Meniu
Your Cart

Išmetamųjų dujų analizatoriai

 

Išmetamųjų dujų analizatoriai

 

Išmetamųjų dujų analizatoriai yra įvairūs įrenginiai, jie gali būti skirti tik dyzeliniams, benzininiams, lpg ir cng dujų automobiliams. Žinoma, jie gali būti ir visiškai universalūs, tokiu atveju su tokiu išmetamųjų dujų analizatoriu patikrinsite transporto priemonę, kuri naudoja bet kokį kurą. Tačiau kai kurie dujų analizatoriai yra specializuoti ir tikrina tik tam tikro tipo kurą, pavyzdžiui, tik dyzelinių automobilių išmetamąsias dujas. 

 

Išmetamųjų dujų analizatorių komplektacijos

 

Visi BalticDiag išmetamųjų dujų analizatoriai yra pilnai sukomplektuoti naudojimui. Jūsų patogumui dujų analizatoriaus pakuotėje yra naudojimo instrukcija. Kurioje yra aprašyta kaip naudoti dujų analizatorių, jog jis būtų kuo ilgiau eksploatuojamas. Kokių taisyklių reikia laikytis, jog dirbant su dujų analizatoriais duomenys būtų pateikti teisingi. Visi išmetamųjų dujų analizatoriai yra pilnai sukomplektuoti: jie turi kompiuterius, spausdintuvus, specialias spinteles – kai kuriuos būna ant ratukų, taip pat pridedami specialūs kabeliai ir sensoriai visiems darbams.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Hella Gutmann, Magneti Marelli, Assemblad, ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Italija,, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: SPIN
Dūmų generatorius Marco Tools   Marco Tools, Italija   Aprašymas:   - Taupantis laiko ir efektyvus būdas nuotekių ieškojimui bet kokio tipo oro kondicionavimo mazguose, oro sistemose, turbinų sistemose, katalizatoriuose, kietųjų dalelių filtruose, variklių galvutėse...
726.00 €
  Automobilių išmetamųjų dujų analizatorius Kane Auto plius 4-2 ir 5-2        Aprašymas: Prietaisas matuoja: CO (0-10%); O2 (0-21%); CO2 (0-16%); NOx (0-5000ppm)* pasirinktinai; HC (0-5000ppm) bei skaičiuoja Lambda/AFR (0.8-1.2). Tinka, dyzeliniams,..
2,129.60 €
Gamintojas:: Kiti
Dyzelino išmetamųjų dujų matuoklis - AUTO600Derinant naujoves ir paprastą naudojimą AUTO600 nešiojamasis dyzelinis dūmų matuoklis sukurtas taip, kad atitiktų oficialius bandymų standartus.Tinka naudoti:Automobilių ir lengvųjų komercinių transporto priemonių dirbtuvėsePSV dirbtuvėseTestuojant automob..
2,662.00 €
Gamintojas:: Capelec
Autonominis dūmomatis Capelec CAP3201 OGamintojas: Capelac (Prancūzija)Autonominis dūmų matuoklis CAP3200 yra skirtas matuoti dyzelinių variklių išmetamąsias dujas šioms transporto priemonėms: lengvųjų automobilių, sunkvežimių, autobusų, motociklų išmetamą dūmų kiekį. Gautus rezultatus galima redagu..
3,388.00 €
Gamintojas:: Capelec
Autonominė išmetamųjų dujų tikrinimo įranga Capelec CAP3201 GOGamintojas Capelac (Prancūzija)Kombinuotas dujų analizatorius su atskiru dūmų matuokliu, kuris puikiai tinka lengvųjų automobilių, motociklų, sunkvežimių ir lengvųjų komercinių transporto priemonių išmetamųjų dujų kiekio analizavimui. Tvi..
4,840.00 €
Gamintojas:: Capelec
Išmetamųjų dujų tikrinimo įranga su planšete Capelec CAP3500 GO WorkshopGamintojas Capelac (Prancūzija)Capelac mobilus sprendimas dirbtuvėms, jog nereikėtų procedūrų atlikinėti prie tikrinamos transporto priemonės. CAP3500 GO Workshop - autonominis mobilus sprendimas išmetamųjų dujų analizavimui ir ..
6,050.00 €
Gamintojas:: Capelec
Išmetamųjų dujų tikrinimo įranga Capelec CAP3600 GO WorkshopGamintojas Capelac (Prancūzija)Capelac mobilus sprendimas autoservisams, kurios teikia visas paslaugas ir nori atlikti papildomai išmetamųjų dujų tikrinimo ir analizavimo paslaugas. Dėl savo mobilaus vežimėlio su kompiuteriu, jis yra itin p..
6,292.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Dūmomatis Magneti Marelli Logic Smoke Aprašymas: - Dyzelinių automobilių dūmomatis - Absorbcijos koeficiento K(m-1) matavimas: 0 - 99,9%, 0,01% rezoliucija - Absorbcijos koeficiento (%) matavimas: 0 - 99,9%, 0,1% rezoliucija - Išmetamųjų dujų temperatūros matavimas: 0 - 2000&o..
0.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Dūmomatis Magneti Marelli Smart Smoke Aprašymas: - Dyzelinių automobilių dūmomatis - Absorbcijos koeficiento K(m-1) matavimas: 0 - 99,9%, 0,01% rezoliucija - Absorbcijos koeficiento (%) matavimas: 0 - 99,9%, 0,1% rezoliucija - Išmetamųjų dujų temperatūros matavimas: 0 - 2000&o..
0.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Dujų analizatorius Magneti Marelli Logic Gas Aprašymas: - Išmetamųjų dujų analizatorius benzininiams, lpg ir cng dujų automobiliams - CO matavimas: 0 - 10% tūris, 0,01 rezoliucija - CO2 matavimas: 0 - 20%, 0,01 rezoliucija - HC matavimas: 0 - 10 000 ppm, 1 ppm rezoliucija - O..
0.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Išmetamųjų dujų analizavimo prietaisas Magneti Marelli Smart Gas Aprašymas: - Išmetamųjų dujų analizatorius benzininiams, lpg ir cng dujų automobiliams - CO matavimas: 0 - 10% tūris, 0,01 rezoliucija - CO2 matavimas: 0 - 20%, 0,01 rezoliucija - HC matavimas: 0 - 10 000 ..
0.00 €
Rodoma 1 iki 11 iš 11 (1 Puslapių)