Meniu
Your Cart

Ratų remonto medžiagos

Ratų remonto medžiagos

Tarp visos mūsų siūlomus serviso įrangos pasiūlos, rasite ir padangų ir ratų remonto medžiagos, kuri yra reikalinga kiekvienam servisui. Padangų remonto medžiagų yra daug ir įvairių linijų, tai gali būti svareliai, montavimo pasta, padangų lopai, apsauga montavimo staklių gnybtams, replės svareliams, įvairūs šepečiai, ventiliai ir dar daug kitų medžiagų, skirtų padangų remontui.

Žinoma, pačios populiariausios, kur mechanikai turi turėti visada po ranka, tai yra balansavimo svareliai, montavimo pasta ir replės svareliams. Šios priemonės yra visada panaudojamos, kai padangos yra permontuojamos (kai ant ratlankio esanta padanga yra pakeičiama į kitą padangą). Kiekvienas autoservisas turi iš anksto pasirūpinti, jog šių padangų remonto medžiagų niekada nepritrūktų. Ypač tas aktualu dviem laikotarpiais per metus – žieminių padangų keitimo metu ir vasarinių padangų keitimo metu. Kadangi būtent tomis dienomis būna pats darbų įkarštis ir kiekvienas autoservisas kitų darbų nespėja atlikti. Tad nenutrūkstamam darbui siūlome iš karto pasirūpinti balansavimo svareliais ir montavimo pasta.

Svareliai ir montavimo pasta

Kadangi svareliai ir montavimo pastos yra vienos einamiausių prekių, mes jų visada turime sandėlyje dideliais kiekiais. Tad jas galite pirkti internetu arba susisiekti su įmonės konsultantais ir šios padangų remonto medžiagos bus pristatytos per kelias dienas. Sezono metu mes taikome dideles nuolaidas šiai produkcijai, tad visada galite pasinaudoti akcija, jog juos įsigyti pigiau.

Padangų remonto medžiagas rasite kiekviename autoservise. Balansavimo svareliai, montavimo pasta, lopai padangoms, specialūs padangų žymėjimo markeriai, padangų užvalkalai, ventiliai yra vienos būtiniausių. Tačiau produktų pasiūloje mes turime ir kitų įrankių, kurie yra tinkami kiekvienam transporto priemonės turėtojui, tai būtų padangų remonto rinkiniai, padangų lopai, specialūs raktais ratams atsukti, įrankiai atsukti ventilius ir kita. Šias padangų remonto medžiagas patartume tūrėti kiekviename asmeniniame garaže, jeigu jūs mėgstate rūpintis ir prižiūrėti savo automobilį pats.

Norime priminti, pasirūpinkite visomis medžiagomis ratams ir padangos remontuoti ir tvarkyti iš anksto, kadangi tai yra eksploatacinės medžiagos, o jų nepasirūpinimas iš anksto gali atimti klientą iš jūsų. Padangų remonto medžiagas pirkti galite abiejuose mūsų parduotuvėse arba internetu.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Apsauga gnybtams (plast.) 4vnt. trumpi..
6.00 €
Gamintojas:: Kiti
Apsauga motociklo ratlankiui 2vntSkirtas sumažinti ratlankio apgdanimo riziką montuojant ar išmontuojant padangas..
5.00 €
Gamintojas:: Kiti
Markerių žymėjimui rinkinys 12vntTechniniai duomenys:120 x 12 mmTinkamas darbui ant šių paviršių: metalas, betonas, stiklas, medis, akmuo ir gumaRinkinyje yra 6 skirtingų spalvų markeriai..
6.00 €
Gamintojas:: Kiti
Montavimo pasta Truck WAX 5kgTechniniai duomenys:Spalva GeltonaDarbinė temperatūra iki -10°C..
12.50 €
Gamintojas:: Kiti
Padangų lopas kvadratinis 75mm 30vnt..
9.99 €
Gamintojas:: Kiti
Padangų remonto rinkinys..
5.00 €
Gamintojas:: Kiti
Rato pločio matuoklisMatuoja rato plotį coliais..
16.00 €
Gamintojas:: Kiti
Replės padangų ventiliui nukirptiL = 230 mm..
7.01 €
Gamintojas:: Kiti
Replės svarelių uždėjimui..
5.51 €
Gamintojas:: Kiti
Šepetys montavimo pastai 40mmDiametras: Ø 40 mm..
5.00 €
Gamintojas:: Kiti
Svareliai balansavimui klijuojami 60g 100vntTechniniai duomenys:Svoris 60 g (5 g x 12 vnt)Medžiaga FePakavimas 100 vnt / dėžutėje..
13.60 €
Gamintojas:: Kiti
Svareliai balansavimui klijuojami 60g 100vntTechniniai duomenys:Svoris 60g (5g x 4vnt+10g x 4vnt)Medžiaga FePakavimas 100vnt/dėžutėje..
13.60 €
Rodoma 1 iki 12 iš 49 (5 Puslapių)