Meniu
Your Cart

TPMS įranga

Padangų slėgio davikliai

Padangų slėgio daviklius reikalinga naudoti dėl to, kadangi tai užtikrina saugesnį transporto priemonės eksploatavimą. Kadangi netinkamas slėgis padangose įtakoja transporto priemonės vairavimą, tas yra aktualiausia tada, kai yra avarinės situacijos ir jas reikia išvengti. Padangoje esantis slėgis turi didelę įtaka stabdymo keliui ir valdomos transporto priemonės manevringumui. 

Kaip veikia padangų slėgio davikliai?

TPMS sistemos skirstomos į du tipus – netiesioginę arba tiesioginę sistemą. Tiesioginė TPMS sistemos metu padangų slėgio davikliai yra sumontuoti atskirai kiekvienoje padangoje. Netiesioginė TPMS sistema matuoja padangos slėgį įvertinus ratų apsisukimo greičius, ESP ir ABS sistemos matuoja padangų sukimosi greitį ir jeigu bent vienoje padangoje slėgis nukrenta, tas ratas pradeda suktis greičiau. Padangų slėgio duomenys radijo bangomis yra perduodami transporto priemonės kompiuteriui ir atsiradus nukrypimams, prietaisų skydelyje užsidega lemputė. Taip pat yra ir išorinė TPMS įranga – tai specialūs ventilių dangteliai, kurie gali siųsti informaciją į automobilio kompiuterį arba ventilių dangteliai pakeičia spalvą, jeigu keičiasi slėgis padangose. Toks yra padangų slėgio daviklio veikimo principas, jis nėra sudėtingas, todėl ši įranga pradeda greitai populiarėti.

