Kuo Jaltest sunkvežimių diagnostikos įranga pranašesnė už konkurentų?

     Jei nesate susipažinę su Cojali gamintojo sukurta ir vystoma Jaltest diagnostikos įranga, svarbiausi faktai – tai yra pirmaujanti pramoninių transporto priemonių programinė įranga, siūlanti OEM lygio, dar kitaip vadinamo „dylerinio“, diagnostikos sprendimus komerciniams sunkvežimiams, mikroautobusams, statybų ir žemės ūkio transporto priemonėms. Tai skamba puikiai, bet kokie kiti pranašumai?

     Šio gamintojo kompiuterinės diagnostikos galimybės yra ne tik kelių transporto priemonėms, tai kur kas daugiau! Jūs, su papildomomis licencijomis ir kabelių komplektais, galėsite prisijungti prie puspriekabių, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, statybų, kasybos, agro ir kelių priežiūros transporto priemonių.

     Jaltest programinė įranga leidžia lengvai prisijungti prie komercinių transporto priemonių, pasirinkus jungties tipą ir leidžiant programinei įrangai pačiai nustatyti, kurie moduliai yra sunkvežimyje. Per čia galėsite atlikti pilniausią kompiuterinę diagnostiką - atlikti diagnostiką, peržiūrėti gedimus, stebėti tiesioginius duomenis realiu laiku, keisti parametrus, atstatyti intervalus, programuoti, tikrinti komponentus, kalibruoti komponentus ir dar daugiau. Ir tai – kiekvienai markei su vienu prietaisu.

     OEM lygio funkcijos daugiau nei 100-ui markių - nors populiariausia komplektacija tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje yra Jaltest CV (sunkvežimiams). Didžiausiai programinės įrangos privalumai – apima pilną kompiuterinę diagnostika; Bluetooth ryšys; galimi statybos, žemės ūkio ir jūrininkystė tipai; atnaujinimai ištisus metus; lengva naudoti ir patogi vartotojo sąsaja; techninė pagalba visada ir visur bei atitinka RP1210.

     Pirmiems metams įsigijus vieną ar kitą komplektaciją, sekančius metus Jums tereikėtų atsinaujinti licenciją. Tad iš tikrųjų, tai yra tik pradinė investicija, kuri greitai atsipirks. Jeigu niekada neturėjote nuosavos diagnostikos įrangos, tai pagrindinis privalumas, dėl ko renkamasi Jaltest – Jums nebereikės būtų priklausomam nuo kitų ir diagnostiką galėsite atlikti patys. Sumažinsite prastovas, kurios šiais laikais kainuoja labai brangiai – visgi, Jūsų transportas uždirba Jums pinigus.

     Programinė įranga yra nuolat atnaujinama, Cojali yra įsteigta daugiau nei 90 šalių, o tai reiškia platų komercinio transporto gamintojų ir funkcijų spektrą. Šio prietaiso pagalba galite atlikti dylerinio lygio darbus visose 4 jų siūlomose modulio parinktyse: sunkvežimių, statybų, žemės ūkio ir jūrų. Tad Jaltest nėra tik sunkvežimių diagnostikos įranga. Tačiau papildomi privalumai - jame taip pat yra garažo išteklių planavimo (GRP) modulis, kuris yra būdas Jums tvarkyti remonto užsakymus ir istoriją. Šis įrankis ypač puikus, kai dirbama su žemės ūkio technika arba teikiamos komercinio transporto remonto ir priežiūros paslaugos kitiem ūkio subjektams.

     Klientai, kurie pradžioje dirba su OEM prietaisais, vėliau pradeda dirbti su Jaltest, išskiria šiuos svarbiausius privalumus (neįskaitant funkcijų): 1. Kur kas patogesnė vartotojo sąsaja ir nebetenka susidurti su programinės įrangos strigimais, 2. Patogesnė remonto informacija, kuri veikia net labai gerai, 3. Nuolatinė nemokama techninė pagalba, 4. Platesnė markių aprėptis.


     Jaltest CV - komerciniam sunkiajam transportui

     Diagnostikos įranga, skirta dirbtuvėms, kuriose remontuojamas ir prižiūrimas sunkusis transportas, tai gali būti: sunkvežimiai, autobusai, priekabos ir puspriekabės, mikroautobusai ar pikapai.

