Meniu
Your Cart

Darbo drabužiai

Darbo drabužiai

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Darbinės kelnės L dydisL dydžio darbinės kelnės, siuvamos iš storos, vandeniui atsparios medžiagos, pagamintos iš medvilnės ir poliesterio / 35% ir 65%. Juoda su raudonais priedais. Turi keturias dideles, užsegtas kišenes, dvi priekyje ir dvi gale, ir specialią kišenę mobiliajam telefonui ant kojos...
28.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kelnės L/XL dydisL/XL dydžio darbinės kelnės, siuvamos iš storos, vandeniui atsparios medžiagos, pagamintos iš medvilnės ir poliesterio / 35% ir 65%. Juoda su raudonais priedais. Turi keturias dideles, užsegtas kišenes, dvi priekyje ir dvi gale, ir specialią kišenę mobiliajam telefonui ant ..
28.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kelnės M dydisM dydžio darbinės kelnės, siuvamos iš storos, vandeniui atsparios medžiagos, pagamintos iš medvilnės ir poliesterio / 35% ir 65%. Juoda su raudonais priedais. Turi keturias dideles, užsegtas kišenes, dvi priekyje ir dvi gale, ir specialią kišenę mobiliajam telefonui ant kojos...
28.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kelnės XL dydisXL dydžio darbinės kelnės, siuvamos iš storos, vandeniui atsparios medžiagos, pagamintos iš medvilnės ir poliesterio / 35% ir 65%. Juoda su raudonais priedais. Turi keturias dideles, užsegtas kišenes, dvi priekyje ir dvi gale, ir specialią kišenę mobiliajam telefonui ant kojo..
28.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinė striukė L dydisDarbinės striukės L dydis. 7 kišenės, iš jų 4 su užsegamu velcro; speciali mobiliojo telefono kišenė su užtrauktuku; striukėje yra vėdinimo angos su tinkleliu, labiausiai susidėvėjusios vietos yra sutvirtintos specialiu audiniu (poliesteriu su simboliu 600d); rankovės su velcr..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinė striukė L/XL dydisDarbinės striukės L/XL dydis. 7 kišenės, iš jų 4 su užsegamu velcro; speciali mobiliojo telefono kišenė su užtrauktuku; striukėje yra vėdinimo angos su tinkleliu, labiausiai susidėvėjusios vietos yra sutvirtintos specialiu audiniu (poliesteriu su simboliu 600d); rankovės su..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinė striukė M dydisDarbinės striukės M dydis. 7 kišenės, iš jų 4 su užsegamu velcro; speciali mobiliojo telefono kišenė su užtrauktuku; striukėje yra vėdinimo angos su tinkleliu, labiausiai susidėvėjusios vietos yra sutvirtintos specialiu audiniu (poliesteriu su simboliu 600d); rankovės su velcr..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinė striukė XL dydisDarbinės striukės XL dydis. 7 kišenės, iš jų 4 su užsegamu velcro; speciali mobiliojo telefono kišenė su užtrauktuku; striukėje yra vėdinimo angos su tinkleliu, labiausiai susidėvėjusios vietos yra sutvirtintos specialiu audiniu (poliesteriu su simboliu 600d); rankovės s..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kombinezoninės kelnės L dydisDarbinės kelnės su petnešomis, dydis L. Pagamintos iš storos, įplyšimams atsparios medžiagos, iš medvilnės 35% ir poliesterio 65%. Juodos su raudonais priedais. Turi keturias dideles, užsegtas kišenes, dvi priekyje ir dvi gale, ir specialią kišenę mobiliajam tel..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kombinezoninės kelnės L dydisDarbinės kombinezoninės kelnės, pagamintos iš storos, įplyšimams atsparios medvilnės ir poliesterio / 35% ir 65% / poliesterio. Pilka spalva su juoda ir raudona spalvomis. Turi keturias dideles, dvi kišenes priekyje ir dvi gale bei specialią kišenę mobiliajam te..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kombinezoninės kelnės L/XL dydisDarbinės kelnės su petnešomis, dydis L/XL. Pagamintos iš storos, įplyšimams atsparios medžiagos, iš medvilnės 35% ir poliesterio 65%. Juodos su raudonais priedais. Turi keturias dideles, užsegtas kišenes, dvi priekyje ir dvi gale, ir specialią kišenę mobiliaj..
30.00 €
Gamintojas:: Kiti
Darbinės kombinezoninės kelnės M dydisDarbinės kelnės su petnešomis, dydis M. Pagamintos iš storos, įplyšimams atsparios medžiagos, iš medvilnės 35% ir poliesterio 65%. Juodos su raudonais priedais. Turi keturias dideles, užsegtas kišenes, dvi priekyje ir dvi gale, ir specialią kišenę mobiliajam tel..
30.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 20 (2 Puslapių)