Meniu
Your Cart

Suvirinimo stalai

 

Suvirinimo stalai

 

Suvirinimo darbastalis yra reikalingas ne tik automobilių ir kitų transporto priemonių remonto dirbtuvėse, tačiau ir kitose veiklose. Suvirinimo stalai yra naudojami daugelyje veiklų: transporto priemonių remonto servisai, žemės ūkio srityje, pramonėje ir gamyboje, energetikoje ir daugelyje kitų. nors suvirinimo stalai nėra pirmo būtinumo įranga, tačiau ji turi didelę įtaką suvirintojams. Metaliniai suvirinimo stalai dar nėra populiarūs, kadangi dažniausiai tokiems darbams yra naudojami įprasti darbastaliai, kurie jau yra įsigyti iš ankščiau ir atrodo nėra būtinybės įsigyti dar papildomai suvirinimo stalą.

 

Suvirinimo darbastalių naudingumas

 

Nors atrodytų suvirinimo darbastalis gali ir neturėti didelės įtakos darbui, tačiau toks vaizdas gali susidaryti tik iš pirmo įspūdžio. Mechanikas atlikdamas suvirinimo darbus ant darbastalio jaučiasi kur kas komfortiškiau ir patogiau. Juk yra didelė reikšmė virinimui patogumas, pavyzdžiui, ant grindų ar ant suvirinimo darbastalio. Pats suvirintojas atlikdamas darbus ant darbastalio ne taip pavargsta, juk visgi virinama nesusilenkus, o patogiai atsistojus. Būtent tai įtakoja ir pačios suvirinimo siūlės kokybiškumą. Taip pat yra didelė reikšmė efektyvumai, virinant ant suvirinimo stalo darbai atliekami žymiai greičiau. Visada, kai darbus atliekantis asmuo dirba patogiai, darbai yra atliekami greičiau. Todėl per tą patį laiką, suvirintojas gali atlikti žymiai daugiau darbų. 

 

Suvirinimo darbastalių kaina

 

Tad, jeigu viską įvertintumėte, suvirinimo stalų kaina nėra didelė įvertinant efektyvumą ir darbų našumą. Darbastalių suvirinimo kaina taip priklauso nuo pačio suvirinimo stalo matmenų, ar tai tik yra stalas, ar jame taip pat yra spintelė su stalčiais. Žinoma, kaina priklauso ir nuo metalo lydinio iš kurio pagamintas suvirinimo darbastalis. 

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: 
Gamintojų šalys: Slovakija, Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)