Beissbarth Q.Lign: novatoriškiausias ratų suvedimo stendas pasaulyje!

     Didžiuojamės galėdami pranešti, jog visame pasaulyje žinomas serviso įrangos gamintojas Beissbarth pradeda dirbti su mumis. Todėl norime Jums pristatyti naujausią ratų suvedimo įrangos linijos naujovę - Q.Lign. Pirmasis pasaulyje internetiniu ryšiu paremtas ratų suvedimo stendas su naujausiomis technologijomis ir itin plačia duomenų baze.

     Serviso įrangos architektūros šedevras, taip galime pristatyti šią novatorišką įrangą. Visiškai nauja techninė ir programinė įranga, greitas ir stabilus ryšys bei suvedimo proceso aukščiausias lygmuo.

     Operacijas ir skenuojamą vaizdą galima perduoti į bet kurį patogiausią įrenginį - stacionarų kompiuterį, planšetinį kompiuterį ir net atskirame ekrane transliuoti vaizdą klientų priėmimo patalpoje, jog klientas matytų ir žinoti apie aukščiausias suteiktas ratų suvedimo paslaugas. Visos matavimo vertės tiesiogiai perduodamos į bet kurį įrenginį, pvz.: televizorių, planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną ar įprastą stacionarų kompiuterį.

Beissbarth Q.Lign ratų suvedimas stendas (2)

     Tai pirmas pasaulyje tokio lygio ratų suvedimo stendas su patentuota technologija. Kompaktiška technologija, kuri taupo vietą, nes nebereikia įprasto ratų suvedimo stendo su vežimėliu ir kompiuteriu. Stream-to-X: tiesiogiai rodomi duomenys bet kokiame monitoriuje, asmeniniame kompiuteryje, nešiojamajame kompiuteryje arba išmaniajame telefone. Aukščiausi rinkos standartai ir plačiausia duomenų bazė.

     Galingi ličio jonų akumuliatoriai užtikrina visišką sistemos mobilumą ir leidžia lengvai montuoti visą sistemą ant bet kokio keltuvo ar duobės. Žinoma, kaip ir bet kuriai aukščiausiai paslaugai suteikti, būtina, kad pagrindas arba keltuvas būtų sumontuotas visiškai lygiai. Jums nebereikės įprasto suvedimo stendo vežimėlio ir kitų priedų, kadangi visas procesas yra supaprastintas ir visiškai automatizuotas.

     Beissbarth su šiuo stendu komplektuoja Q.Grip tvirtinimo griebtuvus ir šios technologijos pagalba - tai yra greičiausias būdas pritvirtinti griebtuvus prie transporto priemonės rato be jokio kontakto su ratlankiu. Išmanioji prikibimo sistema leidžia sureguliuoti skirtingus ratų dydžius greičiau nei per sekundę ir užtikrina saugų laikymąsi viso ratų suvedimo proceso metu, kad rezultatai būtų tikslūs.

     Taikiniai yra automatiškai aptinkami QR sistemos pagalba, o automatinio identifikavimo funkcija leidžia sistemai atpažinti išsaugotas esamas plokštes, jog būtų galima automatiškai gauti teisingus ir korektiškus matavimų kalibravimo duomenis. Tai leidžia naudoti bet kokį taikinį ant bet kurio rato ir pašalina galimas klaidas.

Beissbarth Q.Lign ratų suvedimas stendas-min

Q.Lign pranašumai:
  • Paprastumas: bendro vaizdo atpažinimas, apdorojimas, sudarymas ir visas matavimo procesas vyksta jutikliuose.
  • Mobilumas: Q.Lign yra visiškai mobilus ir gali būti montuojamas ant keltuvų ir duobės.
  • Greitis: kameros atpažįsta matavimo plokštes ir išmatuotos vertės rodome momentiškai tiesiogiai bet kuriame įrenginyje.
  • Važiuoklės reguliavimas per maksimalų laiką: naudojant SmartTest važiuoklę galima greitai atpažinti ir atkurti pagal gamintojo specifikacijas.
Begalinės galimybės dirbant su ar be keltuvo:
  • Visiškai belaidis dėl didelio našumo ličio jonų baterijų.
  • Tinka bet kokiam ratų suvedimo keltuvui, tiek nuleistoje, tiek pakeltoje padėtyje.
  • Matavimas gali būti atliekamas bet kurioje kėlimo padėtyje.
  • Priešais esanti erdvė gali būti nuolat naudojama priekinių žibintų nustatymui arba ADAS kalibravimui.

     Didėjant elektrinių transporto priemonių skaičiui, autoservisai turi pasiruošti tinkamam tokių automobilių remontui. Su Q.Lign Beissbarth siūlo įrenginį, atitinkantį didėjančius ratų suvedimo standartus ir reikalavimus. Pagalbinės vairuotojo sistemos (ADAS), išmanieji priekiniai žibintai ir vis sudėtingesnės važiuoklės Beissbarth traktuoja ne kaip atskirus automobilio komponentus, o vieną bendrą sistemą. Dėl šios priežasties Q.Lign galima išplėsti ir komplektuoti su specialiais ADAS kalibracijos stendais ir šviesų reguliavimo įranga, jog procesai autoservisuose būtų visiškai optimizuoti ir nereikėtų naudoti atskirų įrenginių.