Meniu
Your Cart

Stabdžių tikrinimo stendai

Stabdžių tikrinimo stendai

 

Stabdžių sistema sudaryta iš kelių mechanizmų, kurių pačią didžiausią reikšmę turi, kaip stabdžių diskai ir kaladėlės, esant nusidėvėjimui kurios nors dalies, iškart suprastėja stabdymo efektyvumas, kas turi įtakos tiek Jūsų, tiek aplinkinių saugumui. Todėl labai svarbu skirti didelį dėmesį stabdžių sistemai.

 

Stabdžių stendų tipai ir skirstymas

 

Stabdžių stendai yra dviejų tipų: pritaikyti transporto priemonėms kurių svoris yra iki 4 tonų, ir transporto priemonės, kurių svoris yra virš 4 tonų. Taip pat svarbu išsiaiškinti poreikį kaip bus montuojamas stabdžių stendas, jie gali būti montuojami į grindis, ant grindų, bei gali būti mobilūs. Montuojamų  stabdžių stendų į grindis privalumas, jog turėsite lygias grindis, bei nebus nepatogumo užvažiuojant ant pakylimų. Stabdžių stendas kuris montuojamas į grindis sukelia daugiau nepatogumų, reikalinga skirti vietą išskirtinai jam, bet taip pat turi ir pliusų, tokių kaip paprastesnis montavimas lyginant nuo stabdžių stendo montuojamo į grindis, nereikalingas ploto paruošimas. Mobilus stabdžių stendas pasižymi lengvu jo transportavimu, nes yra pagamintas iš patvarios, bet lengvos aliuminio konstrukcijos, jam nėra reikalingas ploto paruošimas. 
 

Stabdžių stendo naudojimas

 

