Negalite apsispręsti, kas labiausiai nudžiugintų kolegą, draugą ar viską turintį vyrą? Rinkitės praktišką sprendimą – dovanų kuponus. Dovanodami kuponą, būsite tikri, kad jūsų dovana neliks dulkėti. Išvenkite galvosūkių ir nemalonių situacijų, kada dovana netinka ir nenaudojama. Su BalticDiag dovanų kuponu tikrai išpildysite neapsiriksite!


     BalticDiag dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklės:

1. Dovanų kuponą galima įsigyti Kaune (Stulginskio g. 41G) arba Vilniuje (Kareivių g. 19). 

2. Dovanų kuponą galime atsiųsti Jūsų nurodytu adresu (papildomai kainuoja siuntimo paslauga).

3. Dovanų kupono elektroninį variantą su nuolaidos kodu galime atsiųsti el.paštu.

4. BalticDiag dovanų kuponas patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti prekių ar paslaugų. Dovanų kuponas turi būti pateikiamas prieš atsiskaitant už prekes ir (ar) paslaugas.

5. Dovanų kupono nominalai: 50 EUR, 100 EUR, 150 EUR, 200 EUR, 300 EUR arba 500 EUR.

6. Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą būtina išnaudoti per vieną kartą.

7. Dovanų kuponas galioja prekėms ir paslaugoms, kurios yra parduodamos parduotuvėje www.balticdiag.lt. 

8. Dovanų kuponas nėra vardinis.

9. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.

10. Dovanų kuponas patvirtina Dovanų kupono turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone (-uose) nurodyta suma.

11. Dovanų kupono turėtojai gali apsipirkti bet kurioje UAB „Baltic Diagnostic Service” parduotuvėje, esančioje Kaune arba Vilniuje.

12. Pirkimo sumai viršijus Dovanų kupono (-ų) vertę, piniginį skirtumą galima sumokėti grynais pinigais ir/ar banko kortele.

13. Dovanų kuponai negrąžinami ir į pinigus nekeičiami.

14. Dovanų kuponas (-ai) galioja 6 mėnesius nuo pirkimo datos, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu.

15. Dovanų kupono turėtojui įsigijus prekių už mažesnę sumą, nei nurodyta Dovanų kupone (-uose), likusi suma Dovanų kupono turėtojui negrąžinama.

16. Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kuponą, patvirtina, jog susipažino ir sutinka su Dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklėmis. Platintojas pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Dovanų kupono naudojimo taisykles ir tokie pasikeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto svetainėje www.balticdiag.lt.

17. Dovanų kuponas negali būti grąžinamas, pratęsiamas, keičiamas į naują (pametimo ar kitokio praradimo atveju) ar keičiamas į grynuosius pinigus.

18. Dovanų kuponą klastoti, kopijuoti, dauginti, taip pat panaudoti ar juos įgyti bet kokiu kitu neteisėtu būdu yra griežtai draudžiama. Asmenys, neteisėtai naudojantys Dovanų kuponu gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182, 300 bei kitus straipsnius. Šių pažeidimų atveju mes visada pranešame policijai. Neteisėtai įsigytu Dovanų čekiu disponuojančiam asmeniui gali būti panaikinta teisė pasinaudoti Dovanų čekyje nurodyta paslauga įsigyti prekes.

19. Klientas yra atsakingas už tinkamą unikalaus Dovanų kupono numerio (pateikiamas įsigijus Dovanų kuponą) saugojimą ir prisiima visišką atsakomybę už Dovanų kupono panaudojimą.

20. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaitymui, atsiskaitymo metu jis yra paimamas ir negrąžinamas.


UAB „Baltic Diagnostic Service”, įmonės kodas: 302883915, PVM kodas: LT100007226714, adresas: Stulginskio g. 41G, Kaunas.