Meniu
Your Cart

Mobilūs oro kompresoriai

Mobilūs oro kompresoriai

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Rotair
Mobilus kompresorius VRK 120 Aprašymas: Lengvas, kpmaktiškas benzininis mobilus kompresorius.  Puikiai tinka naudojimui tiek statybos srityje, tiek mobilaus remonto atlikimui. Dėl patobulintos kuro padavimo technologijos, įranga turi aukštesnius ekonomiškumo parametrus. Ergonomiška..
6,292.00 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus dyzelinis oro kompresorius Rotair MDVN 53 ECO5Gamintojas Rotair (Italija)Ištobulintas mobilus kompresorius, jis yra labai tylus ir atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartus visame pasaulyje. Kiekvienas kompresoriaus tipas taip pat turi konkretų modelį su integruotu aušintuvu ir kondens..
18,755.00 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus benzininis oro kompresorius Rotair VRK 16Gamintojas Rotair (Italija)Lengvi ir universalūs mobilūs kompresoriai, su benzininiu varikliu, kurie yra mažo svorio. Didelis manevringumas ir paprastas transportavimas. Visiškas ir sklandus prieinamumas prie visų dalių, reikalingų techninei priežiūra..
0.00 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus benzininis oro kompresorius Rotair VRK 20Gamintojas Rotair (Italija)Lengvi ir universalūs mobilūs kompresoriai, su benzininiu varikliu, kurie yra mažo svorio. Didelis manevringumas ir paprastas transportavimas. Visiškas ir sklandus prieinamumas prie visų dalių, reikalingų techninei prie..
0.00 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus benzininis oro kompresorius Rotair VRK 215 FIBRAGamintojas Rotair (Italija)Specialiai sukurtas ir pagamintas optinių skaidulinių kabelių klojimui. Kompaktiškas dizainas, ypač manevringas, lengvai pakeliamas ir transportuojamas. Su įmontuotu viengubu arba dvigubu aušintuvu, atsižvelgiant į or..
0.00 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus benzininis oro kompresorius Rotair VRK 215 FIBRA PLUSGamintojas Rotair (Italija)Specialiai sukurtas ir pagamintas optinių skaidulinių kabelių klojimui. Kompaktiškas dizainas, ypač manevringas, lengvai pakeliamas ir transportuojamas. Su įmontuotu viengubu arba dvigubu aušintuvu, atsižvel..
0.00 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus benzininis oro kompresorius Rotair VRK 22Gamintojas Rotair (Italija)Lengvi ir universalūs mobilūs kompresoriai, su benzininiu varikliu, kurie yra mažo svorio. Didelis manevringumas ir paprastas transportavimas. Visiškas ir sklandus prieinamumas prie visų dalių, reikalingų techninei prie..
0.00 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus dyzelinis oro kompresorius Rotair MDVN 22 KGamintojas Rotair (Italija)Ištobulintas mobilus kompresorius, jis yra labai tylus ir atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartus visame pasaulyje. Kiekvienas kompresoriaus tipas taip pat turi konkretų modelį su integruotu aušintuvu ir kondensato..
0.00 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus dyzelinis oro kompresorius Rotair MDVN 26 KGamintojas Rotair (Italija)Ištobulintas mobilus kompresorius, jis yra labai tylus ir atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartus visame pasaulyje. Kiekvienas kompresoriaus tipas taip pat turi konkretų modelį su integruotu aušintuvu ir konde..
0.00 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus dyzelinis oro kompresorius Rotair MDVN 31 KGamintojas Rotair (Italija)Ištobulintas mobilus kompresorius, jis yra labai tylus ir atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartus visame pasaulyje. Kiekvienas kompresoriaus tipas taip pat turi konkretų modelį su integruotu aušintuvu ir kondensato..
0.00 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus dyzelinis oro kompresorius Rotair MDVN 31 PGamintojas Rotair (Italija)Ištobulintas mobilus kompresorius, jis yra labai tylus ir atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartus visame pasaulyje. Kiekvienas kompresoriaus tipas taip pat turi konkretų modelį su integruotu aušintuvu ir konde..
0.00 €
Gamintojas:: Rotair
Mobilus dyzelinis oro kompresorius Rotair MDVN 37 KGamintojas Rotair (Italija)Ištobulintas mobilus kompresorius, jis yra labai tylus ir atitinka griežčiausius aplinkosaugos standartus visame pasaulyje. Kiekvienas kompresoriaus tipas taip pat turi konkretų modelį su integruotu aušintuvu ir kondensato..
0.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 29 (3 Puslapių)