     Ši plati sunkiojo transporto aprėptis, taip pat papildomi diagnostikos moduliai (Jaltest INFO, GR, ETM, i-Parts ASSIST, trikčių šalinimo) ir galimybė dirbti su visomis sunkvežimių markėmis dirbtuvėse daro Jaltest Commercial Kit EOM lygį pralenkiančiu sprendimu. Kadangi Jums nebereikia įsigyti atskirų prietaisų, visa tai galės atlikti vienintelis Jaltest CV.

     JALTEST AGV – žemės ūkio transportui

     Jaltest šioje rinkoje laikomas tikru etalonu, kadangi funkcionalumas yra toks pat, ar tai būtų CV komplektas, ar AGV komplektas. Paleidus programą, turinčią daug privalumų ir galimybių efektyviai diagnozuoti žemės ūkio transporto priemones, Jūs savo regione galėtumėte aptarnauti ne tik savo žemės ūkio transportą, tačiau turint laiko – padėtumėte ir kitiems ūkiams, o tai šį sprendimą pavers žymiai greičiau atsiperkančiu.  

     Dirbdami su kitomis Jaltest modulių funkcijomis, Jaltest tampa pranašesnis su vienu prietaisu aprėpdamas visas markes, sistemas ir techninę informaciją, taip pat naudodamas platų kabelių spektrą tiesioginiam prijungimui. Daugelis galvoja, jog Jaltest AGV yra tik traktorių diagnostikos įranga, tačiau su šia diagnostikos įranga galėtumėte atlikti diagnostiką įskaitant kombainus, pašarų traktorių, krautuvus, šienavimo kombainus ir visą kitą transportą, kuris naudojamas žemės ūkio sektoriuje.

     JALTEST OHW – statybų ir kelių priežiūros transportui

Šis Jaltest rinkinys sukurtas atlikti statybinio transporto priemonėms kompiuterinę diagnostiką, tokioms kaip kranai, ekskavatoriai, savivarčiai, stacionarūs varikliai ir kelių priežiūros transporto priemonės.

     Dėl plačios aprėpties, techninės informacijos ir remonto vadovų Jaltest OHW tampa universali ir yra ypač pamėgta tarp kelių priežiūros, kasybos ir statybos sektorių, kur transporto priemonių parkas yra platus savo markėmis ir tipais. Todėl Jaltest OWH čia tampa tikrai naudingas ir lyginti jo su kitais dylerinio lygio sprendimais tikrai nereikėtų. Tai yra vienas prietaisas su skirtingais adapteriais, o ne kiekvienai markei, kiekvieno transporto tipui ir dar su skirtingais kabeliais komplektuojama įranga. Ką Jūs turėtumėte padaryti, jeigu galvotumėte įsigyti atskirus OEM prietaisus.

     JALTEST MARINE – laivybos transportui

     Vandens motociklų, bortinių ir nebortinių variklių diagnostikos ir priežiūros Jaltest komplektacija. Kaip ir ankstesnių diagnostikos rinkinių atvejų, Jaltest Marine turi visą Cojali sukurtų funkcijų palaikymo ir techninės pagalbos aprėptį, teikiamų laivininkystės įmonėms, laivų statykloms, laivų priežiūros ir remonto specialistams.

     Žinoma, Lietuva nėra jūrinė valstybė, kur ši komplektacija būtų labai naudinga. Tačiau visame pasaulyje šio prietaiso naudingumas laivybos sektoriuje yra puikiai pažįstamas ir atsiliepiamas tik teigiamai.


Kas sudaro Jaltest programinę įrangą?

     Cojali sukurtas Jaltest prietaisas yra tobulinamas metų metus, tai ne tik dėl to, kad nukonkuruotų OEM įranga, tačiau tam, kad ją ir pralenktų. Prie programinės įrangos kiekvieną dieną dirba inžinieriai, kurie puikiai išmano komercinį transportą, to naudą Jūs pajaučiate, kai rankoje laikote patį Jaltest. Naujausi diagnostikos sprendimai, didėjanti markių ir modelių aprėptis, funkcijos, kurios pralenkia OEM sprendimus – Jūs gaunate sprendimą, kuriuo tikrai nenusivilsite. 

