Meniu
Your Cart

TPMS įranga

Padangų slėgio davikliai

Padangų slėgio daviklius reikalinga naudoti dėl to, kadangi tai užtikrina saugesnį transporto priemonės eksploatavimą. Kadangi netinkamas slėgis padangose įtakoja transporto priemonės vairavimą, tas yra aktualiausia tada, kai yra avarinės situacijos ir jas reikia išvengti. Padangoje esantis slėgis turi didelę įtaka stabdymo keliui ir valdomos transporto priemonės manevringumui. 

Kaip veikia padangų slėgio davikliai?

TPMS sistemos skirstomos į du tipus – netiesioginę arba tiesioginę sistemą. Tiesioginė TPMS sistemos metu padangų slėgio davikliai yra sumontuoti atskirai kiekvienoje padangoje. Netiesioginė TPMS sistema matuoja padangos slėgį įvertinus ratų apsisukimo greičius, ESP ir ABS sistemos matuoja padangų sukimosi greitį ir jeigu bent vienoje padangoje slėgis nukrenta, tas ratas pradeda suktis greičiau. Padangų slėgio duomenys radijo bangomis yra perduodami transporto priemonės kompiuteriui ir atsiradus nukrypimams, prietaisų skydelyje užsidega lemputė. Taip pat yra ir išorinė TPMS įranga – tai specialūs ventilių dangteliai, kurie gali siųsti informaciją į automobilio kompiuterį arba ventilių dangteliai pakeičia spalvą, jeigu keičiasi slėgis padangose. Toks yra padangų slėgio daviklio veikimo principas, jis nėra sudėtingas, todėl ši įranga pradeda greitai populiarėti.

Naudojimo instrukcija

Padangų slėgio davikliai reikalauja priežiūros ir remontą. Jeigu jie yra naujai montuojami į automobilį, kur jų nebuvo, tada reikalingas padangų slėgio daviklių programavimas. Padangų slėgio davikliams yra taip pat atliekama diagnostika, būtina tikrinti baterijų būklę, kartais reikia keisti ventilių elementus. Padangų slėgio davikliai yra naudojami su visomis automobilių markėmis: Audi, BMW, VW, Škoda, Alfa Romeo, Fiat, Seat, Ford, Honda, Infiniti, Kia, Hyundai, Mercedes-Benz, Nissan, Toyota, Lexus, Opel, Peugeot, Citroen, Subaru, Mitsubishi, Volvo, Renault ir kitų markių gaminamiems automobilių modeliams.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Autel, Magneti Marelli ir kitus.
Gamintojų šalys: Italija, Vokietija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

Padangų slėgio sensorių programuotojas MaxiTPMS PAD Padangų slėgio sensorių programuotojas MaxiTPMS PAD
-38 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Paparastas naudoti
Nereikia baterijų
Greitas programavimas

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

PMS funkcija: 315/433 MhZ
Palaiko 98% visų modelių
Palaiko perprogramavimą

Padangų slėgio sistemos stebėjimo įrenginys AUTEL MaxiTPMS TS508 Padangų slėgio sistemos stebėjimo įrenginys AUTEL MaxiTPMS TS508
-40 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Greitas ir pažangesnis 
Tvirtas lagaminas
Du TPMS serviso rėžimai

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Programuoja MX jutiklius
Tvirtas lagaminas
Nemokami atnaujinimai

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

VIN nuskaitymas
ABS nuorinimas
Skaito/trina kodus

Universali diagnostikos įranga Autel MaxiCheck MX808TS Universali diagnostikos įranga Autel MaxiCheck MX808TS
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Nemokami 1 metų atnaujinimai.
Pažangi TPMS diagnostika
Auto VIN technologija

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Visos TPMS funkcijos
Visų sistemų diagnostika
Pažengusios serviso funkcijos

Universali diagnostikos įranga Autel MaxiDAS DS808TS Universali diagnostikos įranga Autel MaxiDAS DS808TS
-2 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Nemokami 2 metų atnaujinimai.
Patobulintas TPMS
Bluetooth jungtis 

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Nemokami 2 metų atnaujinimai.
OE-lygio funkcionalumas
Intergruota TPMS antena

Rodoma 1 iki 13 iš 13 (1 Puslapių)