Meniu
Your Cart

Azoto generatoriai

Azoto generatoriai

Azoto generatoriai yra skirti pripūsti transporto priemonių padangoms. Jie gali būti skirti pripūsti motociklų, lengvųjų automobilių, lengvo komercinio ir sunkiojo transporto priemonių padangoms. Svarbiausia renkantis azoto generatorių atkreipti dėmesį į komplektaciją, ją dažniausiai sudaro – pripūtimo ir išleidimo pistoletai, pripūtimo spiralinės žarnos, slėgio matuoklė, filtro užsikimšimo prietaisai.

Jeigu niekada nebuvo ankščiau turėję azoto generatoriaus, kokį tinkamiausią pirkti generatorių Jums gali padėti išsirinkti mūsų konsultantai. Tačiau, visada rankantis generatorių azotui rekomenduojame atkreipti dėmesį į šias technines savybes: srauto našumą; grynumą; ar yra distiliavimo filtras; ar yra aktyvus anglies filtras; koks yra vidinis bakas ir ar apskritai reikia jo, nes yra azoto generatorių, kuriems vidinio bako darbui nereikia. Na ir į kitus bendrinius dalykus, kaip pavyzdžiui, koks yra gamintojas, kokios trukmės garantija, kokie matmenys azoto generatoriaus ir bendras svoris.

Kaip ir minėjome, azoto generatoriai skirti pripūsti transporto priemonių padangas. Tačiau jie gali turėti dar šias technines savybes: azoto išeigos slėgio matuoklė, papildoma išeiga išoriniam bakui, azoto – oro jungiklis, specialus langelis filtrų peržiūrai, automatinis kondensato išpylimas.

Azoto generatoriai puikai specializuotiems padangų servisams, automobilių universaliems servisams, automobilių pardavėjams bei įmonėms, kurios dirba su sunkvežimiais.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: SPIN
Azoto generatorius padangų pripūtimui Marco Tools Nitro Basic 3000 Marco Tools, Italija Aprašymas: Azoto generatorius lengvojo ir lengvo komercinio transporto padangoms pripūsti, su PSA sistema.Maksimalus įėjimo slėgis: 10 barMaksimalus išėjimo slėgis: 6 - 8 barNašumas: 50 l/minMinimalus gr..
1,331.00 €
Gamintojas:: SPIN
Azoto generatoriai Spin Nitro@service Azoto generatoriai su laidžių membranų sistema lengvųjų automobilių, furgonų ir autobusų padangų pripūtimui Aprašymas: Spin turi virš dešimties metų patirtį šioje rinkoje, o Nitro@service linija sudeda puikią vidinių dalių kokybę, gerą ergonomiką ir n..
0.00 €
Gamintojas:: SPIN
Azoto generatoriai Spin Nitropoint Azoto generatoriai su laidžių membranų sistema lengvųjų automobilių, furgonų ir autobusų padangų pripūtimui Aprašymas: Kilnojamas azoto generatorius padangų pripūtimui, 1 Nm³/h našumo, 95% grynumo. Tinkamas lengviesiems automobiliams Pripūtimo/išleid..
0.00 €
Rodoma 1 iki 3 iš 3 (1 Puslapių)