Auto 2024" - didžiausia automobilių pramonės paroda Baltijos šalyse, šiemet jau 18-ą kartą vyksianti Rygoje.

BalticDiag komanda aktyviai dalyvauja ir stebi automobilių rinkos įvykius. Kiekvienas automobilių susirinkimas ne tik suteikia galimybę pamatyti naujausius modelius ar unikalias "tiuninguotas" kūrinius, bet ir puikiai tinka dalintis sukauptomis žiniomis ir naujienomis su bendruomene, vienijančia aistra automobiliams.

Įvertinę pernai sėkmingai vykusią "Auto 2023" parodą, su džiaugsmu pranešame, kad šiemet dalyvausime "Auto 2024". Ši paroda išsiskiria savo unikaliais eksponatais, pažangiomis technologijomis ir didžiausiu automobilių gamintojų bei pramonės atstovų susirinkimu Baltijos šalių regione. "Auto 2024" pritrauks profesionalus, ekspertus, mechanikus ir automobilių entuziastus.

Susipažinę su užkulisine informacija ir dalyvių sąrašu, drąsiai prognozuojame, kad ši paroda tikrai bus sėkminga! Netrukus galėsite sulaukti naujienų ir įspūdžių, pasinaudoti specialiais pasiūlymais, galiojančiais tik parodoje, ir susipažinti su automobilių pramonės naujovėmis.

Vertiname tai kaip galimybę dalyvauti ir prisidėti prie įvairiausių automobilių pasaulio diskusijų. Be to, kviečiame Jus sekti visą parodos įvykių eigą mūsų internetinėje svetainėje ir socialinėse medijose!

"Auto 2024" neabejotinai bus didelės sėkmės ir įdomių atradimų kupina patirtis! Prisijunkite prie mūsų Rygoje!

Paroda bus suskirstyta į tris erdves:

  • "Nauji automobiliai" - įdomi ekspozicija, kurioje bus demonstruojami naujausi ir geriausiai parduodami automobiliai. Laukite specialių pasiūlymų ir naujų automobilių modelių pristatymo, taip pat elektrinių ir hibridinių transporto priemonių, vairavimo saugumo ir kitų teminių sektorių akcentavimo.
  • "Auto Egzotika" - čia galėsite pasigrožėti "tiuninguotais" automobiliais iš Latvijos, Švedijos, Suomijos, Lietuvos ir kitų šalių.
  • "Auto Mechanika" - pristatoma nauja serviso įranga, automobilių remonto priemonės, degalinių ir automobilių plovimo įranga, automobilių aksesuarai, komercinių transporto priemonių remonto įranga ir panašūs eksponatai. Mus rasite stende D8!

Parodos metu ne tik pristatysime sėkmingiausius automobilių serviso įrangos sprendimus, tokius kaip AUTEL diagnostikos įranga, JALTEST diagnostika ir kasdieninius įrankius bei įrenginius, tokius kaip veržliasūkiai, darbastaliai, indukciniai kaitintuvai, oro kondicionierių papildymo stotelės ir daugiau, bet ir taikysime nuolaidas įvairiai įrangai net iki -50%!


ap-200_001-1 Registruokitės asmeninei konsultacijai ir gaukite NEMOKAMĄ pakvietimą į parodą. Išdalinsime net 40 pakvietimų, todėl tikimybės tikrai nemažos. Be to, vienas laimingas nugalėtojas, išrinktas loterijos būdu, gaus universalų diagnostikos prietaisą Autel MaxiAP AP200 (vertė 100 eurų) tiesiogiai iš parodos! 

Viskas, ko reikia dalyvauti - užsiregistruoti naudojantis formą! UŽSIREGISTRUOTI ČIA.