     Dirbdami su Jaltest įranga ir ją prijungiant prie interneto, Jums bus pasiūlyta atnaujinti programinę įrangą ir ne vieną kartą per metus! Tad Jūs nuolatos turėsite naujausią versiją su naujausiu funkcionalumu ir duomenų baze.

     Jaltest programinėje įrangos pateikia reikiamą informaciją transporto priemonei remontuoti suskirstymas patogiai ir veiksmingai:

 1. Komponentų techniniai duomenys
 2. Elektros instaliacijos, sistemos ir saugiklių schemos
 3. Transporto priemonės techninės apžiūros duomenys priežiūrai
 4. Transporto priemonės techniniai duomenys
 5. Trikčių šalinimas pagal dažniausiai pasitaikančius simptomus
 6. Išleidimai ir procedūros su gamintojo informacija
 7. Remonto laikai


JALTEST INFO – funkcija, kuri stebins kiekvieną kartą

     Jaltest INFO yra išsami techninė informacija, įskaitant vaizdus, piktogramas, kiekvienos transporto priemonės schemas, diagramas ir paveikslėlius diagnostikai. Ši informacija padės nustatyti klaidos kodą, dalis, vietą ir kitus naudingus dalykus. Šiame pilname modulyje mes galime rasti:

 1. Diagnostika (trikčių šalinimas pagal klaidos kodą)
 2. Sistemos techniniai duomenys
 3. Diagramos
 4. Transporto priemonės techniniai duomenys
 5. Transporto priemonės aptarnavimo duomenys
 6. Trikčių šalinimas pagal simptomus (diagnostika)
 7. Išleidimai ir procedūros
 8. Remonto laikai
 9. Rankinės procedūros diagnostika
JALTEST EKSPERTO REŽIMAS – tai gerokai daugiau, nei dylerinės funkcijos

     Dar kitaip vadinamas - Jaltest EXPERT MODE. Šis modulis siūlo pažangiausias diagnostikos funkcijas. Naudojant EXPERT MODE, technikas gali atlikti reikalingus veiksmus modifikuojant skirtingus ECU parametrus:

 1. Jutiklių kalibravimą (purkštukų, VGT, akceleratoriaus ir kt.)
 2. Sistemos veikimo parametrų nustatymą (purkštukų kodavimas ir kt.)
 3. Transporto priemonės techninės priežiūros paslaugų konfigūravimas
 4. Sistemų funkcionalumo patikrinimas
 5. Elektroninių valdymo blokų keitimas
 6. DPF regeneracija
 7. Realaus laiko duomenų rodmenys
 8. Ir dar daugiau, įskaitant įprastines funkcijas.
JALTEST daugiau nei įrankis mechanikui – tai kiekvienos dienos pagalbininkas

     Tai yra keletas funkcijų, dėl kurių Jaltest yra pagrindinis sunkiojo transporto diagnostikos prietaisas:

 1. GRP (garažo išteklių planavimas). Vizitai ir klientų / transporto priemonių įrašų tvarkymas
 2. i-PARTS PAGALBA. Montavimo ir darbų vadovai
 3. ETM (elektroninis bandymo modulis). Tiesioginė EBS modulių diagnostika
 4. Diagnostikos meniu
 5. Sistemos techniniai duomenys
 6. Elektronikos schemos, saugikliai ir relių dėžės
 7. Transporto priemonės aptarnavimo duomenys
 8. Transporto priemonės techninė informacija
 9. Trikčių šalinimo vadovai pagal simptomus
 10. Techniniai pranešimai
 11. Remonto laikai
 12. Trikčių šalinimo vadovai pagal gedimų kodus

     Tad, kas galėtų būt Jaltest konkurentas sunkvežimių kompiuterinėje diagnostikoje? OEM (dylerinė) įranga? Turbūt, kad ne, kadangi dirbdami su ta įranga jūs negausite nei nuotolinės pagalbos iš inžinierių, nei turėsite patogią darbo sąsają, kuri padės vykdant išorines paslaugas kitiems transporto priemonių parkams ir negausite tokio didelio palaikymo viename prietaise, įskaitant ir naujausius Euro6 standartus turinčius sunkvežimius.

     Jaltest viena įranga, kuri suderinama su licencija beveik visoms sunkvežimių markėms su plačiausiomis aprėptimis. Tad kam toliau vargti su diagnostikos įrangomis, kurios gali aptarnauti tik vieną markės sunkvežimius?