Meniu
Your Cart

Benzininiai ir Dyzeliniai įrankiai

Benzininiai ir dyzeliniai įrankiai

Generatorius - įrenginys, skirtas su dyzelio arba benzino pagalba generuoti elektros energiją. Generatorių pagalba galima dirbti su elektriniais įrankiais miškuose, statybose ūkiuose ir visiokiuose kitose vietose, kur nėra prieigos prie elektros šaltinio. 

Generatoriai būna kelių tipų - benzininiai ir dyzeliniai. Renkantis generatorių, kokiam darbo krūviui bus jis naudojamas. Silpnesniems darbams užtenka benzininių generatorių, tad dažnai juos matysite smulkesnėse statybuose, garažuose ar ūkiuose. Bet, jeigu iš generatoriaus reikalingas didelis galingumas dideliems projektams, tai niekada nesuklysite su dyzeliniais generatoriais. Kita svarbi generatoriaus paskirtis - saugumas. Sutrikus elektros tinklų tiekimui, visada galite pasikliauti savo paties elektros generatoriumi.

Be generatorių, siulome Jums ir benzininius vandens siurblius. Jų dėka, panašiai kaip ir su elektros generatoriais, galite bet kur ir nesunkiai ištraukti vandenį iš duobių, baseinų ir bet kokių kitų vietų. Tad sutupaumas yra Jūsų laikas ir jėgos. 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangą Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga.

Patikslinkite paiešką

Benzininiai ir dyzeliniai įrankiai

Gamintojas:: MOSA
MOSA

Pristatymas per 2-3 savaites

Gamintojas:: MOSA
MOSA

Pristatymas per 2-3 savaites

Rodoma 1 iki 50 iš 72 (2 Puslapių)