Meniu
Jūsų krepšelis

HaynesPro duomenų bazės

Kas yra HaynesPRO automobilių duomenų bazės?

Automobilių duomenų bazė, tai yra lyg automobilių enciklopedija, kurioje pateikta visa informacija apie automobilio mechanizmus, elektroniką, remonto laikus, remonto reguliarias procedūras, informaciniai duomenys apie automobilius ir visa kita informacija apie automobilius. Duomenų bazę sudaro 95% informacijos apie visas eisme esamas transporto priemones.

HaynesPro duomenų bazės autoservisams

Patogus ir organizuotas darbas, optimizuotos laiko sąnaudos – tai įdiegtų duomenų bazių privalumas. Šiose duomenų bazėse kaupiami ir profiliuojami duomenys suteikia galimybę greičiau atlikti klientų aptarnavimo procedūras, susisteminti informaciją, išrašyti ir pateikti sąskaitas bei tai padaryti greičiau, išvengti pajamų ir išlaidų skaičiavimo klaidų. Duomenų bazės plačiai pritaikomos teikiant lengvųjų ir sunkiasvorių transporto priemonių remonto paslaugas, jas diegia ir aktyviai naudoja daugelis specialistų, o produktus gamina patyrusios, pripažinimą pelniusios įmonės. Mes visada pasiruošę patarti ir padėti išsirinkti poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius sprendimus savo klientams, galime patarti kiek paketų jums reikia, ar tai būtų automobilių ar sunkvežimių duomenų bazė. Tikslinis HaynesPRO duomenų bazės naudotojas yra autoserviso mechanikas, kuriam yra reikalinga visa informacija, jog suteiktų profesionalias paslaugas.

Kokiems darbams atlikti reikalinga automobilių duomenų bazė?

Vienas pažangiausių sprendimų virtualių duomenų bazių rinkoje, kuri suteikia daugiau lankstumo ir galimybių operatyviai atlikti daugelį procedūrų. Duomenų bazėse integruoti įvairūs katalogai, todėl reikiamą informaciją galima rasti greičiau ir lengviau. Šio gamintojo virtuali duomenų bazė yra prieinama bet kuriuo paros metu, ja naudotis gali visi prieigą turintys vartotojai. Bazėje galima rasti brėžinius, remonto instrukcijas, žinynus ir kitą aktualią informaciją apie transporto priemones.

ALLDATA duomenų bazės

ALLDATA duomenų bazė yra vienas pažangiausių sprendimų virtualių duomenų bazių rinkoje, kuri suteikia daugiau lankstumo ir galimybių operatyviai atlikti daugelį procedūrų. ALLDATA duomenų bazėse integruoti įvairūs katalogai, todėl reikiamą informaciją galima rasti greičiau ir lengviau. Šio gamintojo virtuali duomenų bazė yra prieinama bet kuriuo paros metu, ja naudotis gali visi prieigą turintys vartotojai. Bazėje galima rasti brėžinius, remonto instrukcijas, žinynus ir kitą aktualią informaciją apie transporto priemones.

HAYNESPRO profesionalūs ir aiškūs sprendimai

HAYNESPRO duomenų bazės yra jau kelis dešimtmečius diegiami virtualūs duomenų apdorojimo sprendimai, kuriuos siūlo patyręs ir patikimas gamintojas. HAYNESPRO sistemos veikia dviem būdais – jos gali susiejamos su kitomis duomenų bazėmis (klientų valdymo sistemomis, elektroniniais katalogais ir elektroninėmis parduotuvėmis bei kitais resursais) arba pasiekiamos internetu, per naršyklę (mobiliuoju telefonu, planšetiniu ar bet kuriuo kitu kompiuteriu). HAYNESPRO duomenų bazėse duomenys gali būti apdorojami įvairiais būdais: pateikiami lentelėse, brėžiniais, schemomis ir kitais būdais, todėl vartotojas visada gali rinktis patogiausią sprendimą ir optimizuoti darbą su HAYNESPRO produktais.

Kokia nauda dirbti naudojantis HaynesPRO automobilių duomenų baze?

Duomenų bazės yra mechanikui palengvinimo įrankis, kuriame jis gali rasti įvairiausią reikalingą informaciją apie automobilį. Pavyzdžiui, mechanikui reikia pakeisti automobilyje esančius tepalus, naudojantis duomenų baze gali pasitikrinti koks yra gamintojo nustatytas reikalingas kiekis automobilyje. Jeigu keičiama automobilyje detalė, mechanikas patikrina keičiamos detalės kodą, jog būtų pakeista tinkamiausia.

Kokie būna duomenų bazės tipai ir kurį rinktis?

HaynesPRO duomenų bazės skirstomos yra du pagrindinius tipus. Pirmasis ir plačiausiai naudojamas yra lengvųjų automobilių duomenų bazė. Antrasis - sunkvežimių duomenų bazė. Abi duomenų bazės yra plačios, kuriose galima rasti reikalingiausią informaciją, tik vienoje duomenų bazėje yra informacija apie automobilius, kitoje informacija apie sunkvežimius ir kitą sunkųjį transportą.

Kaip naudotis techninėmis automobilių duomenų bazėmis?

Norint naudotis duomenų baze, autoservise yra reikalingas kompiuteris ir internetas. Atsidarius įrašytą duomenų bazės programą, pasirenkama atitinkama automobilio markė, vėliau modelis ir papildomai - variklio tipas ir galia. Kadangi tas pats automobilis gali turėti skirtingus variklius, o tokiu atveju rodoma tikslingiausia informacija. Vėliau jau atsidariusiame lange, reikia ieškoti reikalingos informacijos apie remontuojamą automobilį.

Mūsų siūlomos techninės duomenų bazės

Mes Jums galime pasiūlyti automobilių duomenų bazę ir sunkvežimių duomenų bazę. Parinksime pagal jūsų poreikius tinkamiausią variantą, kadangi kiekviena duomenų bazė yra skirstoma pagal vartotojų kiekį ir funkcionalumą. Atstovaujame HaynesPRO ir Autodata duomenų bazės gamintojus. Jeigu nežinote kokią duomenų bazę rinktis, susisiekite su mūsų konsultantais Vilniuje ir Kaune, mes parinksime profesionaliausią įrangą, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)