Naudojimo instrukcija

Padangų slėgio davikliai reikalauja priežiūros ir remontą. Jeigu jie yra naujai montuojami į automobilį, kur jų nebuvo, tada reikalingas padangų slėgio daviklių programavimas. Padangų slėgio davikliams yra taip pat atliekama diagnostika, būtina tikrinti baterijų būklę, kartais reikia keisti ventilių elementus. Padangų slėgio davikliai yra naudojami su visomis automobilių markėmis: Audi, BMW, VW, Škoda, Alfa Romeo, Fiat, Seat, Ford, Honda, Infiniti, Kia, Hyundai, Mercedes-Benz, Nissan, Toyota, Lexus, Opel, Peugeot, Citroen, Subaru, Mitsubishi, Volvo, Renault ir kitų markių gaminamiems automobilių modeliams.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Autel, Magneti Marelli ir kitus.
Gamintojų šalys: Italija, Vokietija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: AUTEL
]TPMS sensorius MX-Sensors 315 MhzGarantija - 2 metai.TPMS sensorius MX-Sensors 315MHz, programuojami universalūs sensoriai (TPMS davikliai), abu yra išmaniai ir efektyviai pastatyti sensoriaus pakeitimui, atlikti darbą kaip OE sensoriai. Signalo intervalo ilgaamžiškumas ir funkcionalumas palai..
33.28 €
Gamintojas:: AUTEL
]TPMS sensorius MX-Sensors 433 MhzGarantija - 2 metai.TPMS sensorius MX-Sensors 433Mhz, programuojami universalūs sensoriai (TPMS davikliai), abu yra išmaniai ir efektyviai pastatyti sensoriaus pakeitimui, atlikti darbą kaip OE sensoriai. Signalo intervalo ilgaamžiškumas ir funkcionalumas palai..
33.28 €
Gamintojas:: AUTEL
]TPMS sensorius MX-Sensors 433Mhz/315MhzGarantija - 2 metai.TPMS sensorius MX-Sensors 433Mhz/315Mhz, programuojami universalūs sensoriai (TPMS davikliai), abu yra išmaniai ir efektyviai pastatyti sensoriaus pakeitimui, atlikti darbą kaip OE sensoriai. Signalo intervalo ilgaamžiškumas ir funkcio..
33.28 €
Padangų slėgio sensorių programuotojas MaxiTPMS PAD Padangų slėgio sensorių programuotojas MaxiTPMS PAD
-10 %
Gamintojas:: AUTEL
Padangų slėgio sensorių programuotojas MaxiTPMS PADGarantija - 2 metai. Neapsigaukite su kiniškais klonais, kurie yra skirti kitoms rinkoms. Autel prietaisai gaminami Europos / JAV / Rusijos / Kinijos rinkoms. Nusipirkus vieną iš tokių prietaisų, jie skirsis funkcionaliai ir skirsis komplektacija..
89.54 € 99.99 €
Gamintojas:: ATEQ
TPMS jutiklių programavimo įranga ATEQ H36Gamintojas: Ateq (Jungtinė Karalystė)TPMS programavimo įranga Ateq H36 per kelias sekundes sukonfigūruoja EU-Pro™/T-Pro™ jutiklius, nuskaito visus OE jutiklius ir gali būti patobulintas, jog programuotų visus populiarius universaliuosius antrinės rinkos juti..
323.07 €
TPMS jutiklių programavimo įranga ATEQ H47
Išparduota
Gamintojas:: ATEQ
TPMS jutiklių programavimo įranga ATEQ H47Gamintojas: Ateq (Jungtinė Karalystė)Integruotas OBDII modulisPateikiama daugybė paprastų metodų, kaip sukonfigūruoti visas EU-Pro / T-Pro, kartas ir programuoti „Hybrid 3.5“ jutiklius: sukurti, klonuoti, rankiniu būdu įvesti arba (iš transporto priemonės EC..
417.45 €
Gamintojas:: ATEQ
TPMS jutiklių programavimo įranga ATEQ H46Gamintojas: Ateq (Jungtinė Karalystė)TPMS įranga H46 per kelias sekundes sukonfigūruoja EU-Pro ™ / T-Pro ™ jutiklius, nuskaito visus OE jutiklius ir gali būti patobulintas, kad programuotų visus populiarius universalius antrinės rinkos jutiklius. Ši TPMS įra..
454.96 €
Padangų slėgio sistemos stebėjimo įrenginys AUTEL MaxiTPMS TS508 Padangų slėgio sistemos stebėjimo įrenginys AUTEL MaxiTPMS TS508
-16 %
Gamintojas:: AUTEL
Padangų slėgio sistemos stebėjimo įrenginys AUTEL MaxiTPMS TS508Garantija - 2 metai. Neapsigaukite su kiniškais klonais, kurie yra skirti kitoms rinkoms. Autel prietaisai gaminami Europos / JAV / Rusijos / Kinijos rinkoms. Nusipirkus vieną iš tokių prietaisų, jie skirsis funkcionaliai ir skirsis ..
508.20 € 603.79 €
Gamintojas:: ATEQ
TPMS jutiklių programavimo įranga ATEQ VT46Gamintojas: Ateq (Jungtinė Karalystė)ATEQ VT46 sukonfigūruoja T-Pro jutiklius per kelias sekundes, taip pat gali sukonfigūruoti OE konfigūravimo ir programuojamus jutiklius iš Schrader, HUF ir Alligator. VT46 taip pat teikia informaciją apie netiesiogines i..
549.34 €
Gamintojas:: AUTEL
Kodėl verta iš mūsų pirkti AUTEL įrangą: - Esame VIENINTELIAI oficialūs AUTEL atstovai Lietuvoje. - Tik mūsų parduodami ORIGINALŪS prietaisai turi rusų ir anglų kalbas vienu metu. - Tik mūsų parduodama originali diagnostikos įranga turi PLAČIAUSIĄ DUOMENŲ BAZĘ. - Tik mūsų parduodamų originalių d..
713.90 €
Gamintojas:: LAUNCH
  Diagnostinė įranga darbui su TPMS davikliu LAUNCH Pilot TPMSGarantija 2 metai Aprašymas: Pilot TPMS yra profesionalus diagnostinis prietaisas, kuriame integruotos pagrindinės diagnostikos funkcijos, bendrosios specialiosios funkcijos ir TMPS jutiklio įjungimas, skaitymas ir programavim..
762.30 €
Gamintojas:: ATEQ
TPMS jutiklių programavimo įranga ATEQ VT56 SEGamintojas: Ateq (Jungtinė Karalystė)ATEQ VT56 SE su OBDII moduliu yra naujausias visiškai atnaujintas TPMS aktyvavimo ir nuskaitymo įrankis, pagamintas rinkos lyderio ATEQ. VT56 SE yra skirtas ištirti ir saugoti jutiklių duomenis ir leidžia šiuos duomen..
889.35 €
Rodoma 1 iki 12 iš 17 (2 Puslapių)