Meniu
Your Cart
Jaltest diagnostikos įrangos mokymai
Jaltest diagnostikos įrangos mokymai
Naujiena

Jaltest diagnostikos įrangos mokymai

 • Prekės kodas: BD96607
145.20 €

Kainos nurodytos su PVM

Siųsti užklausą

Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Utenos regionai

Kauno, Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Klaipėdos, Telšių regionai

Informacija

Jaltest diagnostikos įrangos mokymai

Šių mokymų metu vyksta įrangos prezentacija ir įrangos išnaudojimo bei funkcionalumo mokymai. Teorinėse žiniose pasakojama apie techninius aspektus ir specialias serviso funkcijas bei įrangos skirtumus, jų padengiamumą dirbant su skirtingo segmento sunkiąją technika: sunkvežimiai, puspriekabės, žemės ūkio transportas, autobusai, bekelės sunkioje technika, statybų technika ir kt. Mokymų dalyviai patys atlieka tam tikras užduotis, nuo klaidų skaitymo iki kodavimo naudojant Jaltest diagnostikos įrangą.

JALTEST mokymų metu jūs susipažinsite su visais šio prekinio ženklo diagnostikos prietaisais, rinkiniais ir programinėmis įrangomis. Mokymų metu gilinsite žinias sunkiojo, komercinio ir kito specializuoto transporto diagnostikos srityje. Lektoriai išnagrinės visas dominančias programinės įrangos funkcijas, kad atliekama diagnostika būtų kuo labiau pilnavertiška.

Programa:
 • Jaltest programinė įranga ir įrangos rinkiniai - Jaltest diagnostinių prietaisų ir rinkinių apžvalgos; programinės įrangos licencijos ir techninės duomenų bazės; stipriosios įrangos pusės - lyginant su kitais analogais.
 • Jaltest AGV žemės ūkio transportui ir Jaltest OHW specializuotam transportui skirtų prietaisų apžvalga - specialios Jaltest prietaisų programinės įrangos funkcijos; Jaltest AGV ir OHW diagnostikos prietaisų išskirtinumas ir naudingumas; specializuotam transportui skirtų prietaisų atsiperkamumas.
 • Jaltest CV prietaisų skirtų sunkiajam ir komerciniam transportui apžvalga - specialios tik Jaltest prietaisų programinės įrangos funkcijos; Jaltest CV diagnostikos prietaisų išskirtinumas ir naudingumas; sunkiajam ir komerciniam transportui skirtų prietaisų atsiperkamumas.
 • Jaltest inovacijos - naujausi prietaisų ir programinės įrangos atnaujinimai; įdiegtos ir pritaikytos inovacijos; naujausios techninės duomenų bazės; naujausių protokolų ir funkcijų apžvalgos.
 • Diagnostikos įrangos prezentacija - klaidų nustatymo ir panaikinimo pavyzdžiai; techniniai duomenys, Expert kodavimo funkcija naudojama simuliacijos režime arba realiu laiku transporto priemonėse.
Mokymai skirti:
 • Norintiems susipažinti su Jaltest įranga
 • Siekiantiems patiems teikti diagnostikos paslaugą sunkiajam, komerciniam ir kitam specializuotam transportui
 • Jau užsiimantiems sunkiojo, komercinio ir kito specializuoto transporto diagnostika ir kurie nori geriau suprasti visus proceso ypatumus
 • Siekiantiems didinti kompetenciją ir žinias šioje srityje
 • Norintiems įsigyti Jaltest įrangą
 • Visiems besidomintiems transporto priemonių diagnostika

Mokymų dalyviams, sėkmingai pabaigus mokymus ir atlikus visas praktines užduotis, išduodami sertifikatai.