Meniu
Your Cart

Automatinės miltelinio dažymo linijos

Automatinės miltelinio dažymo linijos

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: COLO
Automatinė miltelinė dažymo linija COLO 6157Ši automatinė purškimo kabina idealiai tinka dideliam ir nepertraukiamam miltelinio dažymo procesui atlikti, kurios ciklono konstrukcija maksimaliai padidina efektyvumą keičiantis spalvai, o miltelių atliekos visuomet yra minimalios dėl aukščiausio perdavi..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Automatinė miltelinio dažymo linija COLODaugiaspalvė miltelių kabinų sistema, sukurta su ciklono įtaisu, padidina spalvų keitimo efektyvumą. Ši sistema taip pat pastatyta naudojant automatinę purškimo įrangą ir intelektualų miltelių tiekimo centrą.Ciklono tipo automatinės miltelių kabinos savybėsMon..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Automatinė miltelinio dažymo linija COLO LINE 1Perdavimo sistema: uždaro kontūro konvejeris milteliniui dažymuAutomatinė miltelių kabina: su ciklono arba filtro atkūrimo pakopa, pagaminta iš plastikoAutomatinis purškimo pistoletas ir stūmoklis: nuosekliai ir vienodai dažyti milteliniu būduMiltelių t..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Automatinė vienos spalvos miltelių dengimo linija COLODviguba filtrų pakopa yra tiesiogiai sujungta su kabinos siena, o automatinis grindų valymas sumažina miltelių kaupimąsi iki minimumo.Automatinė miltelių kabina padidina miltelių perdirbimo greitį ir sukuria švaresnę darbo sąlygą.Miltelių dengimo..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
PP plastiko miltelių dengimo kabina ir automatinė miltelių kabina su ciklonu COLO BoothAprašymas:Automatinė miltelinio dažymo kabina, pagaminta iš plastikinės kabinos kameros ir nerūdijančio plieno ciklono, specialiai sukurta daugiaspalvėms dangų linijoms.Kabinos siena pagaminta iš antistatinio plas..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Pusiau automatinė miltelinio dažymo linija COLO LINE 4Pusiau automatinė miltelinio dažymo linija apima automatinę miltelinio dažymo sistemą, automatinę kabinų sistemą, automatinę miltelių perdirbimo sistemą ir rankinį kietinimo krosnį.Automatinės miltelių kabinos funkcijosDažniausiai naudojamas cikl..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Pusiau automatizuota miltelinio dažymo linija COLO L M03Ši miltelinio dažymo linija idealiai tinka nepertraukiamai serijinei gamybai, įskaitant rankinę miltelinio dažymo įrangą, miltelinio dažymo kabiną ir krosnį, automatinę konvejerio sistemą.Nuolatinė konvejerio apskritimo sistema taupo darbo jėgą..
0.00 €
Gamintojas:: COLO
Vienspalvė automatinė miltelių dengimo kabinos sistema COLOŠi kamera skirta vienos spalvos dažymui automatinėje miltelinio dažymo linijoje.Didelio efektyvumo kabinų sistema pasiekia kokybišką paviršiaus dengimo apdailą su dideliu miltelių perdirbimo greičiu.Sukurtas su dviguba darbo vieta ir dvigubu..
0.00 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)