Meniu
Jūsų krepšelis
Daugiafunkcinis automobilių vežimėlis Autorobot 712A
Daugiafunkcinis automobilių vežimėlis Autorobot 712A

Daugiafunkcinis automobilių vežimėlis Autorobot 712A

  • Prekės kodas: BD21310
2,043.69 €

Kainos nurodytos su PVM

Siųsti užklausą

Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Utenos regionai

Kauno, Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Klaipėdos, Telšių regionai

InformacijaDaugiafunkcinis automobilių vežimėlis Autorobot 712A

Gamintojas: Autorobot, Suomija, garantija 

Aprašymas:

Naujasis daugiafunkcinis vežimėlis, sukurtas perkelti po avarijų sužalotoms transporto priemonėms ir jų dalims bei padėti remonte ir montavime. Sužalotą automobilį galima judinti servise ar lygioje aikštelėje naudojantis savo jėgomis. Sudėtingesnėmis sąlygomis, kaip apsnigtoje aikštelėje, vėžimėlį galima naudoti jį tempiant kitu automobiliu. Sužalotą automobilį galima lengvai transportuoti iš patalpų į aikštelę, o iš aikštelės ant tiesinimo stendo.

Automobilis pakeliamas vežimėlio po vieną kampą, pvz, pakeliant domkratu, po ko vežimėlis padedamas po automobiliu. Transporto priemonė pritvirtinama prie vežimėlio per ratus. Jei ratų nėra, automobilį galima pritvirtinti naudojant kėlimo padelį ir diržą po suportine ranka.

Šis daugiafunkcinis vežimėlis ypatingas savo ratų šakutėmis, kurios gali būti pastatytos į vertikalią poziciją. Taip vežimėlis veikia kaip stendas ir judanti platforma varikliui ar kaip darbinė platforma automobilių langams, durims ir kitoms dalims. Su papildomu rinkiniu gali veikti kaip darbinė platforma ir remonto sendas įvairiems darbams.

  • Daugiau informacijos galite rasti:
  • http://autorobot.com/straightening-tools/trolleys 
  • Papildomi rinkiniai:
  • - 712A-1 kėlimo rinkinys: naudojant 712A-1 kėlimo rinkinį, galima lengvai pakelti ir transportuoti net ir automobilius be ratų. Šis rinkinys taip pat naudingas variklio montavime ir perkelime. Kaina: 440,00€ + PVM
  • Autorobot 712A Daugiafunkcinis automobilių vėžimėlis
  • - 712A-2 rinkinys: Naudojant 712A-2 rinkinį, automobilis, kurio variklis ištrauktas, gali būti perkeliamas nuo tiesinimo stendo ar keltuvo. Kaina: 400,00€ + PVM
  • Daugiafunkcinis automobilių vėžimėlis Autorobot Autorobot daugiafunkcinis automobilių vėžimėlis