Meniu
Your Cart

Suvirinimo stalai

 

Suvirinimo stalai

 

Suvirinimo darbastalis yra reikalingas ne tik automobilių ir kitų transporto priemonių remonto dirbtuvėse, tačiau ir kitose veiklose. Suvirinimo stalai yra naudojami daugelyje veiklų: transporto priemonių remonto servisai, žemės ūkio srityje, pramonėje ir gamyboje, energetikoje ir daugelyje kitų. nors suvirinimo stalai nėra pirmo būtinumo įranga, tačiau ji turi didelę įtaką suvirintojams. Metaliniai suvirinimo stalai dar nėra populiarūs, kadangi dažniausiai tokiems darbams yra naudojami įprasti darbastaliai, kurie jau yra įsigyti iš ankščiau ir atrodo nėra būtinybės įsigyti dar papildomai suvirinimo stalą.

 

Suvirinimo darbastalių naudingumas

 

Nors atrodytų suvirinimo darbastalis gali ir neturėti didelės įtakos darbui, tačiau toks vaizdas gali susidaryti tik iš pirmo įspūdžio. Mechanikas atlikdamas suvirinimo darbus ant darbastalio jaučiasi kur kas komfortiškiau ir patogiau. Juk yra didelė reikšmė virinimui patogumas, pavyzdžiui, ant grindų ar ant suvirinimo darbastalio. Pats suvirintojas atlikdamas darbus ant darbastalio ne taip pavargsta, juk visgi virinama nesusilenkus, o patogiai atsistojus. Būtent tai įtakoja ir pačios suvirinimo siūlės kokybiškumą. Taip pat yra didelė reikšmė efektyvumai, virinant ant suvirinimo stalo darbai atliekami žymiai greičiau. Visada, kai darbus atliekantis asmuo dirba patogiai, darbai yra atliekami greičiau. Todėl per tą patį laiką, suvirintojas gali atlikti žymiai daugiau darbų. 

 

Suvirinimo darbastalių kaina

 

Tad, jeigu viską įvertintumėte, suvirinimo stalų kaina nėra didelė įvertinant efektyvumą ir darbų našumą. Darbastalių suvirinimo kaina taip priklauso nuo pačio suvirinimo stalo matmenų, ar tai tik yra stalas, ar jame taip pat yra spintelė su stalčiais. Žinoma, kaina priklauso ir nuo metalo lydinio iš kurio pagamintas suvirinimo darbastalis. 

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: 
Gamintojų šalys: Slovakija, Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Darbastalis suvirinimo darbams
-14 %
Gamintojas:: Gude
Darbastalis suvirinimo darbams Pagaminta Slovakijoje;Garantija: 12 mėnesių juridiniams asmenims / 24 mėnesiai fiziniams asmenims Aprašymas: - Sutvirtintas darbastalinis, metaliniu paviršiumi suvirinimo darbams; - Matmenys: 1200 x 600 x 850 mm (Ilgis x plotis x aukštis); - Svoris: 76 kg; - ..
299.00 € 349.69 €
Modulinis suvirinimo stalas GPPH 1000x1000 mm
Naujiena
Gamintojas:: GPPH
Modulinis suvirinimo stalas GPPH 1000x1000 mmMes siūlome tris standartines versijas. Jie idealiai tinka nedidelio masto gamybai arba turėtume galimybę neriboai išplėsti darbo vietų skaičius, sujungtis visus darbastalius.Aprašymas:Stalo matmenys: 1000 x 1000 mmStabili ir patogi konstrukcijaAukščiausi..
2,462.35 €
Rotacinis pozicionavimo įrankis suvirinimo stalui GPPH Rotacinis pozicionavimo įrankis suvirinimo stalui GPPH
Naujiena
Gamintojas:: GPPH
Rotacinis pozicionavimo įrankis suvirinimo stalui GPPHRotacinis suvirinimo stalas daugiausiai naudojamas atitinkamiems technologiniams procesams įgyvendinti, siekiant pagerinti suvirinimo kokybę ir greitį. Padėties nustatytuvas žymiai palenvina virinamo daiktos stabilizavimą ir darbo procesą, todėl ..
2,608.76 €
Modulinis suvirinimo stalas GPPH 1200x1200 mm
Naujiena
Gamintojas:: GPPH
Modulinis suvirinimo stalas GPPH 1200x1200 mmMes siūlome tris standartines versijas. Jie idealiai tinka nedidelio masto gamybai arba turėtume galimybę neriboai išplėsti darbo vietų skaičius, sujungtis visus darbastalius.Aprašymas:Stalo matmenys: 1200 x 1200 mmStabili ir patogi konstrukcijaAukščiausi..
2,728.55 €
Modulinis suvirinimo stalas GPPH 1600x1500 mm
Naujiena
Gamintojas:: GPPH
Modulinis suvirinimo stalas GPPH 1600x1500 mmMes siūlome tris standartines versijas. Jie idealiai tinka nedidelio masto gamybai arba turėtume galimybę neriboai išplėsti darbo vietų skaičius, sujungtis visus darbastalius.Aprašymas:Stalo matmenys: 1600x1500 mmStabili ir patogi konstrukcijaAukščiausia ..
3,107.89 €
Modulinis dvigubas suvirinimo stalas GPPH 2000x1000 mm
Naujiena
Gamintojas:: GPPH
Modulinis dvigubas suvirinimo stalas GPPH 2000x1000 mmAprašymas:Stabili ir patogi konstrukcijaAukščiausia darbo kokybėPaviršiaus reguliavimas trijose vietoseĮrankių ir priedų montavimo skylėsStalviršis pagamintas is S355J2+NStalviršio storis 15 mm16 arba 28 skermens skylės kas 10x10 mmIšfrezuotos sk..
4,804.91 €
Modulinis dvigubas suvirinimo stalas GPPH 2400x1200 mm
Naujiena
Gamintojas:: GPPH
Modulinis dvigubas suvirinimo stalas GPPH 2400x1200 mmAprašymas:Stabili ir patogi konstrukcijaAukščiausia darbo kokybėPaviršiaus reguliavimas trijose vietoseĮrankių ir priedų montavimo skylėsStalviršis pagamintas is S355J2+NStalviršio storis 15 mm16 arba 28 skermens skylės kas 10x10 mmIšfrezuotos sk..
5,322.67 €
Modulinis dvigubas suvirinimo stalas GPPH 3200x1500 mm
Naujiena
Gamintojas:: GPPH
Modulinis dvigubas suvirinimo stalas GPPH 3200x1500 mmAprašymas:Stabili ir patogi konstrukcijaAukščiausia darbo kokybėPaviršiaus reguliavimas trijose vietoseĮrankių ir priedų montavimo skylėsStalviršis pagamintas is S355J2+NStalviršio storis 15 mm16 arba 28 skermens skylės kas 10x10 mmIšfrezuotos sk..
6,076.02 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)