių slėgio keitiklis kartu su dideliu žarnų ir adap..
1,210.00 €
Gamintojas:: PICO
Standartinis diagnostikos rinkinys Pico NVHGamintojas - Pico technologies; Šalis - Didžioji BritanijaGeriausia biudžetinė realaus laiko NVH diagnostikaAtkreipkite dėmesį: „Pico Technology“ NVH rinkinys veikia tik su mūsų „PicoScopes“ programine įranga ir jam reikalingas atrakinimo raktas, kad „PicoS..
1,270.00 €
Gamintojas:: PICO
PicoScope 4425A 4 kanalų osciloskopasGamintojas: PicoScope, Jungtinė Karalystė; Garantija - 24 mėn.Gamintojo kodas: PQ174PicoScope 4425A paverčia jūsų nešiojamąjį ar stalinį kompiuterį galingu diagnostikos įrankiu. Galite įsigyti PicoScope atskirai, tačiau dauguma žmonių perka vieną iš komplektų, ku..
1,460.00 €
Gamintojas:: PICO
PICO WPS500X Maxi rinkinysGamintojas - Pico technologies; Šalis - Didžioji Britanija„WPS500X Maxi“ rinkinys leidžia įsigyti „WPS500X“ automobilių slėgio keitiklį kartu su visu žarnų ir adapterių rinkiniu, suteikiant maksimalų įmanomą lankstumą.Komplektacijoje:WPS500X slėgio keitiklisTA083: Kuro žarn..
1,750.00 €
Gamintojas:: PICO
PicoScope 4425A 4 kanalų starter rinkinysGamintojas: PicoScope, Jungtinė Karalystė; Garantija - 24 mėn.Gamintojo kodas: PQ176PicoScope 4425A paverčia jūsų nešiojamąjį ar stalinį kompiuterį galingu diagnostikos įrankiu. Galite įsigyti PicoScope atskirai, tačiau dauguma žmonių perka vieną iš komplektų..
1,790.00 €
Gamintojas:: PICO
Dviejų PICO WPS600 rinkinysSu dideliu tikslumu ir plačiu matavimo diapazonu WPS600 hidraulinis slėgio keitiklis prijungiamas prie jūsų „PicoScope“, kad būtų patogu analizuoti ir diagnozuoti slėgio turinčias sistemas.Tiksliai išmatuokite iki 600 barų (8700 psi)Itin greitas 100 mikrosekundžių atsako l..
2,057.00 €
Gamintojas:: PICO
PicoScope 4425A 2 kanalų Standart rinkinysGamintojas: PicoScope, Jungtinė Karalystė; Garantija - 24 mėn.Gamintojo kodas: PQ225PicoScope  4425A paverčia jūsų nešiojamąjį ar stalinį kompiuterį galingu diagnostikos įrankiu. Galite įsigyti PicoScope atskirai, tačiau dauguma žmonių perka vieną iš ko..
2,178.00 €
Gamintojas:: PICO
PicoScope 4425A 2 kanalų Standart rinkinys lagamineGamintojas: PicoScope, Jungtinė Karalystė; Garantija - 24 mėn.Gamintojo kodas: PQ177PicoScope  4425A paverčia jūsų nešiojamąjį ar stalinį kompiuterį galingu diagnostikos įrankiu. Galite įsigyti PicoScope atskirai, tačiau dauguma žmonių perka vi..
2,238.50 €
Gamintojas:: PICO
Pico hidraulinė srauto turbina su apkrovos vožtuvuGamintojas - Pico technologies; Šalis - Didžioji BritanijaBe variklio ir hidraulikos komplekto, GRANIT taip pat siūlo srauto matuoklį, skirtą naudoti su jūsų „PicoScope“. „Pico“ srauto matuoklių asortimentas buvo sukurtas kartu su pirmaujančiu pramon..
2,420.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 30 (3 Puslapių)