Meniu
Your Cart

Stabdžių tikrinimo stendai

Stabdžių tikrinimo stendai

Stabdžių sistema sudaryta iš kelių mechanizmų, kurių pačią didžiausią reikšmę turi, kaip stabdžių diskai ir kaladėlės, esant nusidėvėjimui kurios nors dalies, iškart suprastėja stabdymo efektyvumas, kas turi įtakos tiek Jūsų, tiek aplinkinių saugumui. Todėl labai svarbu skirti didelį dėmesį stabdžių sistemai.

Stabdžių stendų tipai ir skirstymas

Stabdžių stendai yra dviejų tipų: pritaikyti transporto priemonėms kurių svoris yra iki 4 tonų, ir transporto priemonės, kurių svoris yra virš 4 tonų. Taip pat svarbu išsiaiškinti poreikį kaip bus montuojamas stabdžių stendas, jie gali būti montuojami į grindis, ant grindų, bei gali būti mobilūs. Montuojamų  stabdžių stendų į grindis privalumas, jog turėsite lygias grindis, bei nebus nepatogumo užvažiuojant ant pakylimų. Stabdžių stendas kuris montuojamas į grindis sukelia daugiau nepatogumų, reikalinga skirti vietą išskirtinai jam, bet taip pat turi ir pliusų, tokių kaip paprastesnis montavimas lyginant nuo stabdžių stendo montuojamo į grindis, nereikalingas ploto paruošimas. Mobilus stabdžių stendas pasižymi lengvu jo transportavimu, nes yra pagamintas iš patvarios, bet lengvos aliuminio konstrukcijos, jam nėra reikalingas ploto paruošimas. 

Stabdžių stendo naudojimas

Stabdžių stendai yra profesionalūs įrenginiai, kurie reikalauja didesnės patirties ir profesionalaus darbo. Būtent tam, gamintojai su įrenginiu pateikia ir detalę stabdžių stendo naudojimo instrukciją, kurioje yra detaliai aprašoma kaip tiksliai išnaudoti transporto priemonių stabdžių stendą tam, jog būtų klientams suteiktos visiškai profesionalios paslaugos ir pati įranga būtų išnaudojama maksimaliai efektyviai ir kelyje tokia transporto priemonių būtų eksploatuojama kaip įmanoma saugiau.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Mes bendradarbiaujame su žinomais ir patikimais gamintojais. Esant poreikiui organizuojame įrangos pristatymą, kurio kaina nėra didelė, nes bendradarbiaujam su žinomomis transporto įmonėmis, kurios siūlo geriausia kainos ir kokybės pristatymo santykio kainą, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Mūsų internetiniam puslapyje  galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų stabdžių stendo atsiliepimai yra vieni geriausių.

