TOP 10 populiariausių Redats įrangų autoservisams

Redats prasibrovė pro konkurentų gretas ir kokybės bei kainos santykiu nurungė senbuvius, todėl pristatome populiarią serviso įrangą, kuri gali pagerinti Jūsų darbo kokybę. Mechanikų pamėgta ir rekomenduojama Redats įranga tinka tiek mažiems, tiek vidutiniams servisams. Pastebima, jog Redats serviso įranga yra viena populiariausių Lietuvos autoservisuose. Dažnas klientų pasirinkimas įranga iš Redats!

Dvigubas žirklinis keltuvas montuojamas ant grindų 3000 kg

Keltuvas yra ypač lengvai valdomas, kiekviena funkcija turi atskirą mygtuką. Sumontuoti keltuvą galite naudodamiesi instrukcija arba tai atliks BalticDiag profesionalai. Keltuvo valdymo bloką galėsite pasistatyti Jums patogioje vietoje. Žirklinio keltuvo keliamoji galia yra 3000 kg, automobilį keltuvas gali pakelti į  1850 mm aukštį,  vienas iš svarbiausių privalumų yra, kad keltuvas mobilus, todėl nesunkiai perkelsite įrangą į norimą lokaciją, taip pat,  galėsite kelti ne tik lengvuosius automobilius, tačiau ir smulkius mikroautobusus.

Detalesnį keltuvo aprašymą rasite ČIA.

Dviejų kolonų keltuvas 4 tonų sinchronizuojamas per viršų
Kėlimo letenos yra asimetriškos (priekinės yra trumpesnės, galinės - ilgesnės) svirtys išsiskleidžia į išorę. Šis sprendimas leidžia optimaliai išlaikyti pusiausvyrą pakeltoje transporto priemonėje. Be to, rankenos turi teleskopinį reguliavimo lygį, todėl jūs galite patogiai nustatyti tinkamą automobilio poziciją. Greitai ir lengvai nustatykite keltuvą į norimą padėtį - tiesiog paspauskite mygtuką (pakelti) arba  svirtį (nuleiskite) ir viskas paruošta. Keltuvo maksimali keliamoji galia 4 tonos, o kėlimo aukštis yra 1800 mm. Keltuvas turi dviejų pakopų teleskopines letenas, jos yra aisimetrinės, todėl su keltuvu galite pakelti įvairesnio tonažo transporto priemones, ne tik lengvuosius automobilius, bet ir mažesnius mikroautobusus.
Detalesnį keltuvo aprašymą rasite ČIA.

