Meniu
Your Cart

Sraigtiniai kompresoriai

 

Sraigtiniai kompresoriai

 

Sraigtiniai oro kompresoriai yra trijų rūšių: žemo slėgio betepalinis, su diržine ir tiesiogine pavara. Tokio tipo kompresoriai suspaudžia orą sraigto pagalba. Sraigtinių kompresorių privalumai: ilgas tarnavimo laikas, dirba tyliai, gali dirbti visą parą ir ilgiau nesustodamas ir sunaudoja mažiau elektros energijos tam pačiam aukštam slėgiui sukurti. Būtent dėl šių priežasčių sraigtiniai kompresoriai vis labiau įsivyrauja gamybinėse įmonėse, kadangi šių įrenginių darbų našumas ir efektyvumas yra kur kas didesni, nei stūmoklinių oro kompresorių. Tačiau sraigtiniai kompresoriai yra brangesni už stūmoklinius kompresorius, būtent dėl šios priežasties juos mažai kas renkasi namų ūkyje, priešingai, nei stūmoklinius oro kompresorius.

 

Kaip veikia sraigtiniai kompresoriai?

 

Tokio tipo kompresoriai suspaudžia orą sraigto pagalba. Sraigtiniame kompresoriuje oras spaudžiamas dirbant dviems sraigtams. Kai mes girdime specifinį triukšmą, yra suspaudžiamas sraigtų pagalba oras. Kai sraigtinis kompresorius prispaudžia pilną talpą aukšto slėgio oru, jis išsijungia ir nutyla.

 

Kaip išsirinkti sraigtinį kompresorių?

 

Renkantis sraigtinį kompresorių, svarbiausia atkreipti dėmesį į maksimalų kompresoriaus sukuriamą slėgį. Norint tą įvertinti, reikia tiksliai žinoti su kokiai įrankiais dirbsite ir koks jiems reikalingas našumas. Taip pat svarbu sraigtinio kompresoriaus talpa, kuo didesnė talpa, tuo galite universalesnius prietaisus naudoti. Renkantis atsižvelkite ir į sraigtinio kompresoriaus galingumą. Teisingai įvertinus šiuos visus kriterijus, Jūs išsirinksite tokį sraigtinį kompresorių, kuris atitiktų visus Jūsų poreikius.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: GudePol, Walter ir kitus gamintojus
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 40 iš 40 (1 Puslapių)