Dažymo kameros

Galime Jums pasiūlyti pačias populiariausias ir perkamiausias dažymo kameras Lietuvoje. Profesionalūs įmonės specialistai suteiks pilnas konsultacijas apie dažymo kameros įrengimą ir montavimą, jos eksploataciją ir kitais rūpimais klausimais. Mūsų parduodama automobilių dažymo įranga yra profesionali ir kokybišką, todėl savo būsimiems klientams suteiksite profesionaliausias paslaugas rinkoje.

Rodyti:

Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)

Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)

 

Dažymo kamera

 

Dažymo kameros yra viena reikalingiausių įrangų servisams, kurie teikia kėbulo remonto paslaugas. Mes parduodame dažymo kameros įrangą kartu su pačia kamera, todėl klientams papildomai nieko ieškoti nereikėtų. Taip pat, galime daryti specialius užsakymus pagal Jūsų pageidavimus, sukomplektuosime tokią dažymo kamerą, kokius Jums reikia. Mūsų populiariausia parduodama dažymo kamera yra BD-6400, kuri yra perkamiausia Lietuvoje.

 

Automobilių dažymo įranga

 

BalticDiag Jums siūlo vieną plačiausių dažymo įrangos pasirinkimą Lietuvoje. Mūsų automobilių dažymo įrangos kaina yra viena žemiausių rinkoje, tam, jog kiekvienas servisas turėtų galimybę teikti su šia įranga susijusias paslaugas. Jums galime pasiūlyti: dažymo kameras, pulverizatorius, infraraudonųjų spindulių džiovintuvus, kėbulų verstuvus ir kitą įrangą. Taip pat mūsų pasiūloje yra tiek paprasta kamera, tiek mobili dažymo kamera, kuri tampa viena paklausiausių.

 

Dažymo kameros įrengimas ir montavimas

 

Įsigydami dažymo kamerą iš mūsų, dėl montavimo darbų nesijaudinkite, kadangi mes Jums sumontuosime naujai įsigytą dažymo kamerą. BalticDiag dirba profesionalūs montuotojai, kurie per pastaruosius metus sumontavo maždaug dvidešimt kamerų, todėl atvyks į Jūsų servisą, nesvarbu kuris tai būtų Lietuvos regionas, galbūt tai net užsienis, ir atliks visus montavimo darbus. Jeigu norėsite darbus atlikti patys, mes paaiškinsime kaip įsirengti dažymo kamerą, jog ji veiktų sklandžiai. Visai dažymo kameros įrengimo klausimais galite kreiptis į mūsų specialistus, nes gausite tikrai kokybiškas konsultacijas.

 

Dažymo kameros naudojimas

 

Prie kiekvienos dažymo kameros yra pateikiama naudojimo instrukcija, kurioje yra paaiškintas jos valdymas, koks yra dažymo kameros veikimo principas, naudojimo instrukcija, bei kita svarbi informacija, kuri padės Jums ilgai eksploatuoti naujai įsigytą automobilių dažymo kamerą.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: SAIMA, Trommelberg ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos šalys.

Senukai Melga Eoltas Mercell Kauno Tiltai Pieno Žvaigždės Vlantana Raseinių autobusų parkas Adampolis Nemuno Žiedas UAB Kelias