Meniu
Your Cart

Hidrauliniai presai

 

Kas yra hidraulinis presas?

 

Dažniausiai įranga sudaro vienas cilindras, tačiau yra presų, kuriuose yra sumontuoti du cilindrai. Tokie hidrauliniai presai turi didesnė spaudimo galią ir yra naudojami stambesnėms detalės įspausti. Hidraulinio preso veikimo principas – manometro pagalba yra stebima koks yra slėgis, aukšto slėgio pagalba tepalas per specialius kanalus yra paduodamas į cilindrą ir cilindro eigos pagalba yra įstumiama detalė. Tam yra naudojama speciali alyva.

 

Kaip reikia naudotis hidrauliniais presais?

 

Hidrauliniu presu nėra sudėtinga naudotis ir įsigyjant, instrukcijoje yra pateikiamas hidraulinio preso aprašymas. Dažniausia tipai – rankinis hidraulinis presas ir kojinis hidraulinis presas. Autoservisas, kuri turi presą, dažniausiai jį naudoja tam, kad įspaustų guolius, kadangi rankiniu būdu to padaryti yra neįmanoma.

 

Hidraulinių presų pasirinkimas

 

BalticDiag gali Jums platų kokybiškų hidraulinių presų pasirinkimą. Jūsų patogumui esame suskirstę į presus į kategorijas pagal galią ir į tai, ar hidrauliniai presai su manometru ar be. Jų pasirinkimas yra labai platus, tai gali būti:  hidraulinis presas 12t, hidraulinis presas 10t, hidraulinis presas 40t, hidraulinis presas 20t, hidraulinis presas 30t. Renkantis presą, svarbiausią atsižvelgti į šiuos dalykus: galią, cilindro eigą, darbines zonas ir valdymo tipą.

 

Mes Jums siūlome

 

Nors UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: AC Hydraulic, Weber, TrommerlBerg, Castex, Tongli, Tongrun, BGS Technic ir kiti.
Gamintojų šalys: Danija, Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Presas hidraulinis 20 t BD-ZX0901C
Išparduota
Rodoma 1 iki 50 iš 52 (2 Puslapių)