Susitikime tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2023“  2023 m. kovo 30 – balandžio 1 d.


VDU Žemės ūkio akademijoje vyksiančioje parodoje bus pristatomos naujausios technologijos, įranga. Pamatysite visą žemės ūkio produktų ir paslaugų asortimentą, galėsite gauti techninės, agronominės ir ekonominės informacijos.

Tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2023“ Mes Jums pristatysime Jaltest diagnostikos įrangą ir Isobus technologija žemės ūkio technikai.

Parodos metu sunkiojo, komercinio ir kito specializuoto transporto diagnostikos prietaisams bus taikomi specialūs kainos pasiūlymai, o beveik visoms licencijoms taikoma net -50% NUOLAIDA! 


Registruokitės asmeninei konsultacijai dabar ir įsigykite nepriekaištingą įrangą su nuolaida - REGISTRUOTIS DABAR

Parodos metu stende bus daug lankytojų, registracija užtikrins Jums patogų ir netrukdomos konsultacijos laiką.

Parodos metu ir iki 04.06 užsiregistravusiems bus taikoma -50% nuolaida licencijoms. Pasiūlymas galioja CV, AGV,OHW,MHE licencijomis, esamiems ir naujiems klientams. Parodos metu specialūs kainų pasiūlymai galios ir kitiems Jaltest įrenginiams. Kodėl Jaltest?  

Jaltest diagnostikos įrangą visi puikiai žino dėl savo funkcijų ir duomenų bazių OEM lygio. Tai puikūs prietaisai, kurie skirti visai sunkiajai technikai - sunkvežimiams, autobusams, traktoriams, kombainams, statybinėms transporto priemonėms, kelių priežiūros transporto priemonėms. 


 Jaltest AGV ir yra jūsų sprendimas, kuris apsaugos nuo prastovų. Būtent ūkininkai ir mūsų klientai teigia, kad sezono metu sugedus traktoriui, ši traktorių diagnostikos įranga Jaltest AGV atsiperka per vieną kartą. Tad praplėskite savo galimybes, nebebūkite priklausomi nuo kitų ir nelaukite eilėje patirdami nuostolių.


Jaltest - tai - diagnostikos įrangos etalonas, kuris yra žinomas visame pasaulyje. Nebevarkite su kitais prietaisai, kurių programinė įranga stringa ar duomenų bazė yra tokia siaura, kad jūsų transporto priemonės ten gali net nebūti. O ką jau kalbėti apie protokolus, nes ten naujausių net nebus.
Nebebūkite priklausomi ir praplėskite savo dirbtuvių galimybes