Meniu
Your Cart

Padangų vulkanizatoriai, prapletėjai

Padangų vulkanizatoriai ir prapletėjai

Padangų vulkanizatoriai yra skirti tam, kad prikaitinti padangoms skirtą lopą prie pačios padangos, kai ji yra prakiurusi. Tai vienintelis būdas sutvarkyti padangą, jos neišmetant. Gali atrodyti, kad tai neturėtų būti pats geriausias būdas užtaisyti jau prakiurusių padangą, tačiau taip nėra. Padangų vulkanizatoriai prikaitina padangoms skirtus lopus taip tvirtai, jog antrą kartą toje pačioje vietoje prakiurti padangai nėra įmanoma. Žinoma, jeigu viskas atlikta tvarkingai, kokybiškai ir atsakingai.

Padangų vulkanizatoriai yra labai skirtingi. Vieni būna silpnesni, tai jei dažniausiai naudojami tik automobilių padangų sutvarkyti. Tačiau kur kas populiaresni yra vulkanizatoriai, kurie yra galingesni. Kai su vienu prietaisu galima tvarkyti tiek automobilių, sunkioje transporto ar net žemės ūkio transporto padangas. Beveik visi vulkanizatoriai būna mechaniniai, kai skalėje nustatoma reikiama temperatūra priklijuoti lopą. Taip pat yra laikmatis, ant kurio yra nustatoma kiek laiko bus kaitinami elementai, nuo kurių prilimpa padangai skirtas lopas.

Visiems vulkanizatoriams užtenka standartinės elektros instaliacijos patalpose, tai yra užtektų, jeigu būtų 230V. Svarbiausia renkantis vulkanizatorių atkreipti dėmesį į šiuos techninius duomenis: kokia yra šildymo galia; kokia yra temperatūros skalė; ar yra ir kiek yra keičiamų galvučių; ar yra mobilus ar prisukamas prie darbastalio; ar viršutinis ir apatinis šildytuvas veikia vienu metu, ar atskirai; laikmačio diapazonas.

Jeigu dar neturite padangoms skirto vulkanizatoriaus, būtinai įsigykite. Jums padės įsigyti mūsų profesionalūs konsultantai parduotuvėse arba galite vulkanizatorių pirkti internetu. Šios įrangos kaina priklauso nuo techninių savybių, tačiau svarbiausia, jog Įranga atitiktų jūsų poreikius.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Rankinis padangų plėtiklis stalinisGarantija: 12 mėnesiųTechniniai duomenys:Skirtas lengvųjų komercinių automobilių padangoms. Šis plėtiklis tinkamas darbui ant daugumos padangų keitimo įrenginių, taip pat ir tiesiai ant darbastalio.Padangos plotis 145 - 275 mmSvoris 7 kg..
56.00 €
Termopresinis vulkanizatorius 500WRedats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiEektyvus šildytuvas, kurio galia yra iki 500W. Tai reiškia, kad darbinė temperatūra pasieks per labai trumpą laiką! Į komplektą įeina 16,5 x 9,5 cm apkaba. Rekomenduojama naudoti ypač didesnėms padangoms - pavyzdžiui, žemės ūki..
133.10 €
Gamintojas:: Redats
Metalinis padangų praplėtėjas RedatsRedats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiPuikiai tinka dirbtuvėms.Tvirta metalinė konstrukcija, apsaugota nuo korozijos.Reguliuojamas atstumas tarp griebtuvo padidina padangų montavimo galimybių spektrą.Slėgio svirtimi žymiai lengviau nušveisti ir įklijuoti pleistru..
78.65 €
Gamintojas:: Redats
Metalinis padangų praplėtėjas su reguliuojama rankenaRedats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiTvirta metalinė konstrukcija, apsaugota nuo korozijos.Reguliuojamas atstumas tarp griebtuvo padidina padangų montavimo galimybių spektrą.Pagrindas tvirtai pritvirtinti prie darbastalio.REDATS praplėtėjas efek..
60.50 €
Gamintojas:: Redats
Termopresinis vulkanizatorius 2x500WRedats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiREDATS termopresas (vulkanizatorius) mažas įtaisas, naudojamas padangų ir vidinių ratų remontui. Pagreitintas karštas vulkanizavimas (esant 100°C – 160°C) ypač rekomenduojamas taisant padangas su dideliu protektoriaus profili..
447.70 €
Gamintojas:: Redats
Vulkanizatorius rotacinėms padangomsRedats, Lenkija; Garantija: 24 mėnesiaiREDATS termopresas (vulkanizatorius) mažas įtaisas, naudojamas padangų ir vidinių ratų remontui. Pagreitintas karštas vulkanizavimas (esant 100°C – 160°C) ypač rekomenduojamas taisant padangas su dideliu protektoriaus profili..
653.40 €
Gamintojas:: Kiti
Padangų vulkanizatorius su laikmačiu sunkvežimiams Aprašymas: Įtampa 220V Galingumas 2x550W Temperatūros diapazonas 145 - 165°C Laikmatis 0 - 120min Du kaitinimo elementai Galima dirbti su vienu kaitinimo elementu pasirinktinai 7vnt. Kaitinimo adapteriai Gabaritiniai matmenys 685x435x13..
240.00 €
Gamintojas:: CASTEX
Vulkanizatorius CASTEX AJD-10 Garantija 12 mėnesių Energija - 230 (V) Svoris - 21 (kg.) Matmenys - 685x435x130 (mm.) Viršutinis šildytuvas - taip Apatinis šildytuvas - taip Šildymo galia - 2 x 550 Paviršinis slėgis - 100x80 (mm.) Temperatūros kontrolė - 145-165 (C) Matmenys vulkanizato..
423.50 €
Gamintojas:: Kiti
Mechaninis Vulkanizatorius Lamco M5 Lamco: Italija; Garantija: 12mėn; Aprašymas: Mechaninis vulkanizatorius, naudojamas montavimui ant darbastalio, arba ant grindų.Mechaniškai užspaudžiamas.Pastovus taisomos zonos spaudimas. Galimi priedai:  Kaitinimo priedas 110 CStovasLenty..
350.00 €
Gamintojas:: CASTEX
Vulkanizatorius CASTEX AJD-Z Garantija 12 mėnesių Energija - 230 (V) Viršutinis šildytuvas - taip Apatinis šildytuvas - taip Šildymo galia - 2 x 550 (W.) Paviršinis slėgis - 100x80 (mm.) Temperatūros kontrolė - 145-165 (C) Matmenys vulkanizatoriaus - 11..
423.50 €
Gamintojas:: Kiti
Mechaninis vulkanizatorius Lamco M10 Lamco: Italija; Garantija: 12mėn.; Aprašymas: Tinka bet kokio lopo spaudimui.Mechaninis užspaudimo prietaisas.Pastovi spaudimo jėga.Laikmatis.Galima tvirtinti ant grindų arba ant darbastalio. Papildomi komponentai: StendasStovasPapildoma užspaudimo p..
476.00 €
Gamintojas:: Kiti
Pneumatinis vulkanizatorius Lamco P20 Lamco: Italija; Garantija: 12 mėn; Aprašymas:  Vidutinio ir mažo dydžio remontui atlikti.Pneumatinis užspaudimas.Laikmatis.Slėgio reguliavimas.Galima montuoti ant grindų arba ant darbastalio.  Galimi priedai:  Kodas ..
913.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 16 (2 Puslapių)