AC pildymo įranga - kaip išsirinkti? 
     Keturi skirtingi modeliai, kurie galimai atitiks Jūsų poreikį. Atidžiai įsivertinkite, kas Jums yra reikalinga ir kokie funkcionalumai bei parametrai reikalingi kondicionavimo stotelei, kad Jūsų darbas taptų efektyvesnis bei greitesnis. Taip pat svarbus kainos ir kokybės santykis, todėl siekiame, kad klientai būtų patenkinti savo pasirinkimu ir išsirinktų geriausią AC pildymo įrangą.

     Pirmasis modelis yra BD 220, šio modelio agento tipas yra R-134a, tačiau šis modelis pasižymi daugiafunkcionalumu pridėjus adapterį galimą keisti agentą į R-123yf. BD 220 turi automatinį ištraukimą, vakuumą bei pildymą. Tepalo padavimas yra rankinis (atidarant vožtuvą po vakuumo procedūros. Kondicionavimo stotelė neturi automatinio rėžimo, duombazės ar SD kortelės jungties, tačiau meniu yra lietuvių kalba. Taip pat prie funkcionalumų prisideda du indikatoriai tai yra HP ir LP. Stotelėje esantis ekranėlis leis be vargo įsijungti norimus funkcionalumus ar parametrus. Deja šis prietaisas neturi spausdintuvo. Vakuumavimo greitis yra 5.4 m3/h , o vidinio bakelio talpa 10 kg.


         Antrasis modelis yra BD 240, šio modelio agento tipas taip pat yra R-134a, tačiau pridėjus adapterį jį galimą keisti į R-1234yf. Kaip ir BD220 šį kondicionieriaus pildymo stotelė turi automatinį ištraukimą, vakuumą bei pildymą. BD 240 yra pranašesnė, nes turi automatinį tepalo padavimą, bei net du automatinius rėžimus tai – ištraukimas, vakuumas, pildymas arba vakuumas, pildymas. Taip pat ši stotelė turi duombazę bei SD kortelės jungtį, ko neturėjo BD220 modelis. Abu modeliai turi lietuvišką meniu, tačiau šis modelis turi LCD ekraniuką, kuriame matysite grafinį vaizdą. Didesnis indikatorių skaičius, ši stotelė turi juos net tris: HP, LP, CP. Pasižymi didesne bako talpa15 kg, o vakuumavimo greitis net 10.8 m3/h. Šis platesnės komplektacijos modelis turi spausdintuvą su kuriuo be vargo atsispausdinsite reikiamus duomenis.
         Trečiasis modelis BD 80, šio modelio agentas yra R134a ir deja, tačiau jis neturi funkcionalumo keisti į kitą. Darbo rėžimas ir freono ištraukimas yra automatinis, ištraukimo tikslumas > 95 %, tepalo ištraukimas ir vakuumavimas taip pat vyksta automatiniu būdu. Freono pildymas vyksta automatiškai taip pat ant skydelio net du vožtuvai HP ir LP, jų slėgio indikatoriai yra 80 mm. Šis modelis turi spausdintuvą, todėl galėsite atspausdinti reikiamą informaciją. BD 80 turi 4.3” LCD spalvotą ekraną, bei kompresorių  3/8 AG, į komplektaciją įeina ir 3aptarnavimo žarna, šių komponentų neturi nei vienas buvęs modelis. Vakuumo siurblys 60 l/min, o freono bako talpa 10 kg, naujos alyvos talpa 250 ml, panaudotos alyvos talpa 400 ml. Prie visa ko BD 80 turi automobilių duomenų bazę.


         Ketvirtasis modelis BD-80 PRO, kaip visi prieš tai minėti modeliai šios kondicionieriaus pildymo stotelės agento tipas – R134a. Darbo rėžimas, vakuumavimas, freono bei tepalo ištraukimas yra automatinis, o jų ištraukimo tikslumas net > 95 %. Kuo ši stotelė yra pranašesnė už kitas, jog ji turi vakuumavimo nuotėkio testą, UV įpurškimą. Taip pat Jums nereikės freono pildyti rankiniu būdu, nes ši funkcija šioje stotelėje yra automatinė. Kaip ir prieš tai minėtuose modeliuose, taip šiame yra spausdintuvas, automobilių duomenų bazė. Anksčiau minėtame BD 80 lygiai taip pat BD 80 PRO turi du vožtuvus ant skydelio: HP, LP, kurių slėgio indikatoriai yra  80 mm. Stotelėje yra LCD 4.3” spalvotas ekranas, bei į komplektaciją įeina 3 metrų aptarnavimo žarna. Didžiausias privalumas BD 80 ir BD 80 PRO, jog jie turi kompresorius 3/8 AG, įsigijus vieną iš šių modelių Jums nereikės galvoti apie papildomą kompresoriaus pirkimą, taip pat į komplektaciją įeina ir vakuumo siurblys 60 l/min. Talpos: freono bako talpa – 10 kg, naujos alyvos talpa – 250 ml, panaudotos alyvos talpa – 400 ml.