Kodėl verta įsigyti TIK oficialią AUTEL diagnostikos įrangą?
     10 priežasčių kodėl verta įsigyti tik originalią diagnostikos įrangą:
  • 100% originalūs prietaisai su dviejų metų garantija. Mes parduodame tik originalius AUTEL prietaisus ir visų prietaisų serijiniai numeriai yra registruoti gaminiai Europoje. Parduodamiems prietaisams suteikiame visapusišką garantiją ir techninį aptarnavimą, net garantijai pasibaigus.
  • Nuolatinė techninė tarnyba iš vienų rankų. Mes esame visada šalia Jūsų ir suteikiame pilną techninę pagalbą su AUTEL inžinieriais tam, kad galėtumėme tiksliai ir laiku išspręsti problemą ir atsakyti į Jūsų klausimus.
  • Visi užsakymai išsiunčiami tą pačią dieną. Mes turime visas prekiaujamų prietaisų linijas sandėlyje ir užsisakius mes juos išsiunčiame tą pačią dieną tam, kad reikalingas prietaisais Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.
  • Nuolatiniai atnaujinimai kiekvienam prietaisui. Mūsų visi parduodami originalūs diagnostikos prietaisai palaiko dviejų ir vienerių metų atnaujinimus nemokamai, tad Jūsų įsigytas prietaisas palaiko visada naujausią transporto priemonių parką pasaulyje. Atnaujinimus galime pasiūlyti net tiems prietaisams, kurių gamyba jau yra nutraukta.
  • Anglų ir rusų kalbos kiekviename prietaise. Mūsų parduodami originalūs AUTEL prietaisai yra pritaikyti Europos rinkai, tad tik mes galime pasiūlyti Jums prietaisą, kuriame būtų įdiegtos anglų arba rusų kalbos pasirinktinai.
  • Platesnė duomenų bazė. Kadangi prietaisai yra originalūs, ne klonuoti, tad tik mes galime pasiūlyti prietaisus, kuriuose padengiamumo automobilių duomenų bazė būtų pati plačiausia.
  • Pakaitiniai diagnostikos prietaisai. Mūsų klientams prietaiso sugedimo atveju, suteikiame pakaitinį prietaisą, jog Jūs nepatirtumėte jokių nepatogumų ir prastovų.
  • Prietaisų išsibandymas prieš perkant. Kiekvienam klientui, kuris nori įsigyti konkrečią AUTEL diagnostikos įrangą, galime suteikti galimybę jį prieš tai išsibandyti ir įsitikinti originalaus prietaiso naudingumu.
  • Įpareigotasis atstovas Baltijos šalių rinkai. AUTEL pasitikėdama mūsų komanda ir žiniomis įpareigoja ir suteikia teises mums vieninteliams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje prekiauti šio prekinio ženklo produkcija. Visus Europoje oficialius ir vienintelius AUTEL autorizuotus atstovus galite rasti paspaudę čia.
  • Neblokuojami prietaisai. Didelė tikimybė, kad jeigu Jūs įsigysite prietaisą iš neteisėtų prekiautojų Jūsų prietaisai bus užblokuoti. Diagnostikos įranga, kuri buvo sukurta, pavyzdžiui, Azijos ar Amerikos šalių rinkai, gali būti užblokuota per IP.

     Jeigu nesate tikri ar Jūsų įsigytas AUTEL prietaisas yra originalus, galite susisiekti tiesiogiai su mūsų diagnostikos prietaisų technikų tarnybą ir mes patikrinsime. Jums tereikia pateikti ant prietaiso nurodytą serijinį numerį. Kontaktai: +370 670 29009 / admin@balticdiag.lt.

BalticDiag oficialus autel atstovas