Meniu
Your Cart

Žirkliniai keltuvai

 

Žirkliniai keltuvai

 

Žirkliniai keltuvai gali būti įleidžiami arba pastatomi ant serviso grindinio. Kadangi žirklinių keltuvų būna įvairaus dydžio, tad priklausomai nuo serviso dydžio, tokį keltuvą reiktų rinktis atsakingai. Įleidžiami žirkliniai keltuvai dažniausiai yra naudojami servisuose, kurie turi specialias duobes, o pastatomi keltuvai, servisuose, kurie neturi duobės. Pastatomi žirkliniai keltuvai yra praktiškesni, nes jeigu reikia, tai juos galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą. Taip pat juos nebūtina naudoti garaže, galima perkelti ir į kitą vietą.

 

Kokioms transporto priemonėms tinka?

 

Žirkliniai keltuvai gali būti patys įvairiausi, tai gali būti žirkliniai keltuvai automobiliams, motociklams ir keturračiams,sunkvežimiams, autobusams, mikroautobusams ar kitai sunkiajai technikai. Svarbiausia renkantis tinkamiausią žirklinį keltuvą yra įsigilinti į technines charakteristikas, kad būtų tinkamai keliamos Jūsų remontuojamos transporto priemonės.

 

Naudojimo instrukcija

 

Naudotis žirkliniu keltuvu nėra sudėtinga. Jie yra komplektuojami su valdymo pultu, kuriami yra vos keli mygtukai, kurie ir valdo patį keltuvą. Su žirkliniais keltuvai yra supakuojama ir naudojimo instrukcija, kurioje yra viskas išdėstoma detaliai ir tiksliai. Svarbiausia yra laikytis saugos reikalavimų, kad dirbant autoservise su šio tipo keltuvu nenutiktų nelaimingų atsitikimų. Taip pat svarbu vadovautis instrukcijomis ir dėl to, kad žirklinis keltuvas kuo ilgiau būtų eksploatuojamas servise ir nepasitaikytų kokių nors gedimų.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, ATH-Heinl, Butler, Bosch ir kiti.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Mobilus vidutinio aukščio žirklinis keltuvas BD-S2 Mobilus vidutinio aukščio žirklinis keltuvas BD-S2
PERKAMIAUSIA -11 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG

Populiariausias modelis!
Nereikia suspausto oro.
Pasirinktinai: 380V arba 230V.

Rodoma 1 iki 29 iš 29 (1 Puslapių)