Kaip išsirinkti domkratą?

    Iš esmės domkratas turėjo atsirasti dar tada, kai buvo kuriama pirma sunkesnė transporto priemonė. Moksliniai šaltiniai to nemini ir teigia, kad domkratai pradėjo būti plačiau naudojami dar 16-tame amžiuje. Kodėl paminėjome, kad kai buvo kuriama pirmoji sunkesnė transporto priemonė, todėl, kad ją turėjo reikėti tūkstančius kartų pakelti, pasukti ir kt. Ir tada, kai dar nebuvo tokio išradimo, kaip domkratas žmonės tai darydavo su savo fizine jėga. 

    Be domkratų daugelis mechanikų neįsivaizduoja savo įprastos darbo dienos. Galime pasidžiaugti, kad technologiškai jie itin patobulėjo, todėl be ypatingų fizinių jėgų galima domkrato pagalba pakelti norimą transporto priemonę. Domkratai plačiai naudojami ne tik mechanikų, tačiau ir buitiniam naudojimui. Klientai susiduria su problema, kad nori įsigyti domkratą, tačiau nežino kokios rūšies domkratas jam yra tinkamiausias. Trumpai apibendrinsime veikimo principus ir kur dažniausiai toks tipas yra naudojamas.

 • Pats svarbiausias techninis parametras yra keliamoji galia, įsivertinkite kokio svorio transporto priemonę kelsite.
 • Išskirtinumas: AC-HYDRAULIC naudoja aukščiausios kokybės medžiagas, domkratai pasižymi ypač tvirtais korpusais, todėl šią produkciją renkasi įmonės, kurios dirba su sunkiuoju transportu (autobusų parkai, logistikos įmonės, kelių priežiūros įmonės, pramonės įmonės ir t.t. Tai pat dėl savo ilgaamžiškumo bei patogaus naudojimo AC-HYDRAULIC domkratus renkasi daugelis autosporto profesionalų.
 • Aukštis: atidžiai įvertinkite kokiam aukščiui kelti Jums reikalingas domkratas, aprašyme atsižvelkite koks suskleisto domkrato aukštis, kad tilptų po transporto priemone.
 • Rankenos ilgis: įvertinkite koks rankenos ilgis Jums reikalingas patogiam darbui.
 • Tipai: pakopinis, įprastas ir žemo profilio domkratas, visi šitie tipai turi skirtingus aukščius ir pakėlimo galimybes.

Mechaninis domkratas: paprastas naudojimas bei veikimo principas sukama rankena, kuri suka sraigtą, kurio pagalba keliasi domkratas, trūkumai, kad toks domkratas reikalauja nemažai fizinių jėgų, o privalumas, kad jie yra ilgaamžiai ir turi didelę keliamąją galią.

Hidraulinis domkratas: šio tipo veikimo principas, kad su rankena pumpuojant mechaniškai stumiamas tepalas, kuris išstumia viduje esančią cilindrą, taip būna pakeliama transporto priemonė.

Pneumatinis domkratas: atsukamas domkrate esantis varžtas, per kurio tarpą į domkrato vidų patenka oras viduje jis yra suslėgiamas, slėgis išstumia cilindrą.

Ką gali kelti domkratas:

 • Sunkvežimį
 • Lengvąjį automobilį
 • Keturratį
 • Traktorių
 • Autobusą

Domkrato panaudojimas:

 • Kelti transporto priemonę
 • Kelti vieną transporto priemonės ratą
 • Kelti sunkius krovinius ūkyje
 • Kelti sunkius krovinius pramonėje

Profesionalai rekomenduoja

    Balti Diagnostic Servise duomenimis kokybiškiausi ir labiausiai klientų pamėgti yra Redats ir AC-HYDRAULIC domkratai. Šie gamintojai siūlo didžiulį asortimentą įvairių rūšių domkratų. Domkratai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl grąžinimų ar garantinio tvarkymo įmonė nesulaukia.

    AC Hydraulic gaminama hidraulinė įranga yra visiškai patikima ir yra aukščiausios kokybės, būtent dėl to šis gamintojas nuo šiol gali pasiūlyti savo gaminiams 10 metų garantiją. Po atliktų daugybės bandymų, įrangos testavimų, inžinerinių tikslinimų bei tobulinimų, kuriuos turi praeiti kiekvienas šio gamintojo gaminys, įrangai nuo dabar bus suteikiama 10 metų garantija. AC Hydraulic suteikiama garantija tik įrodo, kad šio gamintojo įranga yra viena iš kokybiškiausių visame pasaulyje.

    REDATS įranga servisuose naudojama net 53 pasaulio šalyse. Gamintojai nuolat investuoja į gaminamos autoserviso įrangos tobulinimą, todėl galutinis įrangos vartotojas naudoja aukščiausios kokybės standartus atitinkančią įrangą.