Meniu
Your Cart

Ratų balansavimo staklės sunkvežimiams

Ratų balansavimo staklės sunkvežimiams

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Redats
Sunkvežimių ratų balansavimo staklės Redats WT-200 Redats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Pusiau automatinės ratų balansavimo staklės sunkvežimiams. Pneumatinio ratų keltuvo dėka, bet kokių ratų montavimas yra paprastas. Tereikia pastatyti ratą ant keltuvo ir pakelti jį į pozic..
1,800.00 €
Gamintojas:: ATH-HEINL
Mobilios ratų balansavimo staklės lengviesiems automobiliams, mikroautobusams ir sunkvežimiams ATH W102​Kilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 3 metai Aprašymas: Galima tiesiogiai naudoti ant mašinos, arba šalia montavimo staklių;  Rankinis naudojimas su stabdžiu ir 5 balan..
2,170.00 €
Gamintojas:: Weber GmbH
Sunkvežimių ratų balansavimo staklės Weber Precision LKWGamintojas: Weber (Vokietija)Aprašymas: - Universalios ratų balansavimo staklės lengvam komerciniam transportui ir sunkvežimiams - Komplektacijoje 2 greito atleidimo ratų užspaudimo veržlės ir 7 centravimo kūgiai sunkiajam transportui - Pi..
2,980.00 €
Gamintojas:: FASEP
Ratų balansavimo staklės Fasep E666.009Gamintojas - Fasep; Šalis - Italija Kompiuterizuotas automatinės ratų balansavimo staklės. Tinka automobiliams, mikroautobusams, visureigiams ir lengviesiems sunkvežimiams. 16 bitų aukštųjų technologijų elektronika G4.EASY elektroninis variklio valdymas. 3..
3,590.00 €
Gamintojas:: ATH-HEINL
Sunkvežimių ratų balansavimo staklės ATH W142Kilmės šalis: ATH-Heinl (Vokietija); Garantija 36 mėnesiai  Sunkvežimių, autobusų, mikroautobusų ir keleivinių automobilių ratų balansavimo staklės Aprašymas:Pažeidimams atspari konstrukcija, kuri yra išpjauta iš labai tikslaus lazerio, o ..
4,040.00 €
Gamintojas:: FASEP
Automatinės ratų balansavimo staklės Fasep E665.006  Gamintojas - Fasep; Šalis - ItalijaAutomatinis skaitmeninis ratų balansavimo staklės. Tinka automobiliams, mikroautobusams, visureigiams ir lengviesiems sunkvežimiams. 16 bitų aukštųjų technologijų elektronika G4.EASY elektroninis varikl..
4,070.00 €
Gamintojas:: FASEP
Sunkvežimių ratų balansavimo staklės Fasep B140.G2.40.TCFasep (Italija)Aprašymas:Itin kompaktiškos rankinės sunkvežimių ratų balansavimo staklės, tinkančios teikti mobilias paslaugasStaklės naudoja akumuliatorių tam, kad jas būtų galima naudoti bet kur ir bet kadaNereikia išorinės elektros enerijos ..
4,235.00 €
Gamintojas:: Redats
Sunkvežimių ratų balansavimo staklės su ratų keltuvu REDATS WT-770Redats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiPrivalumai:Tinka automobilių, mikroautobusų ir sunkvežimių ratamsTylus darbas„Samsung“ ir „Motorola“ elektronikaPavara: daugialypis V diržasMaitinimas: 230V lizdasDidžiausias rato svoris: 200 kgP..
4,658.50 €
Gamintojas:: FASEP
Sunkvežimių ratų balansavimo staklės Fasep B350.G3.TAFasep (Italija)Techniniai duomenys:2D duomenų nuskaitymasRatų balansavimo staklės su LED ekranuTinka sunkvežimių ir autobusų ratams balansuotiG3.EXTREME 16 bitų aukštųjų technologijų elektronika (elektroninis variklio valdymas (keitiklis)Dvigubas ..
5,445.00 €
Rodoma 1 iki 9 iš 9 (1 Puslapių)