Stabdžių stendai yra profesionalūs įrenginiai, kurie reikalauja didesnės patirties ir profesionalaus darbo. Būtent tam, gamintojai su įrenginiu pateikia ir detalę stabdžių stendo naudojimo instrukciją, kurioje yra detaliai aprašoma kaip tiksliai išnaudoti transporto priemonių stabdžių stendą tam, jog būtų klientams suteiktos visiškai profesionalios paslaugos ir pati įranga būtų išnaudojama maksimaliai efektyviai ir kelyje tokia transporto priemonių būtų eksploatuojama kaip įmanoma saugiau.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Mes bendradarbiaujame su žinomais ir patikimais gamintojais. Esant poreikiui organizuojame įrangos pristatymą, kurio kaina nėra didelė, nes bendradarbiaujam su žinomomis transporto įmonėmis, kurios siūlo geriausia kainos ir kokybės pristatymo santykio kainą, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Mūsų internetiniam puslapyje  galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų stabdžių stendo atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Baltic Diagnostic Service  atstovauja žinomų gamintojų vardus, tokius, kaip Unimetal, TEN Automotive, Bosch.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: TEN-AUTOMOTIVE
Platforminis motociklų stabdžių testeris TEN PTLmoto   TEN Automotive, Olandija   Aprašymas:   Kartu su stabdžių stendu lengviesiems automobiliams, TEN Automotive pristato naują stabdžių patikros įrangą specialiai sukurtą motociklams. PTLm yra dinaminis stabdžių testeris..
3,025.00 €
Gamintojas:: TEN-AUTOMOTIVE
Platforminis stabdžių patikros stendas TEN PTL-5002   TEN Automotive, Olandija   Aprašymas:   PTL platforminis stabdžių testeris matuoja stabdžių jėga dinamiškai ir individualiai kiekvienam ratui. Tai yra vieninteliai parametrai, kurie atvaizduoją tikrovišką situac..
3,630.00 €
Gamintojas:: AHS Pruftechnik
Stabdžių patikros stendas AHS Multiflex 05 AHS-Pruftechnik, Vokietija; Garantija: 12 mėnesių Aprašymas: AHS Multiflex 05 volinis stabdžių patikros stendas - tai bazinė įranga, sukomplektuota su viskuo, ko reikia, norint iškart pradėti dirbti. Galimybė matuoti visus reikalingus matmenis ir i..
5,322.79 €
Gamintojas:: TEN-AUTOMOTIVE
Platforminis sunkvežimių stabdžių patikros stendas TEN Automotive PTL-12002 TEN Automotive, Olandija Aprašymas: PTL-12002 stendas sudarytas iš dviejų tvirtų platformų, turinčių specialų T raštą, kurio pagalba pasiekiamas aukščiausias stabdžių efektyvumas net su šlapiomis padangomis. Platfor..
7,260.00 €
Gamintojas:: AHS Pruftechnik
Universalus stabdžių patikros stendas AHS Varioflex Easy AHS-Pruftechnik, Vokietija Aprašymas: AHS siūlo ekonomišką pradinio lygio versiją, skirtą sunkvežimių ir automobilių stabdžių bandymams, kurią galima palaipsniui atnaujinti. Kaip ir visi AHS bandymų stendai, AHS VARIOFLEX EASY turi pa..
12,342.00 €
Gamintojas:: AHS Pruftechnik
Keturių ratų ritininis stabdžių stendas AHS MultiFunktion AHS Pruftechnik, Vokietija; Garantija: 12 mėnesių Aprašymas: „AHS MultiFunction“ derina aukštos kokybės „Multiflex 06 ecpu“ technologiją su naujoviška bandymų parametrų koncepcija. Dabar galima atlikti profesionalų stabdymo bandymą, ..
16,938.79 €
Gamintojas:: AHS Pruftechnik
Mobilus ritininis stabdžių stendas AHS Multiflex mobile AHS Pruftechnik, Vokietija; Garantija: 12 mėnesių Aprašymas: Mobiliosios AHS bandymų koncepcijos leidžia greitai atlikti stabdžių ir važiuokles patikros bandymus. Su hidrauliniu žirkliniu keltuvu, atsiranda galimybė atliekti visapusišk..
29,645.00 €
Gamintojas:: UNIMETAL
Lengvųjų automobilių iki 3.5 tonos stabdžių patikros stendas Unimetal RHO-6/L Unimetal, Lenkija; Garantija: 12 mėnesių Aprašymas: RHO-6/L tai modernus stabdžių tikrinimo stendas, skirtas tikrinti lengvąjį transportą, sveriantį iki 3.5 tonos, įskaitant automobilius, lengvą komercinį ..
0.00 €
Gamintojas:: SAXON
Stabdžių patikros stendas Saxon B60 Saxon, Vokietija; Garantija: 12 mėnesių Aprašymas: Stabdžių patikros įranga lengviesiems automobiliams bei lengvam komerciniam transportui. Tvirta karšto cinkavimo konstrukcija, nesidevintys guoliai, nesidevinti DMS matavimo sistema, bekontakčiai artumo ..
0.00 €
Gamintojas:: UNIMETAL
Unimetal Uniline quantum 2000 testavimo linija Aprašymas: Pilnai integruota testavimo linija skirta profesionaliai transporto priemonių patikrai (iki 3.5 t). Ši didelio pajėgumo sistema naudojama PTI/MoT centruose, autoservisuose. Ši įranga atitinka labiausiai reiklius automobilių gamintojų re..
0.00 €
Gamintojas:: UNIMETAL
Sunkiojo transporto stabdžių patikros stendas Unimetal RHC-30 iki 18t ašimsUnimetal, Lenkija; garantija: 12 mėnesiųAprašymas:RHC-30 tai modernus stabdžių tikrinimo stendas, skirtas tikrinti sunkųjį transportą virš 3.5 tonos ir iki 18 tonų, įskaitant sunkvežimius, autobusus, traktorius, priekabas ir ..
0.00 €
Gamintojas:: AHS Pruftechnik
Automobilių bandymų juosta AHS Multiline Tec AHS Pruftechnik, Vokietija; Garantija: 12 mėnesių Aprašymas: Naudodami šias išmanias ir modernias stakles, galite greitai ir pilnai automatiškai atlikti automobilio važiuoklės, stabdžių ir amortizatorių patikros bandymus. AHS TOPLINE sandara: ..
15,728.79 €
Rodoma 1 iki 12 iš 16 (2 Puslapių)