Nedelsk įsigyti Jaltest CV - 940 EUR nuolaida iki metų galo

     Skelbiame akciją, kurios metu galite įsigyti pilnai sukomplektuotą Jaltest CV sunkvežimių diagnostikos įrangą 940 eurų pigiau. Tai puiki proga tiems, kurie nori savo dirbtuves ir servisus pakelti į aukštesnį lygį, įsigydami pasaulyje pirmaujančius Jaltest diagnostikos prietaisus. Būtent todėl, kad mechanikai pajaustų šios įrangos kainą, šis pasiūlymas galioja naujiems Jaltest įrangos naudotojams. Akcija galioja iki šių metų pabaigos, t.y. 2021.12.31 dienos ir ji skirta tik komercinių transporto priemonių diagnostikai įsigyti. 

Akcijos sąlygos:
  • Įsigalioja nuo 2021 10 08 ir galioja iki 2021 12 31.
  • Taikoma tik naujiems Jaltest vartotojams.
  • Jūs gausite CV licenciją nemokamai iki 2022 12 31.
  • Į kainą įeina pilnai sukomplektuotas Jaltest CV paketas sunkvežimių, autobusų, priekabų, mikroautobusų ir pikapų diagnostikai.

     JalTest PC Link 29365 yra universalus diagnostikos prietaisas, kuris yra naudojama sunkvežimiams, autobusams, mikroautobusams, priekaboms, žemės ūkio ir statybinės technikos diagnostikai. JalTest diagnostikos įranga yra vienas geriausių sprendimų dirbant su sunkvežimių ir kita sunkiąja technika. Diagnostikos įranga jungiasi prie kompiuterio USB kabeliu arba bevieliu ryšiu. Lyderiaujanti universali komercinio transporto diagnostikos įranga su plačiausiu pagengiamumu rinkoje. Prietaiso padengiamumas apima visas Europietiškas, Amerikietiškas, Azijietiškas ir kitas sunkvežimių, autobusų, priekabų, mikroautobusų modelius.

Rekomenduojame rinktis oficialų Jaltest sunkvežimių diagnostikos prietaisą, dėl šių priežasčių:
  • Nežinote ar patenkins Jūsų poreikius? Tam įrodyti, prieš įsigyjant, mes klientams duodame išsibandyti Jaltest prietaisus ir tai nieko nekainuoja - pajusite oficialios įrangos privalumus!
  • Jaltest programinė įranga, palyginus su konkurenciniais analogais, yra nuolatos atnaujinama ir plečiama naujausiais techniniais žynynais ir duomenų bazėmis. Todėl turint Jaltest prietaisą Jūsų darbų spėktras ir prietaiso funkcionalumas yra gerokai didesnis.
  • Jaltest turi naujausią duomenų bazę, įskaitant ir Euro 6 palaikymą! Palyginus su kitais diagnostikos prietaisais, Jūs nepatirsite jokių programinės įrangos strigimų, įrangos ar prietaiso gedimų ar naujausių standartų nepalaikymą.
  • Jaltest, palyginus su konkurentais, turi greičiausią techninį palaikymą, internetinę pagalbą, garantinį ir pogarantinį remontą.