Meniu
Your Cart

HaynesPro duomenų bazės

HaynesPro duomenų bazės autoservisams

Patogus ir organizuotas darbas, optimizuotos laiko sąnaudos – tai įdiegtų duomenų bazių privalumas. Šiose duomenų bazėse kaupiami ir profiliuojami duomenys suteikia galimybę greičiau atlikti klientų aptarnavimo procedūras, susisteminti informaciją, išrašyti ir pateikti sąskaitas bei tai padaryti greičiau, išvengti pajamų ir išlaidų skaičiavimo klaidų. Duomenų bazės plačiai pritaikomos teikiant lengvųjų ir sunkiasvorių transporto priemonių remonto paslaugas, jas diegia ir aktyviai naudoja daugelis specialistų, o produktus gamina patyrusios, pripažinimą pelniusios įmonės. Mes visada pasiruošę patarti ir padėti išsirinkti poreikius ir galimybes labiausiai atitinkančius sprendimus savo klientams, galime patarti kiek paketų jums reikia, ar tai būtų automobilių ar sunkvežimių duomenų bazė.

ALLDATA duomenų bazės

ALLDATA duomenų bazė yra vienas pažangiausių sprendimų virtualių duomenų bazių rinkoje, kuri suteikia daugiau lankstumo ir galimybių operatyviai atlikti daugelį procedūrų. ALLDATA duomenų bazėse integruoti įvairūs katalogai, todėl reikiamą informaciją galima rasti greičiau ir lengviau. Šio gamintojo virtuali duomenų bazė yra prieinama bet kuriuo paros metu, ja naudotis gali visi prieigą turintys vartotojai. Bazėje galima rasti brėžinius, remonto instrukcijas, žinynus ir kitą aktualią informaciją apie transporto priemones.

HAYNESPRO profesionalūs ir aiškūs sprendimai

HAYNESPRO duomenų bazės yra jau kelis dešimtmečius diegiami virtualūs duomenų apdorojimo sprendimai, kuriuos siūlo patyręs ir patikimas gamintojas. HAYNESPRO sistemos veikia dviem būdais – jos gali susiejamos su kitomis duomenų bazėmis (klientų valdymo sistemomis, elektroniniais katalogais ir elektroninėmis parduotuvėmis bei kitais resursais) arba pasiekiamos internetu, per naršyklę (mobiliuoju telefonu, planšetiniu ar bet kuriuo kitu kompiuteriu). HAYNESPRO duomenų bazėse duomenys gali būti apdorojami įvairiais būdais: pateikiami lentelėse, brėžiniais, schemomis ir kitais būdais, todėl vartotojas visada gali rinktis patogiausią sprendimą ir optimizuoti darbą su HAYNESPRO produktais.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 2 iš 2 (1 Puslapių)