Meniu
Your Cart

Pramoninė dažymo įranga

Profesionali pramoninė dažymo įranga

Profesionali pramoninė dažymo įranga gali būti pritaikoma ir sėkmingai eksploatuojama daugelyje skirtingų pramonės sričių. Šie įrengimai tinka naudoti skirtingo dydžio gamyklose, automobilių verslo patalpose ir kituose pramoniniuose objektuose. Priklausomai nuo dažymo įrangos dydžio ji gali būti naudojama tiek serijinės gamybos operacijoms atlikti, tiek ir pavieniams projektams įgyvendinti. Mūsų siūloma pramoninė dažymo įranga yra pritaikyta naudoti profesionaliai. Tai aukštos kokybės, patikimų gamintojų siūlomi įrengimai iš kurių išsirinksite tinkamiausius ir labiausiai verslo poreikius atitinkančius sprendimus. 

Rankinė dažymo įranga

Rankinė dažymo įranga gaminama pagal pažangiausias technologijas, todėl suteikia optimalias galimybes reguliuoti dažų sluoksnį, jų pasiskirstymą ir išgauti norimą efektą bei spalvos tolygumą. Rankinė dažymo įranga yra lengvai valdoma, patogi naudoti, dažymo darbai su šia įranga atliekama greitai ir sklandžiai. Įrengimuose įdiegti sprendimai užtikrina tinkamą galią ir dažų purškimo srautą, galimybę ją reguliuoti pagal darbų specifiką. Rankinė dažymo įranga gali būti skirtingų rūšių, pasižymėti skirtingomis savybėmis ir parametrais, todėl mūsų klientai visada gali rinktis tinkamiausius sprendimus. 

Automatinė dažymo įranga

Automatinė dažymo įranga suprojektuota naudoti profesionaliai ir yra pajėgi apdoroti didelius dažymo kiekius. Šie įrengimai optimizuoja dažymo darbų procesą, jį gerokai pagreitina ir supaprastina. Automatinė dažymo įranga yra kelių rūšių, pasižymi skirtingais parametrais, todėl pas mus visada galite išsirinkti tokius įrengimus, kurie geriausiai patenkina veiklos poreikius ir apimtį. Tarp automatinės dažymo įrangos rasite tik patikimus, gerai žinomų gamintojų produktus, kurie nepralenkiami kokybe ir pritaikymu skirtingose pramonės srityse.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Galimi įvairūs išmatavimai
Sauso dažymo
Ventiliatoriai: 1.5-4 kW

Dažymo kamera BD-6400 Dažymo kamera BD-6400
PERKAMIAUSIA -17 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Populiariausias modelis
Galimos įvairios variacijos
Dyzelinė šildymo sistema

Dažymo kamera su dujiniu degikliu BD-6400-G
-12 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Populiarus modelis
Dujinė šildymo sistema
Galima įvairi komplektacija

Dažymo kamera BD-6400 PREMIUM Dažymo kamera BD-6400 PREMIUM
-13 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Populiarus modelis
Pilniausia komplektacija
Dyzelinė šildymo sistema

Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Visi ES standartai
1500x3900x2500 mm
Valdymo blokas išorėje

Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Galingesni ventiliatoriai
Aktyvios anglies filtrai
Visi aplinkosaugos standartai

Gamintojas:: FAM srl
FAM srl

Itališka dažymo kamera
Riello degikliai
Populiarus modelis Europoje

Rodoma 1 iki 50 iš 71 (2 Puslapių)