Meniu
Your Cart

Ultragarsinės vonelės

Ultragarsinė vonelė

 

Ultragarsinės vonelės yra skirtos smulkių daiktų valymui. Tam, kad būtų tinkamai ir puikiai išvalomos detalės, yra pasitelkiami aukšti dažniai. Ultragarsinių vonelių viduje yra pilamas skystis, kuris tai padeda pasiekti, tai yra specialus ultragarsinės vonelės skystis ir kitokio naudoti negalima. Naudojantis ultragarsinę vonelę galima išvalyti daugybę daiktų, todėl yra specializuotos vonelės ir universalios. Specializuotos, pavyzdžiui, specialios ultragarsinės vonelės akiniams. Su universaliomis galima išvalyti daugybę skirtingų smulkių daiktų: indus, automobilių detales, papuošalus, smulkias metalines detales ir dar daugybę kitų smulkesnių daiktų. Ultragarsinių vonelių kaina yra labai skirtinga, ji priklauso nuo jos talpos ir specializuotumo – universalumo.

 

Ultragarsinės vonelės veikimo principas

 

Ultragarsinių vonelių naudojimas nėra sudėtingas, tam, kad įrenginys pilnai funkcionuotų nereikia atlikinėti jokių mechaninių veiksmų.  Ultragarsinės vonelės sukuria aukšto dažnio virpesius, vadinamąjį ultragarsą ir tuo pačiu specialus ultragarsinių vonelių skystyje atsiranda daug burbuliukų. Būtent pastarieji prasiskverbia į mažiausius nelygumus ar tarpus ir taip išvalo smulkią detalę, ko rankiniu būdu nepavyktų padaryti. Tas skystis visus nešvarumus suskaido į mažytes granules. 

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Magneti Marelli, Spin ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Ultragarsinė vonelė 6.5L
Naujiena
Gamintojas:: Kiti
Ultragarsinė vonelė 6.5LValymo efektas ultragarso valiklyje sukuriamas perduodant bangas (nematomas žmogaus akims) per valymo skystįDėl to susidaro tūkstančiai mažų kavitacijos židinių (mikro burbuliukų), kurie dėl tų pačių garso bangų susilieja ir atskiria purvo daleles (riebalus, kitus teršalus) n..
179.99 €
Gamintojas:: Valkenpower
Ultragarsinė vonelė Valkenpower 2 lValkenpower (Olandija); garantija 12 mėnesiųSu „Fluxon“ ultragarsinėmis vonelėmis galima pašalinti įvairias medžiagas.Naudojant ultragarsinę vibraciją kartu su valymo skysčiu, lengvai pašalinsite įstrigusius nešvarumus.Privalumai:Vonelė turi didelį efekktyvumąTuri ..
205.70 €
Gamintojas:: Kiti
Ultragarisinė vonelė dalių valymui 3.2 l, BD-6879Garantinis: 12 mėnesiųTechniniai duomenys:Tinka valyti variklio detales, įrankius, papuošalus, laikrodžių diržus, elektrinius komponentus, dažų kasetes, monetas ir kt.Nerūdijančio plieno korpusas, bakas, dangtis ir valymo krepšelisBako dydis: 240 x 14..
260.00 €
Gamintojas:: Valkenpower
Ultragarsinė vonelė Valkenpower 4,5 lValkenpower (Olandija); garantija 12 mėnesiųSu „Fluxon“ ultragarsinėmis vonelėmis galima pašalinti įvairias medžiagas.Naudojant ultragarsinę vibraciją kartu su valymo skysčiu, lengvai pašalinsite įstrigusius nešvarumus.Privalumai:Labai efektyviTuri skaitmeninį va..
363.00 €
Gamintojas:: Kiti
Ultragarisinė vonelė dalių valymui 6.5 l, BD-6880Garantinis: 12 mėnesiųTechniniai duomenys:Tinka valyti variklio detales, įrankius, papuošalus, laikrodžių diržus, elektrinius komponentus, dažų kasetes, monetas ir kt.Nerūdijančio plieno korpusas, bakas, dangtis ir valymo krepšelisBako dydis: 300 x 15..
430.00 €
Gamintojas:: Valkenpower
Ultragarsinė vonelė Valkenpower 10lValkenpower (Olandija); garantija 12 mėnesiųPrivalumai:Labai efektyvusTuri skaitmeninį valdiklį, garantuojantį ilgą tarnavimo laiką labai tiksliaiReikia mažai valiklioValo labai ekologiškaiUltragarsiniai valikliai yra tinkami 3 skirtingiems valymo būdams:Įprastas v..
484.00 €
Gamintojas:: Kiti
Ultragarisinė vonelė dalių valymui 15 l, BD-6881Garantinis: 12 mėnesiųTechniniai duomenys:Tinka valyti variklio detales, įrankius, papuošalus, laikrodžių diržus, elektrinius komponentus, dažų kasetes, monetas ir kt.Nerūdijančio plieno korpusas, bakas, dangtis ir valymo krepšelisBako dydis: 330 x 300..
600.00 €
Gamintojas:: Valkenpower
Ultragarsinė vonelė Valkenpower 30lValkenpower (Olandija); garantija 12 mėnesiųPrivalumai:Labai efektyvusTuri skaitmeninį valdiklį, garantuojantį ilgą tarnavimo laiką labai tiksliaiReikia mažai valiklioValo labai ekologiškaiUltragarsiniai valikliai yra tinkami 3 skirtingiems valymo būdams:Įprastas v..
786.50 €
Gamintojas:: Valkenpower
Ultragarsinė vonelė Valkenpower 15lValkenpower (Olandija); garantija 12 mėnesiųPrivalumai:Labai efektyvusTuri skaitmeninį valdiklį, garantuojantį ilgą tarnavimo laiką labai tiksliaiReikia mažai valiklioValo labai ekologiškaiUltragarsiniai valikliai yra tinkami 3 skirtingiems valymo būdams:Įprastas v..
849.00 €
Gamintojas:: Kiti
Ultragarisinė vonelė dalių valymui 30 l, BD-6882Garantinis: 12 mėnesiųTechniniai duomenys:Tinka valyti variklio detales, įrankius, papuošalus, laikrodžių diržus, elektrinius komponentus, dažų kasetes, monetas ir kt.Nerūdijančio plieno korpusas, bakas, dangtis ir valymo krepšelisBako dydis: 500 x 300..
880.00 €
Gamintojas:: SPIN
Industrinė ultragarsinė vonelė Spin 45L CK 800 02.009.22Gamintojas: Spin, Italija; Garantija: 24 mėnesiaiAprašymas:Ultragarsas efektyviai pašalina teršalus, tokius kaip, šlifavimo ir poliravimo pastos, drožlių, pjuvenų, tepalų ir aušinimo emulsijų. Skirta plauti karbiuratorių dalis, purkštukus, įran..
3,025.00 €
Gamintojas:: SPIN
Industrinė ultragarsinė vonelė Spin 120L CK 2000 02.009.23Gamintojas: Spin, Italija; Garantija: 24 mėnesiaiAprašymas:Ultragarsas efektyviai pašalina teršalus, tokius kaip, šlifavimo ir poliravimo pastos, drožlių, pjuvenų, tepalų ir aušinimo emulsijų. Skirta plauti karbiuratorių dalis, purkštukus, įr..
5,000.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 19 (2 Puslapių)