Automatinis dviejų kolonų keltuvas 4 tonų sinchronizuojamas per viršų
Keltuvo letenos fiksuojamos elektromagnetais, todėl darbo patogumas yra užtikrintas. Keltuvui nereikia jokių ypatingų grindinio paruošimo darbų, todėl galėsite jį įsirengti, kur norite. Ant kolonų įrengtos guminės apsaugos durelėms. Šis keltuvas yra plačiai pritaikomas - keturių tonų keliamoji galia leidžia kelti ne tik keleivinius automobilius, bet ir mažesnius mikroautobusus. Keltuvas transporto priemonę gali iškelti net iki 1850 mm aukštį, o dviejų pakopų teleskopinės letenos gebės prisitaikyti ir pakelti įvairesnes transporto priemones.
Detalesnį keltuvo aprašymą rasite ČIA.
Padangų montavimo staklės Redats M-201
REDATS M-221 yra pusiau automatinės padangų montavimo staklės. Jos turi leteną, pakreiptą į šoną. Letena pasvirusi vertikaliai ir užfiksuota svirtimi su ekscentriniu mechanizmu. Kreiptuvai su spaustuvais yra sukonstruoti taip, kad sklandžiai nukreiptų spaustukus išilgai montavimo stalo ir tuo pačiu išvengtų didesnių nešvarumų patekimo. Padangų montavimo staklių ratlankių diapazonas viduje yra 12–24", o išorės: 10 - 22".
Detalesnį padangų montavimo staklių aprašymą rasite ČIA.
Padangų montavimo staklės Redats M-221
Tai yra visiškai automatinės padangų montavimo staklės - Jūsų darbas su jomis bus daug lengvesnis! Padangų montavimo staklių nustatymai leidžia koloną valdyti pirmyn ir atgal nenaudojant jėgos! Be to, padangų montavimo staklės leidžia užfiksuoti montavimo pedalą iš anksto nustatytoje padėtyje visos kolonos judėjimo metu, kurios dėka jūs galite pakeisti visą automobilių padangų komplektą, kiekvieną kartą nekeisdami nustatymų. Padangų montavimo staklių ratlankių diapazonas viduje 12–24" ir išorėje yra 10 - 22".
Detalesnį padangų montavimo staklių aprašymą rasite ČIA.
Automatinės padangų montavimo staklės su pagalbine letena Redats M-221-3D
Automatinės padangų montavimo staklės su pneumatiškai atlenkiama kolona ir pagalbine montavimo letena, kurios pagalba galėsite montuoti žemo profilio ir RUN-Flat padangas be jokių sunkumų. Patogus pedalų išsidėstymas, intuityvus pagalbinės letenos valdymas.
Komplektacijoje yra pagalbinė montavimo letena. Keltuvo Vidinis užgriebimas yra 12 - 24", o išorinis užgriebimas: 10 - 21".  Staklių maitinamas 400V, 3 fazių įtampa.
Detalesnį padangų montavimo staklių aprašymą rasite ČIA.
2D Ratų balansavimo staklės lengviesiems automobiliams Redats W-220
Paprastas ir tikslus aliuminių ratlankių balansavimas, dėka automatinės matavimo rankenėlės: tiesiog atremkite rankenėlę į dvi plokštumas ratlankyje, nuleiskite skydą ir po automatinio sukimo sustojimo, priklijuokite svarelius nurodytuose taškuose, naudojantis ta pačia rankenėle. Ratų balansavimo staklių ratlankio skersmuo yra 10 - 24", o plotis 1.2 - 20". Parametrų įvedimas: Automatinis atstumo ir skersmens 2D.
Detalesnį ratų balansavimo staklių aprašymą rasite ČIA.
                                                                                                                                                                                                               
Ratų balansavimo staklės REDATS W-250
Pačios ratų balansavimo staklės palaiko ratus, kurių didžiausias skersmuo yra 22", o naudodamas liniuotė jis automatiškai įves ratų, kurių skersmuo yra iki 18", parametrus, tačiau, jei ratai yra didesni nei 18 ", matmenys nustatomi rankiniu būdu. Ratų balansavimo staklių įtampa 230 V 50 Hz. Papildomai Redats W-250 turi ALU-S programą ir automatinį kalibravimo optimizavimą. Matavimo svarelius galima rinktis tarp: gramų/ uncijos mm / colyje.
Detalesnį ratų balansavimo staklių aprašymą rasite ČIA.
                                                                                                                                                                                                                  
Ratų balansavimo staklės REDATS W-620
REDATS W-620 yra pusiau automatinės ratų balansavimo staklės, skirtos maksimaliam efektyvumui ir patikimumui užtikrinti. Maksimaliai supaprastinta matavimo sistema pašalina elektronikos klaidą ir užtikrina, kad įvesti duomenys atitiktų tikrovę, nepriklausomai nuo pritvirtinto ratlankio profilio. Staklių Redats W-620 ratlankio skersmuo yra 10–24". Taip pat balansavimo staklės turi 3 ALU programas ratlankiams.
Detalesnį ratų balansavimo staklių aprašymą rasite ČIA.
Dviejų kolonų keltuvas 4 tonų mechaniniu fiksavimu Redats L-200
4 tonų keliamosios galios dvikolonis keltuvus su mechaniniu saugumo fiksatorių. Tinka lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams. Ant keltuvo lengva užvažiuoti net su ilgomis mašinomis, kadangi letenos atsiverčia į išorę. Šis keltuvas kelia iki 4000 kg transporto priemones į maksimalų 1930 mm aukštį.
Detalesnį keltuvo aprašymą rasite ČIA.