Gamintojai

Baltic Diagnostic Service  atstovauja žinomų gamintojų vardus, tokius, kaip Unimetal, TEN Automotive, Bosch.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: TEN-AUTOMOTIVE
Platforminis motociklų stabdžių testeris TEN PTLmoto   TEN Automotive, Olandija   Aprašymas:   Kartu su stabdžių stendu lengviesiems automobiliams, TEN Automotive pristato naują stabdžių patikros įrangą specialiai sukurtą motociklams. PTLm yra dinaminis stab..
3,025.00 €
Gamintojas:: TEN-AUTOMOTIVE
Platforminis stabdžių patikros stendas TEN PTL-5002   TEN Automotive, Olandija   Aprašymas:   PTL platforminis stabdžių testeris matuoja stabdžių jėga dinamiškai ir individualiai kiekvienam ratui. Tai yra vieninteliai parametrai, kurie atvaizduoją tikrovišką situac..
3,630.00 €
Gamintojas:: AHS Pruftechnik
Stabdžių patikros stendas AHS Multiflex 05 AHS-Pruftechnik, Vokietija; Aprašymas: AHS Multiflex 05 volinis stabdžių patikros stendas - tai bazinė įranga, sukomplektuota su viskuo, ko reikia, norint iškart pradėti dirbti. Galimybė matuoti visus reikalingus matmenis ir informaciją, atvaizdavi..
5,322.79 €
Gamintojas:: TEN-AUTOMOTIVE
Platforminis sunkvežimių stabdžių patikros stendas TEN Automotive PTL-12002 TEN Automotive, Olandija Aprašymas: PTL-12002 stendas sudarytas iš dviejų tvirtų platformų, turinčių specialų T raštą, kurio pagalba pasiekiamas aukščiausias stabdžių efektyvumas net su šlapiomis padangomis. Platfor..
7,260.00 €
Gamintojas:: AHS Pruftechnik
Universalus stabdžių patikros stendas AHS Varioflex Easy AHS-Pruftechnik, Vokietija Aprašymas: AHS siūlo ekonomišką pradinio lygio versiją, skirtą sunkvežimių ir automobilių stabdžių bandymams, kurią galima palaipsniui atnaujinti. Kaip ir visi AHS bandymų stendai, AHS VARIOFLEX EASY turi pa..
12,342.00 €
Gamintojas:: AHS Pruftechnik
Mobilus ritininis stabdžių stendas AHS Multiflex mobile AHS Pruftechnik, Vokietija; Aprašymas: Mobiliosios AHS bandymų koncepcijos leidžia greitai atlikti stabdžių ir važiuokles patikros bandymus. Su hidrauliniu žirkliniu keltuvu, atsiranda galimybė atliekti visapusišką transporto priemonės..
29,645.00 €
Gamintojas:: UNIMETAL
Mobilus ritininis stabdžių testavimo stendas Unimetal LDV ir HDV Aprašymas: Išmanus ir mobilus ritininis stabdžių tikrinimo stendas yra sukurtas lengvųjų, sunkiųjų ar dviračių transporto priemonių patikrai. Ši įranga yra tinkama naudojimui lauke. Tai - vienas iš universaliausių tikrinimo stend..
0.00 €
Gamintojas:: UNIMETAL
​Mobilus stabdžių tikrinimo stendas UNIMETAL Mobile (Lenkija). Idealus sprendimas tikrinti transproto priemones lauke. Inovatyvus ir labai funkcionalus mobilus stabdžių tikrinimo stendas. Privalumai:  * Atskiri moduliai; * Intuityvi kvantinė programinė įranga; * Valdoma radio bangomis nuo..
0.00 €
Gamintojas:: UNIMETAL
Lengvųjų automobilių iki 3.5 tonos stabdžių patikros stendas Unimetal RHO-6/L Unimetal, Lenkija Aprašymas: RHO-6/L tai modernus stabdžių tikrinimo stendas, skirtas tikrinti lengvąjį transportą, sveriantį iki 3.5 tonos, įskaitant automobilius, lengvą komercinį transportą, motociklus,..
0.00 €
Gamintojas:: UNIMETAL
Sunkiojo transporto stabdžių patikros stendas Unimetal RHC-30 iki 18t ašimsUnimetal, LenkijaAprašymas:RHC-30 tai modernus stabdžių tikrinimo stendas, skirtas tikrinti sunkųjį transportą virš 3.5 tonos ir iki 18 tonų, įskaitant sunkvežimius, autobusus, traktorius, priekabas ir kitas transporto priemo..
0.00 €
Gamintojas:: UNIMETAL
Universalus stabdžių testavimo stendas Unimetal RHE-30/6SUnimetal, Lenkija; Garantija 12 mėnesiųAprašymas:RHO-30/6S yra modernus stabdžių testavimo stendas, skirtas visoms transporto priemonėms, įskaitant lengvuosius automobilius, motociklus, vilkikus, namelius ant ratų, traktorius, keturiais ratais..
0.00 €
Rodoma 1 iki 11 iš 11 (1 Puslapių)