Meniu
Your Cart

Rankinė miltelinio dažymo įranga

Rankinė miltelinio dažymo įranga

Patikslinkite paiešką

Rankinė miltelinio dažymo įranga COLO 500 Star
Naujiena
Gamintojas:: COLO
Rankinė miltelinio dažymo įranga COLO 500StarĮmontuota aukštos įtampos elektrinė statinė, lengvai valdoma, patikima ir patvari. Šis modelis veikia su patentuotu COLO-08 purškimo pistoletu. Trys oro purškimo būdai garantuoja geras miltelių išputimo sąlygas ir idealią sluoksnio kokybę.  Lengvai r..
0.00 €
Rankinė miltelinio dažymo įranga COLO 800D
Naujiena
Gamintojas:: COLO
Rankinė miltelinio dažymo įranga COLO 800DPatikima kokybė užtikrina mažiausią susidėvėjusių dalių skaičių ir minimalias priežiūros išlaidas.COLO-800D miltelių dengimo sistemos valdiklisĮtampą galima lengvai nustatyti mygtukais nuo 0-100 kv, įtampos ir srovės stiprumo vertės bus rodomos skaitmeniniam..
0.00 €
Rankinė miltelinio dažymo įranga COLO K2-B Rankinė miltelinio dažymo įranga COLO K2-B
Naujiena
Gamintojas:: COLO
Rankinė miltelinio dažymo įranga COLO K2-BTiekimo miltelinio dažymo pistoletas tiesiogiai konvejerio miltelius iš originalios miltelių dėžutės pasiekia greitą spalvos pasikeitimą. KAFAN naujoviškų miltelių pistoletų sistema turi lengvai naudojamą sąsają, kad tiksliai nustatytų elektrinius ir pneumat..
0.00 €
Rankinė miltelinio dažymo įranga COLO PGC1
Naujiena
Gamintojas:: COLO
Rankinė miltelinio dažymo įranga COLO PGC1Ta pati kokybė ir našumas naudojant originalų PGC1, visus techninius duomenis ir atsargines dalis galima pakeisti.Pagrindiniai elektroniniai komponentai yra itališki.Elektroniniai priedai užtikrina aukštą kokybę ir ilgą tarnavimo laiką.Dirbant su rankiniu pu..
0.00 €
Skaitmeninė miltelinio dažymo įranga COMO K2
Naujiena
Gamintojas:: COLO
Skaitmeninė miltelinio dažymo įrangas COMO K2Miltelių dažymo pistoletas su lengvai naudojama sąsaja ir novatoriška DVC (skaitmeninio vožtuvo valdymo) technologija suteikia tikslesnius elektrostatinius reikalavimus, kurie geba padengti sudėtingas formas ir kampus. PRO nustatymas leidžia miltelin..
0.00 €
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)