Meniu
Your Cart

Dažymo įrangos priedai

Dažymo įrangos priedai

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: COLO
Dujų degiklis dažymo krosnei Colo HD262Infraraudonųjų spindulių katalizinis degiklis miltelinio dažymo krosnei.Energijos taupymas: rodiklis: ≥90 %Ekologiškas: CO≤80ppm; NOx≤10ppm; CHx≤50ppmVisas degimas: 95% energijos, išsiskiriančios infraraudonųjų spindulių pavidalu, tiesiogiai šildo objektusIlgas..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Miltelinės dažymo krosnies akmens vatos plokštės COLOŠi akmens vatos plokštė yra didelio tankio standžios plokštės su geresne šilumos izoliacija.Siūlo priešgaisrinę apsaugą ir pagerina saugumą, nes ji pagaminta iš ugniai atsparios medžiagos.Krosnies siena pagaminta iš cinkuotos vidinės sienos, akmen..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Miltelinės dažymo krosnies ventiliatorius COLOPagrindinė cirkuliacinio ventiliatoriaus funkcija yra karšto oro tiekimas, kad būtų užtikrinta pastovi temperatūra miltelinio dažymo krosnyje.Dėl vienodos temperatūros gaunama kokybiška miltelinio dažymo danga.Techniniai duomenys:Miltelių dengimo krosnie..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Miltelinio dažymo krosnies PLC valdiklis COLOMiltelių dažymo krosnies PLC valdiklis naudojamas stebėti ir valdyti visą darbo procesą, įskaitant temperatūrą, laiką, ventiliatoriaus darbą ir kt.Valdiklyje taip pat yra saugos įtaisų, tokių kaip aliarmo lemputė ir avarinio sustabdymo mygtukai.Tikslus te..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Miltelinio dažymo krosnies šilumokaitisŠilumokaitis veikia deginant dujas, suskystintomis naftos dujomis, dyzelino miltelinio dažymo krosnies patalpoje netiesioginiam šildymui.Degikliui perduodant kurą į ugnį ir nuolat pašildant šilumokaitį, kurio plieniniai vamzdžiai yra aukštoje temperatūroje, kad..
0.00 €
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)